Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kizlar iyi aksamlar. Bugun cok hastaydim. Sulardan mi oluyor bilmiyorum. Sadece oglen yiyebildim aksam hep istifra ettim bisey yiyemiyorum
Çok geçmiş olsun canım umarım bir an evvel toparlarsın canım
Merhabaa :) kulübünüze katılmak istiyorum kilo vermek için
Hoşgeldin canım

Teşekkür ederim ortim. Dondurmayla vedalaştım dün

Ve acayip tok tutuyor ve tadina da bayildiim

Oyy geckis olsun ortim. Okabilir tabiki. Ben de hic duramam klma , vantilator yaninda. Ac pencereleri otur ortim. Ins bugun daha iyi hissedersin kendini

ben de ben de.. dün yemekte baklava çıktı yüzüne bile bakmadım...
bakamazdım pantolon ve bluzlarımın içine giremiyorum zira...
Benim de durumum ayn. Ben de elbiselerimin icinegiremiyirum. Off ya buyuk bden alisvers de yapmak istemiyirum gel 69 geel

1 yumurta,3yk yulaf,1 yk yoğurt karıştırıp tost makinesinde pişiriyorsun sonra arasına kaşar koyup katlıyorsun basıyorsun tost makinesinde
Tessekurler mutlaka deniycem
Anladim smdi cnmm bundan sonra ona gore yapicammm
Sagol cnm
Eline emegine saglik
Kızlar moralim çok bozuk, kaç gündür menülerim güzel ama eksiye gecemedim sanırım haftasonu yediklerim tirmaliyor
illaki gidicek cnm pes etmee

Ben de sık sık tartılıyorum canım. En azından kontrollü gitmiş oluyorum öyle. Sen kendini nasıl iyi hissediyorsun, nasıl motive ediyorsun, en iyisini yine sen bilirsin.

Ben de öyleyim canım her gün tartılıyorum içim rahat etmiyor eve motivasyon açısından haftada bir diyorlar ama ben asla dayanamam Tartı fotoğraf örneği paylaşayım bir kağıda kullanıcı adı ve tarih yazıyoruz
Bölgesel olur Leslie olur canım ya da zumba yapabilirsin

Eklentiler

• C2E58FD6-A1BA-4EB3-9917-6F6566A101D2.jpeg
    52,5 KB · Görüntüleme: 19
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…