Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Herkese günaydın. Kapı açıktı giriverdim içeri
Her taraffin ödem. gece hiç uyuyamadım düzgün. Kızım ateşlendi. Anne olmak böyle bişi demek ki. Eşim kafayi vurdu yattı bende kızımın yanına kıvrılıp yattım nasil uyudum bilmiyorum
Kızına acil şifalar dilerim canım 🤲🏼

Geçmiş olsun canım benim 🤲
benim kızın da sabah karnı ağrıyordu ağlama sesi duydum rüyamda baktım kızım wc de sessiz sessiz ağlıyor :KK43: baba bilmem kaçıncı uykusunda duymadı bile

Ellerine sağlık nergisim 😍
Oy yavrum, çok mu beklemiş, ağrısı mı çokmuş, Rabbim şifa versin 🤲🏼

Geçmiş olsun canım salgın var. Benim çocuklarda burun akıntısı öksürük . Dün gece ortancanın ateşi çıktı sabaha karşı saat 3:50 de zor bela şurup içirdim.

Dün soğanlı sarımsaklı yemek yedirdim.

Akşam portakal ve limon sıkıp hepsine içirdim.şimdi yine bol soğanlı sarımsaklı sebze çorbası yapacağım
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼

Tebrik ederim canım çok güzel eksi ❤️

Çok iyi menü canım afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun karışık bir menü olmuş ❤️

Afiyet olsun güzel olmuş canım ❤️

Afiyet olsun sabah güzel sonrası yüne çok az ama senin stil böyle ❤️🥰

Afiyet olsun güzel menü ❤️

Afiyet olsun akşam çok az olmuş tavuğu salatanın içine koyup yesen güzel olarmış ❤️

Afiyet olsun genel olarak akşam az yediğin için güzel ama 1 paket form bisküvi yerine güzel güzel tam buğday ekmeği yesen 2 dilim ❤️

Afiyet olsun bulgur için servis kaşığı fazla değil mi 🤔 yk ile en fazla 4 diyolla ❤️

Canım afiyet olsun akşamı güzel ve hafif kapatmışsın ❤️

Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun gayet güzel menü ❤️

Çok güzel menü canım afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun gayet güzel ❤️

Canım lig tablosunu yapabilirsen çok sevinirim 🙏

Canım geçmiş olsun 🙏
Kaptanım büyük servis kaşığı kadar deyil, yemek kaşığından az büyüktü kaşığım 😘
Yanındakiler zaten doyuruyor çok şükür

Herkese günaydın. Kapı açıktı giriverdim içeri
Her taraffin ödem. gece hiç uyuyamadım düzgün. Kızım ateşlendi. Anne olmak böyle bişi demek ki. Eşim kafayi vurdu yattı bende kızımın yanına kıvrılıp yattım nasil uyudum bilmiyorum
Çok geçmiş olsun canım benim
Geçmiş olsun canım benim 🤲
benim kızın da sabah karnı ağrıyordu ağlama sesi duydum rüyamda baktım kızım wc de sessiz sessiz ağlıyor :KK43: baba bilmem kaçıncı uykusunda duymadı bile
Çok geçmiş olsun canım
Geçmiş olsun canım salgın var. Benim çocuklarda burun akıntısı öksürük . Dün gece ortancanın ateşi çıktı sabaha karşı saat 3:50 de zor bela şurup içirdim.

Dün soğanlı sarımsaklı yemek yedirdim.

Akşam portakal ve limon sıkıp hepsine içirdim.şimdi yine bol soğanlı sarımsaklı sebze çorbası yapacağım
Geçmiş olsun canım benim

Selamlar hanımlar orduevine gitmiştim sabah,dip boya kesim oldu yeni geldim eve.
Ohh sıhhatler olsun güle güle kullan benim de geldi h.sonunu bekliyorum arkaları eşim boyuyor 🤭
Kızlar mrb çocuklar hasta giremiyorum. Gece ateş içindeydik sıfır uyku ile ayaktayım. yine kış geldi aktif olamıyorum 🤲
Canım geçmiş olsun kendinizi de koruyun c vit falan bağışıklık güçlendirici başlayın çünkü anneye illa ki bulaşıyor ❤️
kızlar ya bir kaç gündür aşırı halsizim. habire uyuyasım var uykumu alamıyorum. akşam 9.30da uyudum halen uykum var :KK43:
Canım şekerine baktırdın mı ben de öyleyim çünkü 2-3 gündür ilacımı içemiyorum sürekli uykuluyum
Arada benimde tutuyor o damar. Dün kendide çok yorulmuştu. Aslında o kadar düşüncesiz değildir. Sabah sizmisim bir kalktım kahvaltiyi hazırlamış
Ya öyledir muhakkak ama çocuklar hususunda erkekler sanki her şeyi anneye bırakıyorlar bazen
Nabersiniz
Beni sorarsanız 🥴
Ne oldu kine 🤔

Ohh sıhhatler olsun güle güle kullan benim de geldi h.sonunu bekliyorum arkaları eşim boyuyor 🤭

Canım geçmiş olsun kendinizi de koruyun c vit falan bağışıklık güçlendirici başlayın çünkü anneye illa ki bulaşıyor ❤️

Canım şekerine baktırdın mı ben de öyleyim çünkü 2-3 gündür ilacımı içemiyorum sürekli uykuluyum

Ya öyledir muhakkak ama çocuklar hususunda erkekler sanki her şeyi anneye bırakıyorlar bazen

Ne oldu kine 🤔
Teşekkürler sağol,kesilince kafam rahatladı resmen iyi geldi.
Birde İzmire gideceğim düğün var ona hazırlık oldu.

Ne oldu kine 🤔
genelde düşük hep şekerim canım.

Ben artık üç öğün bealenmeye geçtim ama zor oluypr ya... çünkü bildiğin hazırlık yaparak okula geliyorum baya iş. bu yaştan sonra kendime beslenme hazırlıyorum :KK35:
Canım patimsilizm patimsilizm sürekli evden hazırlayıp götürüyor yanında heryere taşıyor bence çok havalı çok da sağlıklı geceden hazırlıyor,bazen h.sonundan yapıyor çok da değişik güzel yemekler

bilmiyorum canım ama daha zorlamyacağım artık seneye gider inşallah

çok geçmiş olsun canım

allahım yaşatmasın bidaha geçmiş olsun canım :KK43:
Okudum anaokulu maceralarını hatta uzun uzun yazip sildim. Benim ikizlerden biri de cok ağladı. Ilkokulda da sorun yaşadık. Hala diyorum hareketleri daha cocuksu ama buyuk gibi saygi duyulmak istiyor. 1 sene gec gitseydi okula sorumluluklarini bilirdi belki. Inan kalk ödevini yap diye cocuklari dürtuklemek daha zor. Tamsmen cocugun gelişimi ile ilgili. Abileri ilkokula 5.5 yasinda gitti ( şubat dogumlu) onda odev konusunda ilkokul 4 gibi sorun olup çözüldü bitti. Ikizler 6 yasinda gitti ( eylul dogumlular) o anaokulunda aglayan ile hala uğraşıyorum. Arkadaşim kasim dogumlu oglu- o da cok basarili -okul hayati zor oldu diye , mayis dogumlu kizini okula 1 yil gec verdi simdi her hafta deneme birincisi okul birincisi diye durum paylasiyor. Zekasinin yetmesi veya basari degil "istekli olmak " da önemli

Kızlar mrb çocuklar hasta giremiyorum. Gece ateş içindeydik sıfır uyku ile ayaktayım. yine kış geldi aktif olamıyorum 🤲
Gecmis olsun kış boyu bir vitamin destegi kullanmak lazim. Cocuklar 2 yas uzeri ise ve bitkisel seyler yedirebiliyorsan balin icine zencefil zerdecal tarcin ekleyip her sabah 1 cay kasigi bu karşımdan verebilirsin. Ben balla veremiyordum zencefilli zerdecalli sarimsakli firinda tavuk yapıyordum 😁 ve iyi geliyordu.
Buralardan cok uzak kalma senin sagligin da önemli :KK66:

Hamdolsun
Ömrüm mutfakta geçiyor
Oğlum ve eşim un ve şekeri kesince ne pişireceğim diye düşünüyorum, çok yemek seçiyorlar, bazen ayrı ayrı yemek yapıyorum.
Arkadaş rehabilitasyonda, başka şehirde, çocuklarına yemek yapıyorum
Birde yemek yapmayı sevsem 🥴

Ne oldu kine 🤔
Ne olsun ki
Yemek yapıyorum, yetmez mi 🙄

X