Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Okul başladı ya canım adapte olamadım daha toplantılar sene başı işleri ev filan yorulup erkenden yatıyorum
Allah kolaylık versin canım, yat dinlen bol bol ne yapacaksın sonrası da zaten zor olacak

5. TAKIM MENÜ KONTROL TABLOSU
Kızlar ertesi gün saat 14:00 a kadar paylaşalım 🤗 erken paylaşıyorum ama eklerim :KK66:

@pacman @kollontai @Nikinik @MuMu85 Fit mutlu anne Fit mutlu anne @Emcekare @Anka canlar iyi hissettiğinizde sizi eklerim hemen 😘
Eline emeğine sağlık canım 😍😘

1 Eylül
SABAH
1 H.yumurta
Kk peynir
3 kayısı
6 zeytin
1 TB ekmek
ÖĞLE
1 bardak süt
3 incir
Ara
2 mısır (koçan)
AKŞAM
3 anne köftesi
1 TB ekmek
Cacık
3 litre su+2 duble türk kahvesi+2 maden suyu
Diyet Salata Diyet Salata
canım afiyet olsun :) e köfte yemişsiin :rolleyes: bi de hafif spor yapsan tadından yenmicek diyetin :KK66:

Diyet Salata Diyet Salata seninde menü güzel canım 🙏 sporu haftada 3 gün yapmayı düşünüyorum spor fazla yapınca benim tartı değişmiyor kasa dönüşüyor şuanda fazla sıkıyım çünkü biraz kilo verip sporu daha sonra çoğaltmayı düşünüyorum 😊
zaten kastım hafif sporlar cnm leslie filan :KK66: biraz kastan da vericen mecbur 🤭 ben de 50li kilolara öyle inebildim çünkü :) ağır yapınca vücut tutuyor evet :KK66:

5. TAKIM MENÜ KONTROL TABLOSU
Kızlar ertesi gün saat 14:00 a kadar paylaşalım 🤗 erken paylaşıyorum ama eklerim :KK66:

@pacman @kollontai @Nikinik @MuMu85 Fit mutlu anne Fit mutlu anne @Emcekare @Anka canlar iyi hissettiğinizde sizi eklerim hemen 😘
Tamam canım insAllah çok teşekkürler

Soğuk çay ikram edilince içtim sıcakta dayanamadım 🤭 makarna da çoook küçük zaten yok gibi sayılır

İnşallah birlikte verelim o zaman senin hedef de 65 civarı 😁

Afiyet olsun canım 😊

Öğle öğünü sağolsun 😑 yarın toparlarım artık normalde menünün %55 civarı karbonhidrat olmalı ona göre ayarlıyorum ama her gün tam istediğin gibi ayarlanmıyor
Verelim 🤗🥰

Günaydın herkese 🥰
Şekersiz 21 güne başladığımızı unutmayınız❗ Aralıklı orucuma uyumlu olması için öğlen 13.00 gibi kahvaltı, 16.00 gibi bir ara öğün, akşam en geç 19.00da akşam yemeği ile 21 gün devam etmeyi düşünüyorum. Günlük 5000 adımlık tempolu yürüyüşün yanında bir spor daha yapamam muhtemelen, cuma tartısı sonrasını başlangıç kabul edip toplam kaç kilo verebileceğimi görmüş olurum. 22 şubatta hedefim 65 olsun o zaman 😉🤗
Bende varım şekersiz de zaten dün başlamıştım ama Akşam ki baklava aklımı çeldi 🙈 instagramda şekersiz 21 gün ütakip ediyorum onlarda dün başladı benim artık bugünden itibaren.

Evet canim aralikli oruc yapiyorum sabahlari canim hicbir sey istemiyor. Kahve cay iciyorum
Bende aralıklı yapıyorum gerçekten insanın canı istemiyor az once zorla yaptım kahvaltıyı bol eksiler o zaman 🤗

Sagol canim. Dun sporu hafif gecirdim bugun cardio bebis bu uyusun 😉
Helal Sabah uyandım leslie yapayım dedim her kafadan bir ses hala yapamadım maşallah sana arkadaşım. 🧿

Afiyet olsun canim. Menun de sporun da gayet guzel olmus.

Wuuwuu ortim harikasiiin 👏👏 menun de sporun da sahanee 🎊🎊

Menun yine cok guzel canim, adimlari da 10000 e tmmlasaydin super olurdu 😉

Masallah canim pur dikkat basladin 😉 gayet guzel bir menu. Ama spor nerdeee 🧐🧐

Aksam bira fazla kh olmus canim. Ama toplamda gun icinde kesinlikle cok degil. Sporun da guzel 👍 himm ay canim asure istedi. Hayatimda hic yapmadim da ama su 70i geride birakip 6lari gorunce yapayim. Cunku yapinca bir iki kase yerim artik 😀😀

31 ağostos

Menun cok guzel canim. Afiyet olsun. Adimlarini da 10000 e tamamlasan super olurdu.

Oyy kuzum bu nee. Bence bugunden itibaren sen de bizimle sekersiz 21 gube baska. Dun yeterince sekerli gida yeyip veda etmissin gibi.
sporun sahaneee 👏👏
Yap tabi haketmjs olursun fazlasiyla 🤗

eliya eliya canım yeni farkettim mesajı🤗 ketojenik değilim tam. Düşük karbonhidrat gibi benim diyetim. Hatta 2 gün önce kremalı salçalı makarna yapıp yedim🤭 Açlık hissetsem yiyorum ama aralıklı oruç öyle bir hale getirdi ki bugün 3 öğün yiyeceğim dediğim halde yiyemedim. Kafein ve bitki çayları sayesinde sanırım. En önemlisi de çevrem sanırım. Lizozomcum sen biraz inceldin mi dedikleri an tüm iştahım kapanıyor 🤣🥰
En güzel motivasyon çevre zaten. Ketosis te idrar a bak vs olaylarından baslamiyorum ketoya 🙈 yoksa çok yapılabilir hele bu kış döneminde çünkü istediğim zaman yiyebilirim yanliz kalıcam. 🥰

13:00 tavuk sis, salata
Sonrasi hasta oldugum icin yok
Su: 2 litre
Spor yok
E Emnis hzlsel hzlsel
çok geçmiş olsun umarım daha iyisindir 😓

Verelim 🤗🥰

Bende varım şekersiz de zaten dün başlamıştım ama Akşam ki baklava aklımı çeldi 🙈 instagramda şekersiz 21 gün ütakip ediyorum onlarda dün başladı benim artık bugünden itibaren.

Bende aralıklı yapıyorum gerçekten insanın canı istemiyor az once zorla yaptım kahvaltıyı bol eksiler o zaman 🤗

Helal Sabah uyandım leslie yapayım dedim her kafadan bir ses hala yapamadım maşallah sana arkadaşım. 🧿

Yap tabi haketmjs olursun fazlasiyla 🤗

En güzel motivasyon çevre zaten. Ketosis te idrar a bak vs olaylarından baslamiyorum ketoya 🙈 yoksa çok yapılabilir hele bu kış döneminde çünkü istediğim zaman yiyebilirim yanliz kalıcam. 🥰

çok geçmiş olsun umarım daha iyisindir 😓
Ayy ins yeniden bi gorsem 70in altini.

Aynen öyle ya ablamı da spora teşvik ediyorum sen yapmazsan ben de yapmam diyorum günde çift spor yapmak istiyorum ama yeğenim uyursa ancak öyle olur🤣🤣
Olsun canım sen fırsat buldukça yap😘
Wuuwuu super. Demekki bu detks sutu gercekten ise yariyor. Harikasin canim 💃💃
Aynen canım mucizevi bir şey aynı zamanda wc sorunuma da çözüm oldu🤩🤩
Kızlar moralim çok bozuk, kaç gündür menülerim güzel ama eksiye gecemedim :KK43: sanırım haftasonu yediklerim tirmaliyor 😭😭😭
Canım ben de daha bugün geçen cuma kiloma ulaşabildim hafta sonu yediklerim beni de çok uğraştırdı o yüzden hafta sonu çok kaçırmamak lazım ama moral bozmak yok ödem için su çay filan hazırla iç istersen iyi geliyor😘

Gecmis olsun ortim. Mide daha iyudur umarim.

Afiyet olsun canim. Yarina cook guzel wksiler goreceguz gibi he beraber 💃💃
İyi canim vantilatör calisiyor evde sürekli sanırım o çarptı . Dün sabahtan bir tuhaftı yediklerin de üstüne eklenince
Kızlar moralim çok bozuk, kaç gündür menülerim güzel ama eksiye gecemedim :KK43: sanırım haftasonu yediklerim tirmaliyor 😭😭😭
Regl falanmi yakın acaba. Sürekli ayaktaysak ödem de olabilir canim. Sıkma canını bir anda gidecek bence
9. takımın çıtırları hoşgeldiniz tekrardan 🤗 sefalar getirdiniz 😘
UcanSupurge UcanSupurge cnm sen mi kaptandın? kusura bakmayın bilmiorum da diğer takımları çok 😘
Hoşbulduk tekrardan. 🤗

9. takımın çıtırları hoşgeldiniz tekrardan 🤗 sefalar getirdiniz 😘
UcanSupurge UcanSupurge cnm sen mi kaptandın? kusura bakmayın bilmiorum da diğer takımları çok 😘
Hoş gördük Sefa gördük canım
Yok canım kaptanımız Niran Nevra idi ailevi problemleri nedeni ile yılbaşından beri takıma gelemiyordu o sıra kapatmak istedi fakat doğuma kadar yürütebileceğimi söyledim kapanmaması için o zamandan beri kaptan yardımcısı olarak öyle böyle götürüyordum takımı doğum yaklaştı 35. Haftadayım 37. Haftaya kadar çalışacağım hem okul hem evin sorumlulukları doğum hazırlıkları ve diyet, spor modunda olmadığımdan artık takıma yetemiyordum kaptanımızın sorunları hallolur sanıyordum bu süreçte ama malesef durumları hala devam ediyor o da gelebilecek durumda olmadığı için takımın iyiliği için takımı kapattık şükür üyelerimiz emin ellerde :KK68:

Hoş gördük Sefa gördük canım
Yok canım kaptanımız Niran Nevra idi ailevi problemleri nedeni ile yılbaşından beri takıma gelemiyordu o sıra kapatmak istedi fakat doğuma kadar yürütebileceğimi söyledim kapanmaması için o zamandan beri kaptan yardımcısı olarak öyle böyle götürüyordum takımı doğum yaklaştı 35. Haftadayım 37. Haftaya kadar çalışacağım hem okul hem evin sorumlulukları doğum hazırlıkları ve diyet, spor modunda olmadığımdan artık takıma yetemiyordum kaptanımızın sorunları hallolur sanıyordum bu süreçte ama malesef durumları hala devam ediyor o da gelebilecek durumda olmadığı için takımın iyiliği için takımı kapattık şükür üyelerimiz emin ellerde :KK68:
Anladım canıım 😍 maşallah sana da bebişe de 💞 şimdiden kolay ve rahat geçecek, sağlıklı bir doğum dilerim 😍 elerine sağlık çok emeğin geçmiş kaptanım 😘 aynen emin ellerde emin olabilirsiin :21:

X