Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

burdayımmm internet yoktu yeni geldi...ancak girebildim canımcım
Hosgeldin canim 😊
8 eylül menüsü
kahvaltı
1 yumurtadan omlet
domates salatalık
peynir zeytin
1 dlm tbe

öğle
3 adet yaprak galeta

akşam
2 yk pilav
2 yk patlıcan oturtma (fırında)
1 kepçe mercimek çorbası
salata
1 dlm tbe

21:00
karpuz ve 7-8 adet çubuk kraker

su 2 lt
spor 13500 adım
E Emnis @hzlsel nnurc nnurc
Menun de gayet guzel canim herseyden olculu yemissin, sporun da guzel 👏
Yarin gelsin eksiler 😄

B Beyaz leylak canım benim bildiğim günde 3-4 fincan içilebiliyor 1 LT su da içilmesinde sıkıntı yoktur diye düşünüyorum🤔

Çocuk kesinlikle önemli bir faktör canım ben 6 senelik evliyim çocuğu anca bu sene 30 olunca istemeye başladım🤣🤣 ve evlilik güzel çocuk olunca nasıl olacak hiç bilmiyorum böyle iki kişi de blr şey yok🤭
Canım ben de 29 yaşında yaptım çocuğu,kan degerlerimi ve iş sartlarimi anca düzelttim 🤣ama çocuk aşırı seviliyor ve aşırı zor ,yani ben çok zorlandım, inşallah sen çok zorlanmazsin,Allah sağlıkla hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah 🤲
Tamamdır 😘
G Goklerce +200 dünden cnm , cumadan beri -600 gr oldu bugün de daha az yiyorum inşallah 🙄 en az 1 kilo olcak toplam yarına 😘
Sen halledersin canım, ben persembeden strese giriyorum nerdeyse kabız oluyorum cuma tartisina 🤦böyle saçmalık olabilir mi ?
Menünde adımlarında çok iyi canım nasıl gidiyor? kaybedilen motivasyon yerine kondu mu :)

bu hafta düzenli 3 mil leslie ve adımların olmuş canım menülerinde genel olarak güzel yarın iyi bir eksi bizi bekler bence :halay:

Sadece akşam yemeğii sanki pek oturmamış :) ama sporların ve diğer öğünler çok dengeli güzel canım afiyet olsun

Menüde sadece fazlalık +1 mısır :) kalorili diye biliyorum oraya dikkat etmek lazım onun dışında ana menüler şahane afiyet olsun canım

o_Oo_Oo_O anammm :KK70: kaçın kaçın
çok fazla eşelemeyeceğim porsiyonların fazla olduğunu fark etmişsindir zaten :)) ama bence 3 ü bir aradayı bırak sade filtre kahve ve granül kahve en kalorisiz en sağlıklısı :) gazozlar hanımeller o_O kaçıyorum bu menüden bu akşam daha güzeli gelecek eminimmm :)

azar azar kaçamaklar var ama nefsini körleyip tadında bırakman güzel haftalık sporlarında çok iyi gitmiş :))

şükür en ideal menüme ulaştım :KK70: afiyet olsun canım sporuyla menüsüyle çok dengeli kararında olmuş tebrik edeeim :KK200:

afiyet olsun cnm gayet iyiii :)

menü güzell ama hanii sporrr canımmmm :)

harika gidiyorsun deryacım bu haftada eksiyi bulacağız inşallah :KK200:

Menü çok güzel pacom meşhur adımlarını da kısa zmanda bekliyoruzzz :dondurma:

öğle menüsü çok karbonhidrat olmuş canım onun dışında güzel afiyet olsun

:KK47:canım hayırdır baklava detoksu mu :KK43:((((((

adımlarda menüde güzel canım afiyet olsun

adımların çok iyi canım
menünde çok dengeli olmuş afiyet olsun :)

afiyet olsun canım gyet iyi menü

afiyet olsun canım

if mi yapıyorsun canım tek öğün mü :O
Kaptanım yaz donemi kendi evimde değilim,sadece haftasonlari gidiyorum eve bu ara, kv bakıyor kızıma ve köyde bakıyor, çocuk için de iyi oluyor o yüzden böyle yaptık...işten cikiyorum direk köye geçiyorum orda da spor yapma şansım olmuyor :KK43: kendi düzenime geçtiğinde yavaş yavaş tekrar başlayacağım insallah
Geçmiş olsun canım. Ateşin niye var acaba

İhh yaşasın kabak şenliği😂😂

Of gerçekten yapmasan olmuyor yapsan bitmiyor. Ne biliyim olduğu kadar artik

Kalabalık oldu farkındayım canim ama yeme dürtüsü vardı nedense

Oh kolay gelsin .
Valla benim durum bildiğin gibi ilkokul ve ortaokul arasında mekik döküyorum. Arada da evde temizlik yemek yapıyorum işte😂

Eline sağlık kaptanim😘

Akşam baya olmadı evet sebze yemeğim vardı ama cnaim istemedi kaptanim
Bazen yeme dürtüsü çok oluyor canım,neden bilmiyorum
Bilmiyorum ki canim. Ben cok cabuk usutuyorum. Yarin sabahtan kucuk bir tatile gidiyoruz 3 gunluk.ondan bugun iyilesmem lazim 😉
Ohhiyi tatiller şimdiden ❤️

5. TAKIM SPOR PUAN TABLOSU

@eliya pacman pacman kardelelen321 kardelelen321 @Azimli @Nikinik G Goklerce @Fit mutlu anne nerede kızlar sporlar :KK12:

ÜYE ADI 03.0904.0905.0906.0907.0908.0909.09
[B]Sonsuz umut[/B]866550200
DeryaOnDiet DeryaOnDiet DeryaOnDiet DeryaOnDiet 100500310220260400
eliya
Lizozom55 Lizozom55 18580220155220
pacman pacman
kardelelen321 kardelelen321
yarimuhendis yarimuhendis 12530030027550
hzlsel6816868238118
Azimliiii3030
avutsunbahaneler55857590
Nikinik
Diyet Salata Diyet Salata Diyet Salata Diyet Salata 165355128355128355
eceboce7560
Pnrrr-12 Pnrrr-12 5502114055360
Breeze96144250130244
Ucmelekannesi1316068318
G Goklerce G Goklerce
Fit mutlu anne
K Kubraaaccc180100150
Calypso955050
Fistiklidamak22550
nnurc nnurc 60145455073
Arc-en-ciel Arc-en-ciel 1027274201
@bilgem tomris50
B Beyaz leylak 70

Ellerine saglik kaptanim :KK200:
Menünde adımlarında çok iyi canım nasıl gidiyor? kaybedilen motivasyon yerine kondu mu :)

bu hafta düzenli 3 mil leslie ve adımların olmuş canım menülerinde genel olarak güzel yarın iyi bir eksi bizi bekler bence :halay:

Sadece akşam yemeğii sanki pek oturmamış :) ama sporların ve diğer öğünler çok dengeli güzel canım afiyet olsun

Menüde sadece fazlalık +1 mısır :) kalorili diye biliyorum oraya dikkat etmek lazım onun dışında ana menüler şahane afiyet olsun canım

o_Oo_Oo_O anammm :KK70: kaçın kaçın
çok fazla eşelemeyeceğim porsiyonların fazla olduğunu fark etmişsindir zaten :)) ama bence 3 ü bir aradayı bırak sade filtre kahve ve granül kahve en kalorisiz en sağlıklısı :) gazozlar hanımeller o_O kaçıyorum bu menüden bu akşam daha güzeli gelecek eminimmm :)

azar azar kaçamaklar var ama nefsini körleyip tadında bırakman güzel haftalık sporlarında çok iyi gitmiş :))

şükür en ideal menüme ulaştım :KK70: afiyet olsun canım sporuyla menüsüyle çok dengeli kararında olmuş tebrik edeeim :KK200:

afiyet olsun cnm gayet iyiii :)

menü güzell ama hanii sporrr canımmmm :)

harika gidiyorsun deryacım bu haftada eksiyi bulacağız inşallah :KK200:

öğle menüsü çok karbonhidrat olmuş canım onun dışında güzel afiyet olsun

:KK47:canım hayırdır baklava detoksu mu :KK43:((((((

adımlarda menüde güzel canım afiyet olsun

adımların çok iyi canım
menünde çok dengeli olmuş afiyet olsun :)

afiyet olsun canım gyet iyi menü

afiyet olsun canım

if mi yapıyorsun canım tek öğün mü :O
Yaa cok sevindim tessekurler :KK36::rolleyes:

Sen halledersin canım, ben persembeden strese giriyorum nerdeyse kabız oluyorum cuma tartisina 🤦böyle saçmalık olabilir mi ?
Canım strese girme ya bir papatya çayı iç 😘 tartılmış mıydın durum nasıl? 😘
pacman pacman kuzum menülerin şahane güzel eksi geliyor bence 😘
yarimuhendis yarimuhendis kilo bildirimi geliyor muu 😍

Merhaba kızçeler🤗 takımda kişi sayısı fazla olunca biriken mesaj sayısı da fazla oluyor oku oku bitiremedim arada kaçırdıklarım oluyordur .eve geç geldim yemek yapacak zaman yok makarna haşladım şu an acayip nefis savaşı veriyorum çünkü makarna ennn sevdiğim yiyecek 😭 valla ya sabır çeke çeke yoğurt ve yulaf yiyeceğim😑

Eline sağlık kaptanim😘
Rica ederim canım 😘
Evet canım tek öğün yapıyorum bana en iyi gelen tek öğün bazı günler 2 öğün :)
daha fazlasını yaptığımda hem çok fazla yiyorum, durum durağım olmuyor hem de çok yediğim için sanırım kötü hissediyorum kendimi
Kendine göre doğru olanı bulduysan ne güzel herkese her tarz uymuyor 🤦🏻‍♀️
Bende senin gibiyim yedikçe yiyesim gelir o musluk bir kere açılmaya görsün :confused:
Kaptanım yaz donemi kendi evimde değilim,sadece haftasonlari gidiyorum eve bu ara, kv bakıyor kızıma ve köyde bakıyor, çocuk için de iyi oluyor o yüzden böyle yaptık...işten cikiyorum direk köye geçiyorum orda da spor yapma şansım olmuyor :KK43: kendi düzenime geçtiğinde yavaş yavaş tekrar başlayacağım insallah
Hımm şimdi anladım canım haklısın o halde
☺️
Ellerine saglik kaptanim
Rica ederim tatlım 😘

Merhaba kızçeler🤗 takımda kişi sayısı fazla olunca biriken mesaj sayısı da fazla oluyor oku oku bitiremedim arada kaçırdıklarım oluyordur .eve geç geldim yemek yapacak zaman yok makarna haşladım şu an acayip nefis savaşı veriyorum çünkü makarna ennn sevdiğim yiyecek 😭 valla ya sabır çeke çeke yoğurt ve yulaf yiyeceğim😑

Selam canım ben bile takip edemiyorum 🤭🤭

Makarna çok seviyorsan yağsız tuzsuz sossuz 👻 şekilde porsiyona dikkat ederek yiyebilirsin aslında yoğurtla örneğin pul biber nane vs koyarsınn üstüne ☺️

Selam canım ben bile takip edemiyorum 🤭🤭

Makarna çok seviyorsan yağsız tuzsuz sossuz 👻 şekilde porsiyona dikkat ederek yiyebilirsin aslında yoğurtla örneğin pul biber nane vs koyarsınn üstüne ☺️
Aman kaptanım benim önümü alamazsın şekersiz fit kek yapıp bi çırpıda hepsini yiyen kadınım ben 😂 beni en iyi denizbenimadim denizbenimadim anlar bizim için yemek sadece yemek değil 😂şimdi ben bi tabakla yetinmem.valla yulaf hiç midem almadı peynirli omlet yapacağım 🤷

Kaptanım pazartesiden itibaren online'ım. :KK74:

Tişikkirlir kaptancımm. Pazartesi de hastane başlıyor. O meşhur adımlar gelicek gibi. En az 10k bakalım. :KK70:
pacman pacman kuzum menülerin şahane güzel eksi geliyor bence 😘
Bebiş iyi gibi bugün sabah baktığıma göree. :KK66: Seninkilere baktım yine farklı ve güzel menülerdi ama sporlarına dikkat edemedim. Kesin yapmışsındır. Senin de güzel eksi geliyor mu? :KK66:

E Emnis kaptancım motivasyonum yerinde🤗 Bu hafta geçen haftaya göre artı geleceğim ama haftaya bomba gibi olacağım eminim. Yemek istediğim birşey kalmadı🤭 Bir lokasyonda daha hasta göreceğim artık... Gün içi koşuşturmalar bana eksi olarak dönecektir diye umuyorum 😎
Moral motivasyonunun yerinde olmasına çok sevindim canım 🤩🤩
Yarın için inşallah artı gelmezsin az da olsa eksi gelir belki 👀
😘😘

Aman kaptanım benim önümü alamazsın şekersiz fit kek yapıp bi çırpıda hepsini yiyen kadınım ben 😂 beni en iyi denizbenimadim denizbenimadim anlar bizim için yemek sadece yemek değil 😂şimdi ben bi tabakla yetinmem.valla yulaf hiç midem almadı peynirli omlet yapacağım 🤷
Aman aman 🤭🤭 o zman hiç girme o toplara haklısın 🙃🙃

Kaptanım pazartesiden itibaren online'ım. :KK74:

Tişikkirlir kaptancımm. Pazartesi de hastane başlıyor. O meşhur adımlar gelicek gibi. En az 10k bakalım. :KK70:

Bebiş iyi gibi bugün sabah baktığıma göree. :KK66: Seninkilere baktım yine farklı ve güzel menülerdi ama sporlarına dikkat edemedim. Kesin yapmışsındır. Senin de güzel eksi geliyor mu? :KK66:
Aynen cnm detoksa niyetlendiğim günler oldu ama %100 olmadı 😃😃😃
En az 1 kilo geliyooor :KK71:
Spor hergün vardı kuzum :KK66:

Canım ben de 29 yaşında yaptım çocuğu,kan degerlerimi ve iş sartlarimi anca düzelttim 🤣ama çocuk aşırı seviliyor ve aşırı zor ,yani ben çok zorlandım, inşallah sen çok zorlanmazsin,Allah sağlıkla hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah 🤲

Bazen yeme dürtüsü çok oluyor canım,neden bilmiyorum

Ohhiyi tatiller şimdiden ❤️
Sagol canim 😉

kizlar herkese merhaba, dun hic giremedim kk ya cunku ogleden sonra telefonumu kaybettim. kurstan cikip oglumu aldim, muzik kursuna gidene kadar parkta oturup bir seyler yedik. orada cantama su kacmisti sulugumdan, temizlerken geri koymadim demekki eve gelince fark ettim en az 3 defa gezdim oralari ama yok. isin kotusu icinde esimin turk hatti ve kilifinda da belcika kimligim vardi. karakola basvurduk vs, dun caliyordu arandiginda ama bugun kapali, konum buldan da bulamadik. oyle karisik isler anlayacaginiz. moralim cok bozuk, evdeki bilgisayardan yaziyorum ama bu cok yavas. aksama kadar evde olmuyorum, yeni hat vs islerini halledene kadar affinizi istiyorum, boyle fotograf yuklemem fln cok zor cunku. hala umudum var bulunur diye. hepinizi cok opuyorum, iyi kilo vermeler...

kizlar herkese merhaba, dun hic giremedim kk ya cunku ogleden sonra telefonumu kaybettim. kurstan cikip oglumu aldim, muzik kursuna gidene kadar parkta oturup bir seyler yedik. orada cantama su kacmisti sulugumdan, temizlerken geri koymadim demekki eve gelince fark ettim en az 3 defa gezdim oralari ama yok. isin kotusu icinde esimin turk hatti ve kilifinda da belcika kimligim vardi. karakola basvurduk vs, dun caliyordu arandiginda ama bugun kapali, konum buldan da bulamadik. oyle karisik isler anlayacaginiz. moralim cok bozuk, evdeki bilgisayardan yaziyorum ama bu cok yavas. aksama kadar evde olmuyorum, yeni hat vs islerini halledene kadar affinizi istiyorum, boyle fotograf yuklemem fln cok zor cunku. hala umudum var bulunur diye. hepinizi cok opuyorum, iyi kilo vermeler...
Çok üzüldüm canım, çok büyük talihsizlik.
İnşallah bulunur.

X