Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ay canım fiyatlar inşallah burda da yakındır ya. En müsait zamanda gidicem fiyat bilgi almak için. Benim göbek dışında biseyim kalmadı. Sırtım kemikler geliyor elime artık. 36 beden giyebiliyorum , geçen gün denedim eski kıyafetlerimi de. Hadi hayırlısı bakalım. Tsk ler bilgi için
Geçen annem dedi sırtındaki kemikler belli oluyor diye 😅
İyi aksamlar kızlar sonunda totomun üstüne oturdum. Benimde heryerim ağrıyor bu kış ağır gecicek galiba. Menüyü yazıyım çok saçma oldu ara ara atıştırdım ne varsa.

Sabah 1 simit çay hastanede en masum simitçi

Ara çay 2 parça bitter
Ara ıhlamur zencefil limon 2 Altınbaşak

Akşam 3 kaşık pilav 1 kase tavuk suyu çorba 2 kaşık yoğurt
Su bugün 2litre
1x2 saat uyuyabilirsen gece ateş nobetindeyim. Daha önce çok ağır ateşli havale geçmişimiz var o yüzden aklım çıkıyor

LenaG LenaG
Canımm çok geçmiş olsun bebeler hiç hasta olmasın ya 😔

Geçen annem dedi sırtındaki kemikler belli oluyor diye 😅

Canımm çok geçmiş olsun bebeler hiç hasta olmasın ya 😔
He ya aynen. Ama güzel tabi bu.
Son 3 kg kaldı benim ama 48 olunca da bu göbek gitmicek biliyorum. Çünkü Spor yapmiyorum yürüyüş dışında. Karın göbek birleşik böyle hamile karnını hayal et aynen öyleyim tek fark 17.5 kg vermeden önce devasaydi. Şimdi epeyce küçülmüş hali

Sabah
2 dilim ekmek
1 tatlı kaşığı fındık ezmesi
9 zeytin, peynir
Patatesli yumurta

Akşam
1 kase yoğurt
3 ceviz

3 lt su

LenaG LenaG Lavinia_98 Lavinia_98
Canım adiyet olsun kahvaltıda aslında patatesli yumurta varsa 2 dilim ekmek fazla olur ama ondan sonra bir şey yemediğin için az bile kalmış ❤️
İyi akşamlar canım kızlar

12:00 1büyük kupa sade şekersiz filtre kahve,
1büyük elma

Ara, 1büyük kupa yy.sütle şekersiz filtre kahve
1lokum, toplamda tepeleme 1yk.kuru meyve ve kuruyemiş
LenaG LenaG @Fit mutlu anne

18:30 1büyük tas yy.yoğurdun içine 2köz kırmızı kapya ve zerdeçal, 4dilim kavun içim kötü oldu kavundan sonra 4zeytin ve 1çk.peynir yedim

Su 3 litre
Afiyet olsun canım akşam yemeği çok az olmuş ayrıca yoğurtlu biberli üstüne kavun aman Allah ım kız bağırsakların bozulur 🙈
İyi aksamlar kızlar sonunda totomun üstüne oturdum. Benimde heryerim ağrıyor bu kış ağır gecicek galiba. Menüyü yazıyım çok saçma oldu ara ara atıştırdım ne varsa.

Ara çay 2 parça bitter

Su bugün 2litre
1x2 saat uyuyabilirsen gece ateş nobetindeyim. Daha önce çok ağır ateşli havale geçmişimiz var o yüzden aklım çıkıyor

LenaG LenaG
Gayet güzel canım sadece yeşil yapraklı sebze eksik kalmış ama bebeler hasta olunca vaktin de olmamıştır.
Aklına kötü şeyler getirme iyi olacaklar 🤲
Ay kızlar geçen yıl üzerime asla olmayan ceketim vardı. Biraz önce elime geçti denedim oldu harika bir duygu 💃
Çok sevindim canım as o ceketi ve başarınla gurur duy ay yok vazgeçtim asma çatır çatır giyy 😉

Ay canım fiyatlar inşallah burda da yakındır ya. En müsait zamanda gidicem fiyat bilgi almak için. Benim göbek dışında biseyim kalmadı. Sırtım kemikler geliyor elime artık. 36 beden giyebiliyorum , geçen gün denedim eski kıyafetlerimi de. Hadi hayırlısı bakalım. Tsk ler bilgi için
Ay keşke ben de senin kadar zayiflasam da tek göbek kalsa 😍 maşallah sana, mutlaka git faydası olacaktır, inşallah uygundur fiyatlar

İyi akşamlar kızlar menümü yazayım unutmadan

Sabah 3 kupa yağsız sütle filtre kahve (ayılamadım da )

Kahvaltı 13:00 4 yk yoğurt,4 yk yulaf,1 tk chia tohumu,1 muz,3 ceviz

Ara 16:00 yarım çay bardağı leblebi,5-6 fındık kafeinsiz kahve

Akşam 19:00 5 yk nohut cipsli göbek salata,1 bardak ayran

Su çok az oldu bugün 2 yi belki bulmuştur
9000 adım

Lavinia_98 Lavinia_98

Canım adiyet olsun kahvaltıda aslında patatesli yumurta varsa 2 dilim ekmek fazla olur ama ondan sonra bir şey yemediğin için az bile kalmış ❤️

Afiyet olsun canım akşam yemeği çok az olmuş ayrıca yoğurtlu biberli üstüne kavun aman Allah ım kız bağırsakların bozulur 🙈

Gayet güzel canım sadece yeşil yapraklı sebze eksik kalmış ama bebeler hasta olunca vaktin de olmamıştır.

Çok sevindim canım as o ceketi ve başarınla gurur duy ay yok vazgeçtim asma çatır çatır giyy 😉
Kaptanim🌸💞 kendi evimde asla böyle yemem de kv de olunca sıkıysa yeme modunda oluyorum. Yoksa dediğin gibi ikisi olmadı. C.tesi bomba gibi geliyorum ama akşam yoğurtla kapatmak epey işe yaradı buhafta ödem için yuppiiii

Merhaba kizlar buzlukta pizzalar borekler var sabahtan oglumun oglen ogunu icin hazirladigim pogacalarin yarisi tepside duruyor nefsim meydan savasindaydi dedim bi guzel kahvalti hazirla fotosunu gruba at şimdi bunu yiyecegim yavas yavas uzun uzun😅sirf size resim atacagim diye nefsim meydan muharebesini bu ögünde kazandi😅 1000041756.jpg

Merhaba kizlar buzlukta pizzalar borekler var sabahtan oglumun oglen ogunu icin hazirladigim pogacalarin yarisi tepside duruyor nefsim meydan savasindaydi dedim bi guzel kahvalti hazirla fotosunu gruba at şimdi bunu yiyecegim yavas yavas uzun uzun😅sirf size resim atacagim diye nefsim meydan muharebesini bu ögünde kazandi😅Eki Görüntüle 3486040
Çook güzel görünüyor afiyet olsun 🥰

Merhaba kizlar buzlukta pizzalar borekler var sabahtan oglumun oglen ogunu icin hazirladigim pogacalarin yarisi tepside duruyor nefsim meydan savasindaydi dedim bi guzel kahvalti hazirla fotosunu gruba at şimdi bunu yiyecegim yavas yavas uzun uzun😅sirf size resim atacagim diye nefsim meydan muharebesini bu ögünde kazandi😅Eki Görüntüle 3486040
Afiyet olsun canım. Kazanan sen olacaksın günün sonunda. 💪🏻

Muhteşem görünüyor ellerine sağlık nezamandır yapmak istediğim şey banada tam tarifi verebilirmisin canım 🥰
Canım netten buldum, kalıptan zor çıkardım, yapıştı, altı dağıldı. Birde sanki kek gibi oldu, oğlum yumurtaya batırıp yiyemedi.

1 su bardağı nohut
2 yumurta
Tuz
1 çay kaşığı kabartma tozu
Bikaç damla limon

Hepsini blendır dan geçirip yağladığım kalıplara paylaştırdım

Canjm aslinda hiç denemeyecektim. Elime geçince bu dar geliyor bazanın altında kalsın dedim oğluma. Oğlum anne dene kilo verdin dedi öylelikle denedim. Şok oldum. Ay hadi hepimize nasip olsun tığ gibi olalım.gerci ben oklava olmayada razıyım :rolleyes:

Herkese günaydın. Kapı açıktı giriverdim içeri
Her taraffin ödem. gece hiç uyuyamadım düzgün. Kızım ateşlendi. Anne olmak böyle bişi demek ki. Eşim kafayi vurdu yattı bende kızımın yanına kıvrılıp yattım nasil uyudum bilmiyorum
Çok geçmiş olsun canım 🌸
Geçmiş olsun canım benim 🤲
benim kızın da sabah karnı ağrıyordu ağlama sesi duydum rüyamda baktım kızım wc de sessiz sessiz ağlıyor :KK43: baba bilmem kaçıncı uykusunda duymadı bile

Ellerine sağlık nergisim 😍
Çok geçmiş olsun canım 🌸
Geçmiş olsun canım salgın var. Benim çocuklarda burun akıntısı öksürük . Dün gece ortancanın ateşi çıktı sabaha karşı saat 3:50 de zor bela şurup içirdim.

Dün soğanlı sarımsaklı yemek yedirdim.

Akşam portakal ve limon sıkıp hepsine içirdim.şimdi yine bol soğanlı sarımsaklı sebze çorbası yapacağım
Çok geçmiş olsun canım 🌸
Kızlar mrb çocuklar hasta giremiyorum. Gece ateş içindeydik sıfır uyku ile ayaktayım. yine kış geldi aktif olamıyorum 🤲
Çok geçmiş olsun canım 🌸

Ara çay 2 parça bitter

Su bugün 2litre

LenaG LenaG
Allah korusun hemencecik iyileşir inşallah 🌸
Teşekkürler sağol,kesilince kafam rahatladı resmen iyi geldi.
Birde İzmire gideceğim düğün var ona hazırlık oldu.
Sıhhatler olsun güzel günlerde kullan 🌸
Ay kızlar geçen yıl üzerime asla olmayan ceketim vardı. Biraz önce elime geçti denedim oldu harika bir duygu 💃
Harikaaaasın devamı da gelsin inşallah 🌸
Harika görünüyor canım azmin sonu fitlik güzellik inşallah 🤲🏻

Tebrik ederim👏 ben de 2 ay once siyah dar paca pantolon aldim. Ayni online magazadan 44 beden beyazini aldim giyiyorum , tam oluyor , ona aldandim 44 beden siparis ettim.. Hic bir kitafet olmadığı icin ustelik de 2 tane siparis ettim.bir geldi pantolonlar likrasiz ve göbeğime zor oluyor , basenler patlayacak gibi😅 ucuz diye iade de etmedim. 2 kurtarici parca dolabımda 2 fazlaliga dönüşmüştü. Neyse artikin onlar daha iyi oluyor , giyebiliyorum 😊

X