🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Ben de 29 yaşındayım evliyim çocuğum yok, kpssye hazırlanıyorum. Biz de (cogumuz) takımlarda kilo verip koruyamadik. Sağlıklı beslenmeye çalışıyoruz.

Tam yerine geldin yani

bende de çocuk yok , bebek kilosu bile dğeil yani öyle boş beleş aldım kiloları

Ayy hiç sorma ben de onu düşünüyorum cocuk yokken bu kadar aliyorsak bir de olsa ooo
Gerçi sağlıkli beslenince şartlar farketmez diye düşünüyorum ama
beslenme alışkanlığı oturan insanlar gebelikte aldığı kiloları çabuk topluyor ya , sadece kaslar gevşediği için iyileşme aşaması bitince karın egzersizleri yapıls ayetiyor o da hadi 1 ay uzatır süreyi . inşallah öyle olur bizim de :)

Temiz kalpliyim di mi
Size de listeyi atıcam bugün 4.günüm iyi gidiyor
Canım size de gelsin inşalah amin

Canımm inşallah size de gelir
Öylesin tabiki balımm ❤
Ohh sevindim, tamam at bakalım bi neler yapmışsın :)

Kekim duan ne çabuk tuttu, Civcivin o tarafa yağmaya başlamış bile
O tarafa fazla mı üfledin ne yaptın burada henüz bir şey yok

Ohh çok şükür yaa
Gözümüz aydın Lisbetim, neler yazacağını merakla bekliyoruz
Ama mutlu olduğun belli oluyor balım, keyfin yerine gelmiş bile

Merhaba, aramıza hoşgeldin

Yazdıklarını sanki biz yazmışız gibi oldum, o kadar çok ortak noktamız var ki :)))

Bende 33 yaşındayım, evliyim, çalışıyorum.
69-70 kilo arasındayım, en çok 75,6 kilo oldum. Verdik verdik geri aldık. Vaktiyle takımlarda epey derece yaptık Yaptık da ne oldu şimdi de buradayız

Bu sefer hep birlikte daha temkinli, daha sağlıklı verip formumuzu koruyacağız, hayat boyu dengeli beslenmeyi alışkanlık edineceğiz inşaallah okuduğumuz kitabı tekrar okumayacağız :))

Alyacım gelemedin hala, merak ettik seniii
Acaba köye mi gittiniz, otele mi gittiniz, en son karnım ağrıyor demiştin. Belki yatılı misafirlik oldu, burada akşam dikkat edicem yediklerime dediğin için.

Zaten görüntü iyi olsun diye zayıflamayı istemiyor muyuz Sıkılaştıktan sonra tartının hiç önemi yok, sen tatmin olduktan sonra :)) Yağdan inmiş kastan artmışsın gibi geldi bana, tartı aynı ve incelme var dediğin için.

Leydicim moralin düzeldi mi?

Afiyet olsun canım. Bugünü de oldukça hafif geçirmişsin. Bir gün önce alkol aldığın için suyu arttırman da çok iyi olmuş Sürekli kullanıyor musun bilmiyorumda alkol bel ve göbekte yağlanma yapıyor deniyor, gazlı içecekler içinde böyle diyorlar

Kilo alma sebebim alkol zaten alkol icmesem kilo almıyorum evet 55 kiloyum ama hala göbeğim var gitmiyor malesef bira göbeği heralde 53 kiloyu gördükten sonra göbek eritme egzersizlerine baslarim artık gittiği kadar

Yani 54.8 gördüm 64 kilodan düştüm nerdeyse 10 kilo gitti ama hala oturduğumda göbegim yerinde maşallah belim de 78 di 72 oldu kiloma göre fazla tabi sporsuz bu kadar oldu spora başlarım bu pazartesi bakalım belimi inceltmem lazım Mart ayı zaten tüp bebek yaptirmayi düşünüyorum hormonlu ilaçlar şişiricektir yine ne kadar zayıf başlarsam o kadar iyi

03 Şubat Cuma

Sabah çay, su, filtre kahve

13:00 5 galeta, 2 dilim peynir, 5 zeytin, biraz yeşillik, domates

14:00 1 sütlü filtre kahve, 1dilim ananas

16:00 4 mini ekler, 1 yeşilçay

18:30 1/2 tabak etli kuru fasülye, 1/2 kase yoğurt, yeşillik, 2 kare dilim mısır ekmeği

21:00 1 küçük muz, 1 sütlü Türk Kahvesi

23:00 1 sade soda

Su; 2,5 lt civarı
Spor yok, hala kaslarım ağrıyordu

Kilo alma sebebim alkol zaten alkol icmesem kilo almıyorum evet 55 kiloyum ama hala göbeğim var gitmiyor malesef bira göbeği heralde 53 kiloyu gördükten sonra göbek eritme egzersizlerine baslarim artık gittiği kadar
Kilon iyi de o tarz göbekteki yağlar dirençli olur, bölgeselle gider mi acaba, inşaallah gider. Canım madem bebek düşünüyorsunuz, tavsiyem bu bahaneyle tamamen bırak ki hazırlık döneminde belki o yağların icabına daha kolay bakarsın.

evet alkol direkt göbekte toplanıyo kişi zayıf bile olsa hemen göbek çevresinde birikiyo
Bu yağlarda göbekte birikmeye bahane arıyor zaten, valla çok sinir bozucu

Git popoda birik, memede birik, dudakta birik bizi de yorma be kardeşim di mi ama bir sürü yer varken ayıp yani

İnşallah ilk tecrümüzde bizimde öyle olur canım

Gittiği kadar zaten fazla içmiyorum artık ayda bir ama oda olmasa daha iyi tabi spor yapmaya başlamak lazım artık bu hafta hem diyet hem spor 53 kiloyu bir görsem kol bacak ince ama göbek beni bezdirdi gerçekten zor gitmiyor kolay kolay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…