Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Geçen bende tam anlamamıştım . Simdi anladım zamanla alışacağız artikin

Oh muhteşem

Git gel yap bakalım ben de 1 saate yaparım kahvaltımı acıktım şu an ama bi yeşil çay içeyim dedim
Ben saat 1 e kadar açım dünden zaten açım kısacası açım açım açım
Geçen bende tam anlamamıştım . Simdi anladım zamanla alışacağız artikin
haklısınız kızlar spor tablosunu paylaşmazsam nereden anlayacaksınız

Ben saat 1 e kadar açım dünden zaten açım kısacası açım açım açım

haklısınız kızlar spor tablosunu paylaşmazsam nereden anlayacaksınız
Ya kahvaltımı yapıp yeğenimi biraz oyalayıp uyutup spor yapmak istiyorumsonra ablam gelince onunla da spor yapmak istiyorum spor aşkım geldi kendine çok şükür

Ya kahvaltımı yapıp yeğenimi biraz oyalayıp uyutup spor yapmak istiyorumsonra ablam gelince onunla da spor yapmak istiyorum spor aşkım geldi kendine çok şükür
Çok iyi canım zaten yapmayı bıraktığında tekrar başlayasın gelmiyor bir üşengeçlik hali oluyor insanın üstünde ama bir başlayınca hoşuna gidiyor daha da yapmak istiyorsun sen de yakalamışsın hazır tut bırakma yap yapabildiğin kadar

Aynen öyle ya ablamı da spora teşvik ediyorum sen yapmazsan ben de yapmam diyorum günde çift spor yapmak istiyorum ama yeğenim uyursa ancak öyle olur

Gecmis olsun ortim. Mide daha iyudur umarim.
Afiyet olsun canim. Yarina cook guzel wksiler goreceguz gibi he beraber

Güzel canım afiyet olsun
1 Eylül
Kahvaltı : 2 yumurta, domates, salatalık, peynir, zeytin, elma
Öğle: chia tohumlu yoğurt
Akşam: kuru fasulye

3 lt su, 2 yeşil çay, 1 saat yürüyüş
Güzel canım afiyet olsun
Harika menü canım hele spor şahane
Vallahi o kadar haklısın ki spor konusunda ama ne zamanım var ne de takatim, bakalım düzenini oturtursam hafif sporlar yapmaya çalışacağım
Evet canım ya poğaça gerçekten küçüktü hatta tadı da kötüydü pişman oldun
Günaydın canım ya dün aklıma geldi iki gündür yazmadı hayırdır inşallah diye , sevindim gördüğüme

Geçmiş olsun canım benim

Cok gecmis olsun canim

kızlar teşekkür ederim. bugün yine devam ediyor bakalım inşallah düzelirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…