🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Off bu bende de var bu ya donup kalıyorum 🤦🏼‍♀️ sonra keşke şunu deseydim bunu deseydim falan..
Ama ilahi adalet diye bir şey var eninde sonunda buluyor herkes hakettigini neyse ki🤲
İnsanlar için kalp kırmak o kadar sıradanlasmıs ki.
Ya aynı şeyi yazmışız 😍😊
gerçekten ilahi adalet var ve çok sürmüyor mazlumun canı yandıysa şükürler olsun 🙏

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik selamlar kuzum daha iyiyim sen nasılsın ders çalışmaya motive olabildin mi cnm

L lisbethsalander00 tekrar yazacaktım konu kapanmış cnm beyninde ki kavgayı durdur seni hasta eder bir dönem bizde de oldu kv değil babamın kardeşleriyle aylarca kafamda onlarla kavga ettim uyku düzenim bozuldu vs. Aylar sonra bunu yenebildim gerçekten ilahi adalet var sende o ilahi adalete devret ama kendinide uzak tut cnm

Kızlar çocuklar bizim yatakta biz açılmayan kanepe de uyumaktan o kadar yorgun kalkıyorum ki dolapları sabitleyebilirsek odalarına göndereceğim. Bu saatte kalkabildim 🙈

21 Şubat salı
3/4 fincan nescafe abarttım biliyorum

Bir kase yoğurt çorbası
Brokoli salatası
Bir parça tavuk.

1 adet Türk kahvesi

45 dakika reformer.
Allah senin de yardımcın olsun canım. Biraz attım üzerimden inşALLAH daha iyi olacağım.

Evet kuzum malesef öyle galiba. yani bir de şunu anlayamıyorum,hakarete maruz kalana hakaret ederek tekrar maruz bırakıyolar .aynı zamanda da hakaret edene kızıyolar. cevap verince bize diyeğine git sana bunu yapana yapsaydın diyolar .yani ben çıkamadım işin içinden.

Nescafeyi sade içiyosan da cok sorun yok gibi balım. arada iç gitsin. insan herseyden aşırı kısıtlayınca daha kötü dönüşleri oluyor.
Maalesef canim insanın başına gelmeyince anlaşılması zor bi durum.

İçmedim balım yağ yakan kahve içince canımın çekmesi gecti😊 Aynen pek kisitlamayi sevmem biliyorsun eger dayanamicak noktaya gelirsem icerim diyetteyiz diye iskencede degilizya😁
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik selamlar kuzum daha iyiyim sen nasılsın ders çalışmaya motive olabildin mi cnm
Sukur balim ben de iyiyim. Derslere adapte olmaya calisiyorum idare eder😐
L lisbethsalander00 tekrar yazacaktım konu kapanmış cnm beyninde ki kavgayı durdur seni hasta eder bir dönem bizde de oldu kv değil babamın kardeşleriyle aylarca kafamda onlarla kavga ettim uyku düzenim bozuldu vs. Aylar sonra bunu yenebildim gerçekten ilahi adalet var sende o ilahi adalete devret ama kendinide uzak tut cnm

Kızlar çocuklar bizim yatakta biz açılmayan kanepe de uyumaktan o kadar yorgun kalkıyorum ki dolapları sabitleyebilirsek odalarına göndereceğim. Bu saatte kalkabildim 🙈

21 Şubat salı
3/4 fincan nescafe abarttım biliyorum

Bir kase yoğurt çorbası
Brokoli salatası
Bir parça tavuk.

1 adet Türk kahvesi

45 dakika reformer.
Afiyet olsun alyam. Nescafe 3 -4 fincan değil dimi bir fincanın 4te 3ü? Abarttım diyince ben mi yanlış anladım dedim de😁 eğer bir fincanın bi kismiysa bence abartmış değilsin yani.
Kızlar havada güneş vardı yine attım kendimi dısarıya. 1 saatten fazla yürüdüm geldim. Yürümek bana şifa oluyo şu sürecte her anlamda. inşALLAH tartıda da eksileri görürüm .
Ben de 1.5 saat yürüdüm hava aşırı sıcak bu ara burda da. İyi geliyor yürüyüş gerçekten 💚

Allah senin de yardımcın olsun canım. Biraz attım üzerimden inşALLAH daha iyi olacağım.
Sevindim canım daha iyi olmana. Ben görüşmüyorum ve çok mutluyum şuan nötr bile oldum bazı şeyler yaşanmalı insanların gerçek yüzü gözükmeliymiş

Maalesef canim insanın başına gelmeyince anlaşılması zor bi durum.

İçmedim balım yağ yakan kahve içince canımın çekmesi gecti😊 Aynen pek kisitlamayi sevmem biliyorsun eger dayanamicak noktaya gelirsem icerim diyetteyiz diye iskencede degilizya😁

Sukur balim ben de iyiyim. Derslere adapte olmaya calisiyorum idare eder😐

Afiyet olsun alyam. Nescafe 3 -4 fincan değil dimi bir fincanın 4te 3ü? Abarttım diyince ben mi yanlış anladım dedim de😁 eğer bir fincanın bi kismiysa bence abartmış değilsin yani.

Ben de 1.5 saat yürüdüm hava aşırı sıcak bu ara burda da. İyi geliyor yürüyüş gerçekten 💚
Ah ah keşke fincan canm deprem den sonra nescafe bağımlılığım döndü ama evde yok artık aldırmam da almam da 😞 zaten benim bu yağ tutmam hazır nescafelerden

Herkese hayırlı haftalar 21 Şubat menüsü
Sabah 10 00 greyfurt suyu zencefil çörekotu yağı ve bal içtim yanına da tahin pekmez ve tam buğday ekmeği
Öğlen 12 30 türk kahvesi ve iki adet hurma
Akşam 18 00 kuzu incik haşlama yanına pirinç pilavı ve salata
Menüm bu şekilde kızlar.
Afiyet olsun humam guzel💚
Sevindim canım daha iyi olmana. Ben görüşmüyorum ve çok mutluyum şuan nötr bile oldum bazı şeyler yaşanmalı insanların gerçek yüzü gözükmeliymiş
Ben de artık aramıyorum. Canıma tak etti çünkü. Sadece bayramda seyranda arıyorum nefret geldi artık hep bi huzursuzluk. Böyle daha iyi mesafeliyim.
Sen de iyi yapmışsın en güzeli hiç görüşmemek bazen.
Ah ah keşke fincan canm deprem den sonra nescafe bağımlılığım döndü ama evde yok artık aldırmam da almam da 😞 zaten benim bu yağ tutmam hazır nescafelerden
Anlayabiliyorum geçen yıl ben de çok içiyordum günde 3 4ü buluyordum..

Stres tetikliyor yeme düzenimizi kesinlikle ya onu bırakmamız lazım. Çözüm dolapta değil 😐

Herkese merhabaa 😊 size bi haberim var allahın izniyle umreye gidiyorum bu hafta o yüzden buralarda olamıcaö listeye umreden dönünce girebilir miyim 😊 kaç gündür de hazırlıklarla uğraşıyorum o yüzden yemek konusunda yakip yapamadım 😅
Yaaa ne güzelll... benden de selam götürün oralara .Rabbim şimdiden kabul etsin inşALLAH:KK200:

İnşALLAH ben de mutlu olacagım Alyamsenam . Aynı muameleyi bir daha görmeye artık ne sabrım ne tahammülüm kaldı.
Ben de artık aramıyorum. Canıma tak etti çünkü. Sadece bayramda seyranda arıyorum nefret geldi artık hep bi huzursuzluk. Böyle daha iyi mesafeliyim.
Sen de iyi yapmışsın en güzeli hiç görüşmemek bazen.
Balım ben de yıllardır hiç bi günde aramıyodum. Zorunlu zamnlarda bayram vs. gidip geliyoduk. Artık bu da olmayağı için sanki üzerimden bi yük kalktı . Tek sıkıntım çocuklarım. Eşime de dün rest çektim bi kaç bayram evlatlarım gitmeyecek kendin git gel herkes bişeyleri anlasın. hakaret de ederim yine torunlarımı da görürüm diyodu giderken. normalde torunlarını görmesıne engel olamam ama bu insanlar nasıl hatalarını anlar onu da bilmiyorum.

Herkese merhabaa 😊 size bi haberim var allahın izniyle umreye gidiyorum bu hafta o yüzden buralarda olamıcaö listeye umreden dönünce girebilir miyim 😊 kaç gündür de hazırlıklarla uğraşıyorum o yüzden yemek konusunda yakip yapamadım 😅
Yaa ne güzel bi haber bu🤩
Allah kabul etsin canım benim💚
Tamam dönünce girersin listeye ☺️
İnşALLAH ben de mutlu olacagım Alyamsenam . Aynı muameleyi bir daha görmeye artık ne sabrım ne tahammülüm kaldı.

Balım ben de yıllardır hiç bi günde aramıyodum. Zorunlu zamnlarda bayram vs. gidip geliyoduk. Artık bu da olmayağı için sanki üzerimden bi yük kalktı . Tek sıkıntım çocuklarım. Eşime de dün rest çektim bi kaç bayram evlatlarım gitmeyecek kendin git gel herkes bişeyleri anlasın. hakaret de ederim yine torunlarımı da görürüm diyodu giderken. normalde torunlarını görmesıne engel olamam ama bu insanlar nasıl hatalarını anlar onu da bilmiyorum.
Bence de doğru bir şey yapmışsın. Haketmiyor görmeyi.. ama görse senin hakkında atıp tutsa bile çocukların için sorun olmaz bence. Kim olsa böyle durumlarda annesini tutar

22 Şubat Çarşamba Menüm
10.30 2 dilim ekmekle yağsiz tost, Böğürtlen çayı, limonlanmis marul

Ara 12.30 yağ yakıcı kahve, yarım elma
Ara 15.00 2 galeta, 3 tatlı kaşığı meyveli yoğurt

17.45 4 kaşık bezelye yemeği, 2 kaşık kavurmalı pilav, yarım kase salata
19.00 3 galeta (bu olmasa da olurdu)

Spor; 1.5 saat hızlı yürüyüş
Su; 2 lt

Canım anlayışın için teşekkür ederim. başkaları yaşarken dışardan herseyi söyleyebiliyosun,aklın ön planda oluyor. ama kendin yaşarken hersey o kadar kolay olmuyor.
Şuan daha iyiyim. Daha da iyi olacağım inşALLAH.Sen nasılsın ?
Sağol iyiyim İnşallah daha iyi olcaz her birlikte🙏🏻

X