Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
( 3 Eylül - 10 Eylül )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:
""""""""""Kızlar o kadar fazla kişi vardı ki aradan kaçırdığım olmuşsa dönün bana:KK76:

NOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.
🙈 Lizozom55 Lizozom55 çok üzgünüm ortim bir kaç güne buralardayım inşallah.

Bugun eksiydum kaptancim ama biraz atesim var. sabahtan beri ilac aliyirum. Bazen ilaclar sislik yapiyor. Ins yapmaz yarina
Gecmis olsun ortim daha iyimisin simdi
Merhaba kızçeler🤗 takımda kişi sayısı fazla olunca biriken mesaj sayısı da fazla oluyor oku oku bitiremedim arada kaçırdıklarım oluyordur .eve geç geldim yemek yapacak zaman yok makarna haşladım şu an acayip nefis savaşı veriyorum çünkü makarna ennn sevdiğim yiyecek 😭 valla ya sabır çeke çeke yoğurt ve yulaf yiyeceğim😑
Aynen ama iyi oluyor ben surekli birikmesn diye giriyorm ve daha cok motive oldugmu hissediyormm tabi calisanlara zor
Yarina hazirlik yapiyorum. Valiz, sac, tirnak ,epilasyon … 😉
Nereye tatile mii :rolleyes:
kizlar herkese merhaba, dun hic giremedim kk ya cunku ogleden sonra telefonumu kaybettim. kurstan cikip oglumu aldim, muzik kursuna gidene kadar parkta oturup bir seyler yedik. orada cantama su kacmisti sulugumdan, temizlerken geri koymadim demekki eve gelince fark ettim en az 3 defa gezdim oralari ama yok. isin kotusu icinde esimin turk hatti ve kilifinda da belcika kimligim vardi. karakola basvurduk vs, dun caliyordu arandiginda ama bugun kapali, konum buldan da bulamadik. oyle karisik isler anlayacaginiz. moralim cok bozuk, evdeki bilgisayardan yaziyorum ama bu cok yavas. aksama kadar evde olmuyorum, yeni hat vs islerini halledene kadar affinizi istiyorum, boyle fotograf yuklemem fln cok zor cunku. hala umudum var bulunur diye. hepinizi cok opuyorum, iyi kilo vermeler...
Yaa cok uzucu olmus cnm insallah iyi niyetli birisi bulmustur ve sana ulasir
Eline emegine saglık canım

Ay inşallah olur ya 69 derken 68 geliyor🤣🤣

Haftaya senin gibi besleneceğim zaten hiç kasmadan tatlışları götüreceğim kaç artı gelirim Allah bilir 🤭
:KK66:
belki sabit ya da eksi gelirsiin 😍

Tartıldım ama menülere gire bekledigim gibi değil :KK43:
cnm protein ve lif az olabilir mi?

Diğer kızlar sessiz sessiz ilerliyor senle ben gibi açık etmiyorlar eksilerini yarın bir sürprizle karşılaşabiliriz🤭🤭 Diyet Salata Diyet Salata
aynen yaaa ama hiç istemem geçilelim ama isterim de çok versinler ne biliiim :KK70: :KK70:

08.9.2021
kahvaltı:klasik kahvaltı
Öğle:4 kaşık sade makarna yoğurt
akşam:et sote ve çeyrek yufka ekmeği salata
2 lt su 9000 adım
hzlsel hzlsel @kübraaccc
Daha yeni alışmaya çalışıyorum buraya ortim olduğunu yeni gördüm üzgünüm 😓
Spor yok mu 😱
Bide sanki makarna ve et sote aynı gün sporsuz fazla olmuş 🤷

Bunu bende yeni anladım bu hafta anladım ki benimde aç gezip kilo vermem gerekiyor 😓 bide evdeyim ev işi dışında hareketim pek yok 2 aydır 😁
Evde Leslie yap canım en azından fark eder o da yoksa spor olmayınca bir yerden sonra zorlaşıyor kilo vermek ben de bu hafta işe başladım yorgun oluyorum hiç spor yapasım gelmiyor😰

:KK66:
belki sabit ya da eksi gelirsiin 😍

cnm protein ve lif az olabilir mi?

aynen yaaa ama hiç istemem geçilelim ama isterim de çok versinler ne biliiim :KK70: :KK70:
Sabit gelsem yeter senin menülere iyice bir bakayım benzer besleneceğim😍

Hepimiz çok çok verelim inşallah yarın müthiş bir takım yüzdemiz olsun🤩🤩

Evde Leslie yap canım en azından fark eder o da yoksa spor olmayınca bir yerden sonra zorlaşıyor kilo vermek ben de bu hafta işe başladım yorgun oluyorum hiç spor yapasım gelmiyor😰
Spor doğru canım da biraz ara vermek istedim 4 ay polislik parkuru için hazırlanırken fazla sıkılaştım kilodan gitmedi ağır antrenmanlardı 1 buçuk saat aralıksızdı 3 4 ay az az spor yapmayı düşünüyorum. diyetisyene de gittim 3.300 2 haftada verdiğim için kızdı bide diyetisyenlerün listelere çok fazla yiyecek var 😓 eksiltmiştim onada azar işittim bıraktım 🥺 nasıl kilo verebilirim artık onunda bilemiyorum seneye nasipse düğün 1 ay sonra sözüm var nasipse hayırlısıyla seneye kadar 10 kilo verebilirim 😔

Spor doğru canım da biraz ara vermek istedim 4 ay polislik parkuru için hazırlanırken fazla sıkılaştım kilodan gitmedi ağır antrenmanlardı 1 buçuk saat aralıksızdı 3 4 ay az az spor yapmayı düşünüyorum. diyetisyene de gittim 3.300 2 haftada verdiğim için kızdı bide diyetisyenlerün listelere çok fazla yiyecek var 😓 eksiltmiştim onada azar işittim bıraktım 🥺 nasıl kilo verebilirim artık onunda bilemiyorum seneye nasipse düğün 1 ay sonra sözüm var nasipse hayırlısıyla seneye kadar 10 kilo verebilirim 😔
Seneye kadar 10 değil 20 verirsin canım istersen😍 Diyetisyen listeleri hep yoğun oluyor doğru eğer diyetisyen eşliğinde devam edeceksen listeye uymaya çalış canım😘1 senede 45 kilo vermiş bir insanım hoş benim başlangıç kilom fazlaydı ondan ama sen devam et çok rahat verirsin 10 kilo sakın bırakma 😍😍

Aman kaptanım benim önümü alamazsın şekersiz fit kek yapıp bi çırpıda hepsini yiyen kadınım ben 😂 beni en iyi denizbenimadim denizbenimadim anlar bizim için yemek sadece yemek değil 😂şimdi ben bi tabakla yetinmem.valla yulaf hiç midem almadı peynirli omlet yapacağım 🤷
Ah ah kendimi kabullenip balık etli ve mutlu yaşasam diyorum lakin ben balık etiyle yetinmem o da denizde yaşıyor üstelik bizim gibi memeli diye balinaya evrilirim biliyorum 😂

Seneye kadar 10 değil 20 verirsin canım istersen😍 Diyetisyen listeleri hep yoğun oluyor doğru eğer diyetisyen eşliğinde devam edeceksen listeye uymaya çalış canım😘1 senede 45 kilo vermiş bir insanım hoş benim başlangıç kilom fazlaydı ondan ama sen devam et çok rahat verirsin 10 kilo sakın bırakma 😍😍
İnşallah canım ya hepimiz ideal kilomuza ulaşalım ve geri almasak yeter 🙏 sağlık problemim olmasa şimdi saldırmıştım herşeye ama bırakmak yok 💪

Kocamı boşayıp hayatıma öyle mi devam etsem başka türlü fit kalamıcam🤔 adamla evleneli beri dolabımdaki kıyafet bedenim arttıkça artıyor
Ya hu tamam bu gün çok yesem de günü erken kapattım dedim bana sürpriz yapmış eve Waffe ve bitter çikolatalı lokma istemiş. Gecenin 10 unda kapı çaldı koşa koşa geldi sürpriz diye:kızgın::kızgın: yedim evet yedim:mad: yarın başlıcam söz Allahım inşallah çok amin ya:KK61::dua:

X