Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Cok gecmis olsun kaptancim.
Oy alisir oglusun da. Dedigin gibi oyuna dalar zamanin nasil gectigini anlamaz bile yakinda

Çok geçmiş olsun canım umarım bir an evvel toparlarsın canım

Hoşgeldin canım

Teşekkür ederim ortim. Dondurmayla vedalaştım dün
Iyi olmuss ortii napakk bende cok severimm yarn odul niyetine bitane yiyebiliriz benceee
Yapma alışveriş canım sık dişini bir iki aya inşallah zaten ihtiyacın da kalmayacak Ben de 69 u sabırsızlıkla bekliyorum
Ayy herkezin hayali 69 benimde oyleee biran once gelse keskee
Bende hergun tartiliyorm ya bazn hayal kirikligi oluyor oda motivasyon dusurebiliyor bazende tam tersi :)
Kızlar ben çok hastayım çarpıldım resmen gözümden yaşlar geliyor
Çocuğunda okulda ilk günüydü birde onla uğraştım iyice yoruldum toparlarsam gün içinde geleceğim inşallah
Gecmis olsun cokkk insallah cabucak iyilesirsinn

Selam kizlar, bugun sporu haff gecircem Evru Salliyla 30dk pilates yaptim, adimlarimadahabaslamadim. Kahvemi iceym odadan odaya kosmaya baslarm
Ohh ne güzel maşallah
9. takımın çıtırları hoşgeldiniz tekrardan sefalar getirdiniz
UcanSupurge cnm sen mi kaptandın? kusura bakmayın bilmiorum da diğer takımları çok
Hoşbulduk canım
Kesinlikle ben haftasonu çok kacirdigimda böyle oluyorum, iki gündür limonlu su ve günde 2 yeşil çay iciyorum inşallah faydasını görürüm

Aslında regl yakın değil ama bir tuhaflik var belim falan ağrıyor artık ayırt edemiyorum bu regl kaynaklı bel ağrısı mi yoksa fıtık kaynaklı ağrı mi ? Evet uyku duzenim yok sürekli ayak ustuyum hep yani yoğunum bu ara rahatlayamadim
Ah yatabilsem uyuşup duruyorum bi de sürekli tuvalete taşınıyorum
Ay evet ya son zamanlar öyle oluyor, Allah yardımcın olsun sağlıkla kavuş bebeğine de ne yapacaksın analık böyle
Benim de durumum ayn. Ben de elbiselerimin icinegiremiyirum. Off ya buyuk bden alisvers de yapmak istemiyirum gel 69 geel
Ay inanır mısın zayifladigimda alış verise çıkmak o kadar mutlu ediyordu ki beni Allah'ım hep o duyguyu tattirsjn bize inşallah
Çifte sporu bitirmiş bulunmaktayım
Helal olsun
Süpersin canım darısı başlamaya çalışanlara
Ahahaha amin en çok da bana
Kızlar ben çok hastayım çarpıldım resmen gözümden yaşlar geliyor
Çocuğunda okulda ilk günüydü birde onla uğraştım iyice yoruldum toparlarsam gün içinde geleceğim inşallah
Çok geçmiş olsun canım,dikkat et, dinlen bol bol inşallah toparlarsin
Ya kıyamam ya yazık ona ben de bu yıl kızımı yarım gün kreşe vermeyi düşünüyorum ama işte gitmek istemezse diye endişeliyim biraz çekingen hatta baya çekingen bir çocuk sosyalleşme sıkıntısı var tabi bu benim cahil görüşüm de olabilir yani uzman görüşü degil, mesela parkta başka cocuk varsa asla oynamaz kaydiraga falan binmez böyle olunca acaba kreşe de gitmez mi istemez mi diye endişelerim var,

Sen baya yaklastin canim. Hafaya belk gorebilirsin 69u
İnşallah canım umudum o yönde
Bu azimle gelecek inanıyorum canım senin de çok bir şey yok 7leri yarılamışsın en kötü bir aya görürsün
Kesinlikle ben haftasonu çok kacirdigimda böyle oluyorum, iki gündür limonlu su ve günde 2 yeşil çay iciyorum inşallah faydasını görürüm
Aynen ben de ödem çayları detoks içecekleri ne yapacağımı şaşırdım kırk yılın başında ödüllendirdim kendimi daha da bana ödül yok

Anladım canıım maşallah sana da bebişe de şimdiden kolay ve rahat geçecek, sağlıklı bir doğum dilerim elerine sağlık çok emeğin geçmiş kaptanım aynen emin ellerde emin olabilirsiin
Allah razı olsun canım inşallah. kızım zor bi bebekti Doğumdan sonra küçük bebek ve kızımla hiç sürdüremezdim takımı
Ay evet ya son zamanlar öyle oluyor, Allah yardımcın olsun sağlıkla kavuş bebeğine de ne yapacaksın analık böyle
İnşallah canım ama şükür kızımdaki kadar ödemim yok yavaş yavaş başladı şişler , uyuşmalar ama kızımda 32. Haftada başlamıştı çünkü çalışabilir raporu alırken acaba mi diye düşünmüştüm

Ayy benim küçük kızım da öyle. Benden ayrılmıyor. Çekingen bi yapısı var. Yabancı birileri yanımıza yaklaşsın hemen saklanıyor elimi tutuyor.. Ablası da tam tersi, dakikada kaynaşır. Aşırı konuşkandır. Acaba pandemiden mi diyorum bazen. Sosyalleşememekten mi. Seneye ana sınıfına gidecek, bakalım nasıl olacak bilmiyorum.
Ortim perşembe gününe yakışır bi menü ve Spor. Tebrik ederim. Yarına gelsin eksiler. Bu arada ben pazartesi artıydım. Bu sabah eksi çıktım. Cuma hedefi tutmuyo ama eksi olsun bizim olsun.

Kiz ben kaç aydır listedeydim hiç akillanmadim her haftasonu kaçamak yapar sonra hafta içi bir tarafimi yirtardim ekşi gelmek için çok şükür hiç artı gelmedim ama anacim kaçamak da öyle büyük bişi değil küçücük şeyler yani maşallah bünye hemen depolama peşinde
Aman iyi bari acaba kızında çok mu yprulmustun, ben hamileliğimde çok ypruluyordum nerdeyse 28. Haftada şişliklerim başlamıştı aşırı ödem olmuştum
Belki de pandeminin etkisi canım olabilir, doğru düzgün kimseyi görmüyorlar,benim kız kısa 3 yaşını dolduracak kreş için erken mi acaba diyorum bakacak kişi sorunum yok ama babaanne baktığı için sıkılıyor belki oyun arkadaşları falan olur iyi gelir diye düşündüm ama off hep tedirginlik bitmiyor

28 Ağustos - 3 Eylül Spor Listesi
UYE28
Ağustos
30
Ağustos
1
Eylül
Sonuç
hzlsel 12&72&7
Lizozom55 111
@Sonsuz umut ---------------
DeryaOnDiet 1&61&6&71&6
eliya ----------2
kardelelen321 -----5&74
kollontai ---------------
Azimliiii ---------------
avutsunbahaneler ---------------
Tempus ---------------
yarimuhendis 5&6
@hedef54kg -----1&2
Pnrrr-12 -----2-----
@Breeze96 1&71&6&7-----
Ucmelekannesi ---------------
G Goklerce ---------------
K Kubraaaccc 6----------
Calypso95 ---------------

Üç gün de spor yapan hzlsel Lizozom55 DeryaOnDiet tebrikler kızlar İnşallah haftaya üç günde spor yapan sayısı çok daha fazla olacak canlanalım kızlar

Sorma canım ya düşman bu vücut hemen kiloları geri alalım istiyor 1 kilo verene kadar bir hafta uğraş almaya gelince bir gün bile sürmüyor hayır bir günde gelen niye bir haftada anca gidiyor sorarım

+4000 adım daha

Afiyet olsun canım sporun da menün de çok iyi
Geçmiş olsun canım yine de sporu ihmal etmemişsin inşallah yarın da güzel bir eksi gelecek
Afiyet olsun canım ara öğün eklemişsin Yalnız adımlar şahane ya 20bin adım nedir

Akşamı özellikle çok hafif geçirmişsin canım sporun da harika cuma gününe hazırım diyorsun
Afiyet olsun canım suyun da çok iyi bir tek spor eksik inşallah o da olacak
Allah Allah şu sporun güzelliğine bak Menün de gayet iyi canım güncel kilonu yarın öğrenebilecek miyiz
Afiyet olsun canım yürüyüşleri adım şeklinde yazarsan benim için daha iyi olur 10bin adım ve üstü yaptığında pazartesi çarşamba ve cumartesi günleri listeye ekliyorum

Yok ben bile bilmiyorumtartılıyorum ama ablam bakıyor ben henüz cesaret edemedim ondan onay aldığımda bakmayı düşünüyorum

Afiyet olsun canım yürüyüşleri adım şeklinde yazarsan benim için daha iyi olur 10bin adım ve üstü yaptığında pazartesi çarşamba ve cumartesi günleri listeye ekliyorum
Tamamdır yarından itibaren yazmaya başlarım

Tempus ortim neler yapıyorsun ben sonunda artıdan kurtuldum birazdan ödem çayı içip Leslie yapacağım sporu erken bitireyim de yarına tartıyı etkilemesin
Canım şimdi eve geldim. Bende bu sabah tartıldığımda hedefime az kalmıştısabah biraz zıp yaptım. Bugün başka da spor yapmadım ödem falan olmasın diye. İnşallah hedefimize ulaşırız en azından. Çünkü ben pek spor yapamadım bu hafta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…