Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Okul başladı ya canım adapte olamadım daha toplantılar sene başı işleri ev filan yorulup erkenden yatıyorum
Allah kolaylık versin canım, yat dinlen bol bol ne yapacaksın sonrası da zaten zor olacak
Eline emeğine sağlık canım

canım afiyet olsun :) e köfte yemişsiin bi de hafif spor yapsan tadından yenmicek diyetin

zaten kastım hafif sporlar cnm leslie filan biraz kastan da vericen mecbur ben de 50li kilolara öyle inebildim çünkü :) ağır yapınca vücut tutuyor evet

Tamam canım insAllah çok teşekkürler

Verelim

Bende varım şekersiz de zaten dün başlamıştım ama Akşam ki baklava aklımı çeldi instagramda şekersiz 21 gün ütakip ediyorum onlarda dün başladı benim artık bugünden itibaren.

Evet canim aralikli oruc yapiyorum sabahlari canim hicbir sey istemiyor. Kahve cay iciyorum
Bende aralıklı yapıyorum gerçekten insanın canı istemiyor az once zorla yaptım kahvaltıyı bol eksiler o zaman

Sagol canim. Dun sporu hafif gecirdim bugun cardio bebis bu uyusun
Helal Sabah uyandım leslie yapayım dedim her kafadan bir ses hala yapamadım maşallah sana arkadaşım.

Yap tabi haketmjs olursun fazlasiyla

En güzel motivasyon çevre zaten. Ketosis te idrar a bak vs olaylarından baslamiyorum ketoya yoksa çok yapılabilir hele bu kış döneminde çünkü istediğim zaman yiyebilirim yanliz kalıcam.

13:00 tavuk sis, salata
Sonrasi hasta oldugum icin yok
Su: 2 litre
Spor yok
E Emnis hzlsel
çok geçmiş olsun umarım daha iyisindir

Ayy ins yeniden bi gorsem 70in altini.

Aynen öyle ya ablamı da spora teşvik ediyorum sen yapmazsan ben de yapmam diyorum günde çift spor yapmak istiyorum ama yeğenim uyursa ancak öyle olur
Olsun canım sen fırsat buldukça yap
Wuuwuu super. Demekki bu detks sutu gercekten ise yariyor. Harikasin canim
Aynen canım mucizevi bir şey aynı zamanda wc sorunuma da çözüm oldu
Kızlar moralim çok bozuk, kaç gündür menülerim güzel ama eksiye gecemedim sanırım haftasonu yediklerim tirmaliyor
Canım ben de daha bugün geçen cuma kiloma ulaşabildim hafta sonu yediklerim beni de çok uğraştırdı o yüzden hafta sonu çok kaçırmamak lazım ama moral bozmak yok ödem için su çay filan hazırla iç istersen iyi geliyor

Gecmis olsun ortim. Mide daha iyudur umarim.

Afiyet olsun canim. Yarina cook guzel wksiler goreceguz gibi he beraber
İyi canim vantilatör calisiyor evde sürekli sanırım o çarptı . Dün sabahtan bir tuhaftı yediklerin de üstüne eklenince
Kızlar moralim çok bozuk, kaç gündür menülerim güzel ama eksiye gecemedim sanırım haftasonu yediklerim tirmaliyor
Regl falanmi yakın acaba. Sürekli ayaktaysak ödem de olabilir canim. Sıkma canını bir anda gidecek bence
9. takımın çıtırları hoşgeldiniz tekrardan sefalar getirdiniz
UcanSupurge cnm sen mi kaptandın? kusura bakmayın bilmiorum da diğer takımları çok
Hoşbulduk tekrardan.

9. takımın çıtırları hoşgeldiniz tekrardan sefalar getirdiniz
UcanSupurge cnm sen mi kaptandın? kusura bakmayın bilmiorum da diğer takımları çok
Hoş gördük Sefa gördük canım
Yok canım kaptanımız Niran Nevra idi ailevi problemleri nedeni ile yılbaşından beri takıma gelemiyordu o sıra kapatmak istedi fakat doğuma kadar yürütebileceğimi söyledim kapanmaması için o zamandan beri kaptan yardımcısı olarak öyle böyle götürüyordum takımı doğum yaklaştı 35. Haftadayım 37. Haftaya kadar çalışacağım hem okul hem evin sorumlulukları doğum hazırlıkları ve diyet, spor modunda olmadığımdan artık takıma yetemiyordum kaptanımızın sorunları hallolur sanıyordum bu süreçte ama malesef durumları hala devam ediyor o da gelebilecek durumda olmadığı için takımın iyiliği için takımı kapattık şükür üyelerimiz emin ellerde

Anladım canıım maşallah sana da bebişe de şimdiden kolay ve rahat geçecek, sağlıklı bir doğum dilerim elerine sağlık çok emeğin geçmiş kaptanım aynen emin ellerde emin olabilirsiin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…