🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

1-1 berabere kaldık balım

Bu yarışın kazananı hala belli değil :)))

Valla sporda sende bizi çok zorladın son günlerde Son gün yatsan biz alacaktık Tekrar tebrik ederim sizi
Canımsın olsun tatlı bir rekabet de değil totomuzu kaldırmaya iyi oldu. Ben 70 belasından kurtulurum diye Ümit ediyordum ama olmadı haftaya inş
Seni ayrıca 70 leri arkada bıraktığın için tebrik ederim kuzum

Eltimle yılbaşında buluşmuştuk bu arada ne kadar zayıflamışsın dedi Halbuki 1.5/2 kilo oynuyor sanırım sıkılaşma da olmuş hastalandığım için sanıyorlar valla bu kez de başaramazsam diye diyet falan hiç demedim o yüzden programım sekteye uğradı dün ve bu sabah

Merhaba balım, şu an belli değil ama sen fırsat bulduysan sporunu yap

Evet, senin tabirinle biraz itelenmeye ihtiyacımız vardı, güzel oldu bencede
Teşekkür ederim balım
Senin de 70e pek bir şey kalmadı balım, bu hafta rahat görürsün bence Son 2 gün yediklerinde etkiledi sanki tartıyı

Bence de güzel bi hafta oldu balim

Simdi söyle bakalim fazla spor yapan grup kiloda yenildiğine göre sporla tartı arasında ters orantı mi var yoksa bunlar arasındaki ilişki nedir

Songul balim sonngulen gibi ben de baslicam şimdi ben spor yapınca tartıda eksi gelemiyorum diye
1-1 berabere kaldık balım

Bu yarışın kazananı hala belli değil :)))

Valla sporda sende bizi çok zorladın son günlerde Son gün yatsan biz alacaktık Tekrar tebrik ederim sizi
Adil bir yarış oldu dostum
Bence de grup da kaynaştı hedeflediğimiz gibi maşallah

Hasta olduğum için zayıfladım sanıyorlar kısmına koptum yalniz Bence de söyleme balim doğru yapıyorsun insanlar çok moral bozuyor. Ben de fazla kimseye söylememeye çalışıyorum. Motivasyon önemli.

Daha önce kilo verdiğim dönem anneme bile asla kaç kilo olduğumu kaç kilo verdiğimi söylemedim. En son hedefime ulaşınca söyledim herkes şok oldu sen o kadar kilolu muydun diye (69la başlamıştım ) Su an o kiloyu bile zor buluyoruz orası ayrı mesele

Ayy ben bugün her mesaja sanki bana yazılmış gibi cevap verme hastalığına tutuldum galiba buna da cevap yazıyordum az daha ben son 2 gün ne yedim ki diye gidip menulerime bakacaktim
Sorunun kaynağını bulduk sandim bi an

Hazır regliler bitti tartılarla yüzleştik bu hafta güzel çok güzel gecsin hepimiz için
Ayy ben hala olamadım Kaç gündür oldum olacam kıvamında geçiyor günler, son aylarım hep 5-10 gün gecikiyor

İnşallah verimli bir hafta olacak balım

Civcivim bak yine güldürüyorsun

Sana yakalanmadan önce wc ye gidecektim, çişe sıkışmış durumdayım, bi sakatlık çıkmadan gidip geleyim

Civcivim sen 'kaynana gibi' araya girme hastalığına tutulmuşsun

Ha sen ha ben ❤ benim mesajlarıma yazabilirsin

Ayy ben hala olamadım Kaç gündür oldum olacam kıvamında geçiyor günler, son aylarım hep 5-10 gün gecikiyor

İnşallah verimli bir hafta olacak balım
Her şey etkiliyor zaten enercim ya. İnşallah olursun bi an önce
İnşallah olursun bu hafta olamamak da çok fena benim hemen ruh ve sinir sistemimi etkiliyor mesela
Ben de ben de... öyle böyle değil herkese picak takasim geliyor eşime çok acıyorum o günlerde
Kaynanamdan esinleniyorum kendisi ilham kaynağım oldu ayy tövbeler olsun Allahim sen beni ona benzetme yarabbim tövbe tövbe bin kere tövbe

Tutma balım sonra isyerinde salmani istememevde olsa neyse

Hem o hem de regl dönemi kuzum aslında benim göbeğim hamile gibi ödemden şişiyordu ben zayıfken de göbek ile başım dertteydi en azından o şişme yok gruba gelmeden soğuk lipoliz de yaptırmıştım şaştığımdan belki onun faydası moral olarak pes etmeyeceğim üç senedir 69 görüp 76 yagidiyorum her seferinde bu kez yıkılır inş o döngü hepimiz için mutlu olacağımız görüntüler de oluruz sağlıkla inş

Bizim oralarda gelin kaynana toprağından diyorlar ben yabancıyım onlara göre benim tipimi de benzetiyorlar kızın mı diye daha kötüleri var bak

sonngulen
Songül Hocam saygılar hürmetler efenim, hoşgeldiniz sayın ballı doktorum :))) Nice yeni ünvanlarını da görmek dileğimle, başarıların daim olsun

Kızlar, size çok kısa bahsedeyim, Songül doktoraya başlayalı yıllar oldu, (balım 6 sene olmuş mudur? ), eşi dahil hepimiz gözünün içine baktık ki hayırlısıyla bitsin diye Balımız 'yumurta kapıya dayanmadan benden bir şey olmaz, bana heyecan şart, adrenalin lazım' dedi, ve yarın diye diye salladı durdu, bol bol yuvarlandı bu süreçte :))) Artık bu sene bitmesi gerekiyordu yoksa hakkı yanacaktı. Songülüm ise maşallah kaç senede yazılabilecek tezi oturdu 1 sene içinde yazdı verdi ve de geçti Akıl küpüm benim Onun için 3 şubat mübarek gündü, atılmış son dakka golüydü

Alp_BuRc Balım seninde güzel haberlerini almak, kutlamak nasip olsun inşallah Hazırlıklar nasıl gidiyor?

Canımız sağ olsun bal hemşom Beraberlik iyidir
Civcivim azda ben senin yerine yazayım :))

Canım Hemdemim ❤ tatilin nasıl gidiyor? Sakarya ya kar yağdı mı
Üzerindeki ağırlık geçti mi balım dinlenince ve sesin düzeldi mi ?

Güzel sporların ve eksin için çok tebrik ederim Hemdemim, harikasın daima Diyetisyenin konuşması hoşumuza gitti de, bu durumda senin menüyü düzenlemek gerekecek balım, çok az ve öz yiyorsun, gözüme yeterli gelmiyor genelde

Allahım göbekle tek derdi olan ben değilmişim Bende de ayva göbek var, çok zayıfken de asla tamamen gitmiyor, aslında zayıfken göze çok batmıyor, hatta hoş duruyor ama hiç bir zaman jilet gibi dümdüz olmadı, bende hep dümdüz olsun istedim, hiç olmadı yani insan hep kendinde olmayanı mı ister Balım plates sıkılaşması senin göbek sorununu da çözer belki, bende başlamayı düşünüyorum uzun zamandır, biraz daha zayıflayınca başlayacağım.
Soğuk lipoliz ve bir iki şey daha vardı, hayfu mu neydi adı zayıflama işlemlerinde, İstanbul Anadolu yakasında güzellik merkezi olan arkadaşım var, lazım olursa aklında olsun canım, kayda değer indirim yapar adımı duyunca, yakın arkadaşım.

Senin döngüyü bu sefer birlikte kırabiliriz bence Hep birlikte 50leri görene kadar yılmak yok

Off üzerimdeki moral bozucu dış insan faktörlerini anlatsam roman olur. "sezaryen göbek gitmez canım hiç uğraşma bile"
"doğumdan sonra artık eskisi gibi olamazsın alış"
Bir de şeyciler var (yaşı baya benden büyük olup beni kendiyle kıyaslayan): aman çocuğu olan kadınsın artık veremiyoruz yani kabul edelim geçti bizden boşver.
Geçti bizden mi? Teyzecim senden geçmiş olabilir de ben hala fıkır fıkırım

Bir de benimle aynı kilolarda olup hep beraber kilolu kalalım isteyenler var: kız bana bak sen kg mu verdin? Ay zayıf olunca yüzün çöker böyle iyisin bencee
bu haftaki bütün sporlarımı bu saydıklarıma ithaf ediyorum kızlar bak gaza geldim

Hem motivasyon hem de enerji önemli balım gerçekten ben çok etkileniyorum ben değil hatta çekirdek ailemin hepsi instaya bir resim atsak bizim aile faciası oluyor kavga kızımı kuaför bi paylaştı akşamına çocuk hastanelik oldu yüksek ateş bu 69 dan benim dönme maceram da en son böyle oldu ooo sen gibi yaza fit görsünler yeter
teşekkür ederim kuzum Çekmeköyde bir merkeze gittim 5 seans da emslim var yapılacak tatilde ara girdi yazarım ölçülünce sonucu ama bu haline bile şükrediyorum bıktım çünkü hep hamile sanılmaktan diğer işlemler için alırım isim senden bizim şirkette hedef kitlesi podolog güzellik merkezleri ama müşterilerle o şeye girmek istemedim hiç tanımadığım bi yer seçmiş bulundum kurtuluruz inş göbeklerden

Herkese iyi akşamlaar . Ben yarından itibaran menü paylaşıcam bugünü yazıyım desem iyi bi örnek olmaz tabi bu arada boyumu yazmamışım 165 boyum

Şuan spor yapanlarınız ne ile yapıo ben kilo verdiğim zamanda eskiden leslie ve blogilates ile pilates yapmıştım . Çok güzel sıkılıaşmıştım da . Ama bilmiyorum diyetlerden midir nedir metobolizmam yavaşlamış baya çok zor gidiyo kilolar şuan .kastan da kaybettiğim için düşük kalorili yiyip metabolizmam yavaşladı tabi.

Al benden de o kadar, asla imkansıza inanmam

Balım ben en çok bahsettiğin şeycilere takıldım; yaşı senden bayağııı büyük olup, senden yaşlı gösterip, üstüne bi de abla diyen oldu mu hiç Ben onları da gördümde, insanı kendinden şüphe ettirirler. Haset ve de fesat değiller mi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…