🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

ve felaket tellaliniz lisbeth yine hasta. aksam acile gidip antibiyotik verecekler sanirim. sinüzit oldum yine sabahtan beri başımın ağrısından duramıyorum. ust solunum yolları da bitik . istirahat verir İNŞALLAH zira cok ihtiyacım var. bugun yeni listeye basladim. cok mutluyum cikileta yedim çünkü bu motivasyonla hasta olmayip bu haftayı dolu dolu geçirmek istiyodum ama insALLAH bi kac gune toparlayıp sporumu yetistiricem. hafta da en az 3 4 gun yuru dedi bakalim insALLAH başaracağım.
bu arada Saricivcivcikcik wc olayını söyleyince kayisi cayi ic dedi. bi taneyi ac karnına ic bardakta dursun arada ve yatmadan önce 3 kere içmiş ol . surekli yenileme ki seker alma sufekli dedi. belki fikir olur diye yazayim dedim. ben de ise yaradı sanki:)

Bizim oralarda gelin kaynana toprağından diyorlar ben yabancıyım onlara göre benim tipimi de benzetiyorlar kızın mı diye daha kötüleri var bak

Alintilarim dursun müsait zamanda yazcam

Kızlar bu hafta biz tatile bi yerlere kaçacak gibiyiz cok kötü oldu bu diyet açısından..
Ne yapıyım şimdi ben tatilde saliyim mi yoksa kontrollü mu gideyim
Salsam gönül razı değil salmasam olmuyor

Verdiklerimi geri almak istemiyorum ya salmiyim ben en iyisi. Yemek olarak zaten muhtemelen mecbur karbonhidrat yicez. En azından abur cubur almayalım yanımıza. Abur cubur yemezsem zaten sabit kalirim

İyi akşamlar canım, peki sen bilirsin yarın yaz öyleyse. Boyunda iyiymiş :)
Ben önceden epey ağır sporlar yapmıştım. O sıralar bi de az yiyordum, canım istemiyordu gerçi. 3-4 ayda tüm kiloları vermiştim.Yemek ve sporu salınca her şey başa dönmüştü. Bu sefer yürüyüşle başladım. Şimdilik güzel gidiyor. Yemeği çok kısmadım bu sefer ve yürüyüşle birlikte metabolizmayı da hızlandırıyor gibi. Fazla spor yapacağımda proteini çok tüketiyorum kas kaybı yaşamamak için. Arada kondisyon bisiklete biniyorum. Henüz bir kere kardiyo yaptım. Süre ilerleyip kilo verdikçe ve kondisyonum arttıkça ağırlık kullanarak bölgesel antrenmanlara, stepe, kardiyoya geçeceğim. Bu günlerde de esneme egzersizleri ve direnç bandı ile çalışmaya başlama niyetim var. Belki salsa olabilir. Pilatese de zaafım var hiç yapamasamda, bayılarak alınan ama hiç giyilmeyen elbise gibi benim için, atmaya da kıyılmaz bekler durur öyle :)

Senin meslek neydi canım, çalışıyordun di mi?

Kizceler hayırlı akşamlar. Dünün raporunu atmayı unutmuşum hemen yazıyorum

4 Şubat menüsü
Sabah 10 00 greyfurt suyu zencefil çörekotu yağı ve bal içtim yanına da tahin pekmez ve karakılçık ekmeği
Öğlen 12 30 türk kahvesi ve iki adet hurma
Akşam 18 00 kuzu incikli çorba içerisinde patates ve havuç da vardı yanin turşu suyu içtim. Kızlar bu aralar canım acayip ekşi çekiyor. Ne olacak benim bu halımmm herkese bol yağ yakmalı bir hafta diliyorum

Canım sabah kahvaltind ekmeğe dikkat edersin. Akşam da yemeğin yanında ekmek yeme . İkindin kacamaklari da tatilden sayılsın

Ayy onlar hiç bitmez zaten... nefret ediyorum öyle negatif insanlardan. Benm çevremde de bolca var.
Onlara inat hedefimize ulaşalım balım kulaklarımızı kapatalım

Bana da diyorlar abla diye benden küçükler sensin abla

Allah korusun canım nazar degebiliyor bazen

Ben leslie yapıyorum, ip atlıyorum, jillian yapıyorum, pilates yapıyorum canım. Daha önceki zayıflama dönemimde bunları yaptım.

Jilliana biraz daha kilo verince baslicam henüz başlamadım.

Evet spor gerçekten çok sikilastiriyor inceltiyor.. bi süre sonra duruyor zaten canım tarti.. vücut dinlenmek istiyorum olabilir.. ya da şaşırtmak lazım vucudu

Teşekkür ederim balım arada bi içiyorum ama böyle üçe bölerek değildi denerim öyle de. Bir de kirazsapi çayı ve kayısı çayını karıştırmak da iyi geliyormuş. Tabi benim bagirsaklar normal olmadığı için bazen bana mısın demiyor
Çok geçmiş olsun balım ya felaket tellalı ne demek sacmalama istirahat verdi mi doktor lisbetim inşallah vermiştir

Yuhhh o kadarı olmadı o da olsa napardım bilmiyorum. Bütün fesaatlara savaş açıyoruz

geldim balim hastanedeyim . 4 gun istirahat verdi. serum taktilar içine Allah ne verdiyse koymuşlar esim oyle diyo insALLAH bir an önce toparlarim.

Evet çalışıyorum ben de doktorum pilatesi çok severek ve keyif alarak yapıyorum ben .hatta reformer pilatese başladım lakin sol ayağımı kırdığım için bi kaç haftadır gidemiyorum

Şuan ki planım da önce kardiyoya ağırlık vermek var 3-4 kilo daha verdikten sonra ben de sıkılaştırıcı egzersizlere başlıcam , chloe thigh vs de çok duydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…