🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

geldim balim hastanedeyim . 4 gun istirahat verdi. serum taktilar içine Allah ne verdiyse koymuşlar esim oyle diyo insALLAH bir an önce toparlarim.
Off balım kıyamam ya noldu sana böyle başını alamadın hastaliktan 4 gün dinlenecek olmana sevindim lisbetim dikkat et yorma kendini
Enişte esprili bir insan galiba

Evet çalışıyorum ben de doktorum pilatesi çok severek ve keyif alarak yapıyorum ben .hatta reformer pilatese başladım lakin sol ayağımı kırdığım için bi kaç haftadır gidemiyorum

Şuan ki planım da önce kardiyoya ağırlık vermek var 3-4 kilo daha verdikten sonra ben de sıkılaştırıcı egzersizlere başlıcam , chloe thigh vs de çok duydum
Yaa evet chloe thinge bi ara başladım ben ama kilom fazlaydı belki ideal kilomda olsam devam ettirebilirdim.. ama sürdüremedim cok ağır geldi spordan soğudum memnun kalan çok ama. Sen de denersin

Ayağın için geçmiş olsun canim

5 şubat pazar 2023

Sabah 10.30
1 haşlanmış yumurta
2 yl lor peynir
5 siyah zeytin
1 közlenmiş kapya biber
1 dilim beyaz ekmek

Ara 13.30 1 fincan yeşil çay 2 gün kurusu

Ara 15.30 10 fındık

Akşam 16.30
Yeşil salata 1 haşlanmış yumurta 3 yk bulgur pilavı 3 yk yoğurt

Gece 21.00 1 elma 1 fincan yeşil çay

Spor yok bugün
Su 2. 5 lt

geldim balim hastanedeyim . 4 gun istirahat verdi. serum taktilar içine Allah ne verdiyse koymuşlar esim oyle diyo insALLAH bir an önce toparlarim.
Geçmiş olsun Bitanem benim İnşallah zıpkın gibi ol bir an önce toparlan kıyamam yaa ❤ Rapora ise çok sevindim, tam ihtiyacın olan şey istirahatti :)

Peki ne dediler sana acilde balım, üst solunum yolu enfeksiyonu mu olmuş, neymiş sıkıntın

Evet çalışıyorum ben de doktorum pilatesi çok severek ve keyif alarak yapıyorum ben .hatta reformer pilatese başladım lakin sol ayağımı kırdığım için bi kaç haftadır gidemiyorum
Canım o ayağını nasıl kırdın acaba Çok geçmiş olsun, alçıyla mı geziyorsun şimdi Demek doktorsun, tıp doktoru di mi? Branş var mı canım?
İyileşince gidersin artık, peki şimdi hangi sporları yapabiliyorsun ?

Bu akşam gereksiz pasta filan yedim tadı da çok kötüydü:-/

Umarım 73 ü kaybetmem
Tühh be, kalori aldığına değmedi yani Spor yapabiliyor musun peki yoğunluktan?

73ü kaybetsen iyi olur, şöyle 70lere doğru gel artık, yine abur cubura dadanıyorsun sanki

Deltacım bugün ben yazmayan herkesin mesleğini soruyorum, insan kaynaklarında çalışınca, meslek hastalığı diyelim benimkine
Senin yaş kaçtı, iş yoğunluğu derken ne iş yapıyorsun?

2. Grubu tebrik ederim arkadaşlar, 1. Grubun da emeğine sağlık. İnşallah bı dahaki yarışmaya ben de aranizdayim

Dr. Songul Hanim hosgeldiniz:) cok tebrik ederim ❤❤❤
Çok teşekkür ederim
Günaydın herkese sonngulen tebrik ederim DR. hanımcım
Çok teşekkür ederim
Hoş geldiniz

tebrikler Songülüm

geçmiş olsun Civcivim

tebrik ederim. Süpersiniz
Aslım çok teşekkür ederim
Ayy ananaslı yesilcayi bayağıdır içmiyorum iyi hatırlattın alayim da tatlı krizi tutunca içerim
Tadı en güzel bitki çayı
1-1 berabere kaldık balım

Bu yarışın kazananı hala belli değil :)))

Valla sporda sende bizi çok zorladın son günlerde Son gün yatsan biz alacaktık Tekrar tebrik ederim sizi
Bı dahakine beni hangi gruba vereceksiniz bakalım
Hakkaten balım ya spor yapınca artı görüyordum. Neyse ki yürüyüş iyi geliyordu

sonngulen
Songül Hocam saygılar hürmetler efenim, hoşgeldiniz sayın ballı doktorum :))) Nice yeni ünvanlarını da görmek dileğimle, başarıların daim olsun
Hoşbulduk balım, amin inşallah
Aşkolsun balım yaa beni kızlara tembel gostermissin böyle

Tez için 4 yıl oldu canım, şükürler olsun bitti ya ona bakıyorum ben. Gelip geçenler ve delip geçenler geride kaldı artık

Çok geçmiş olsun canım
Karbonhidrat dışında seçenekler ne canım. Yemeği kendiniz mi yapacaksınız.
Rapor iyi olmuş canım, bol bol dinlen.
Sana da çok geçmiş olsun canım. Kötü bir kırık mı, iyileşme süreci uzun mu olacak.

Kızlar depremi hisseden var mı? Nerde oldu tam olarak anlamadım Hatay balikesir Malatya hepsinde olmuş galiba

İyi misiniz?
Ayy twitterda fotoğrafları gördüm apar topar girdim çok kötü oldum ya

Ahh çok çok geçmiş olsun canım Rabbim korusun inşallah sağ salim çıkarlar
İletişim kurabildiniz mi?

Tabi ki dua ederiz lisbetim sen de sakin ol inşallah güzel haberlerini alicaz

Dualarımız sizinle Lisbetim, Allahım tez vakitte güzel haberlerini almayı nasip etsin inşallahh

Kızlar depremi hisseden var mı? Nerde oldu tam olarak anlamadım Hatay balikesir Malatya hepsinde olmuş galiba

İyi misiniz?
Ayy twitterda fotoğrafları gördüm apar topar girdim çok kötü oldum ya
G.Antep, 7.4 Civcivim

Burada da hissedilmiş epey de ben uyuyordum, ağır uyudum galiba, fark etmedim. Burası Mersin-Anamur sınırına yakın.

Songüle ulaştım bende, ailesi iyiymiş, şükürler olsun

G.Antep, 7.4 Civcivim

Burada da hissedilmiş epey de ben uyuyordum, ağır uyudum galiba, fark etmedim. Burası Mersin-Anamur sınırına yakın.

Songüle ulaştım bende, ailesi iyiymiş, şükürler olsun
Off orda da mı hissedildi
Songulun ailesi orda miydi ayy benim aklımdan tamamen cikmis
Çok şükür iyiymiş
Sabah gördüm şok oldum çok kötü oldum Allah yardımcımız olsun karda kışta ne yapacak bu insanlar

Evet balım, Kıbrıstan Trabzona kadar her yer hissetmiş. Songülün ablası Mersine atanmıştı, annesigil de o taraftaydı. İyi haberlerini aldık şükür balım

Büyük depremlerde hep mi kışa denk geliyor anlamadım nedir hikmeti Bugün bol bol dua edelim balım

listeyi hazırladım kızlar :)
aa ekmekler kalmış düzenleyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…