Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Yok canım ben yürüyüş puanlarını toplamıyorum ilk sayfada Tablo var oradaki sporlardan yaptığınızda listeye ekliyorum puanları E Emnis kaptanımız topluyor

Eklentiler

• B920DE2A-E39D-4A31-8973-F648B450E7E7.jpeg
    181,7 KB · Görüntüleme: 20

Kızlar harikasınız bayıldım ikinizede
Yansın erisin yağlar

Afiyet olsun ortim. Makarna ne kadar yedin bir de saat kaçta,neden makarna kafamda deli sorular
Çok uzun zamandır makarna diye ölüyordum. Sonra dedim ki, yarın ölsem makarna yemeden ölmüş olacağım. Hemen yapıp yedim hedefime ulaşamasam da cuma kiloma döneceğime emin olabilirsin açlık orucumu başlattım

Kızlar harikasınız bayıldım ikinizede
Yansın erisin yağlar
İyiyim değil mi Biraz motive olayım da her gün yapayım

Gayet dengeli bir menü olmuş canım akşamı da erken kapatmışsın zaten spor şahane

Wuuwuu nisanda herkes saskinlikla bakacak artik sana

Takıma ilk geldiğimde demiştim ne zeki hatun.Benim aklima neden bu isim gelmedi.orjinal bir isim bayıldım.iyi yapmışsın afiyet olsun canım.Yarın itibariyle bunu telafi edip eksi geleceğinden eminim

Harika

Günü baya hafif geçirmişsin farklı bir menü olmuş canım zaten senin menülerine hayranım Spor az ama arttırırsın yavaş yavaş
Cnm 10 günlük spor hedefi belirledim bakalım inş spor günlerine denk getirebilirim cnm bugün az kalori aldığım için az oldu

Kebab ekmeksizse gayet güzel menü canim. Menüde saatler yok akşam geç saatte değildir heralde canim. Sporun şahane afiyet olsun
30.08.2021
Kahvaltı :Yok
Öğlen : Tavuk çorbası, tavuklu salata
Akşam: Makarna, kuru kayısı

11000 adım

2 litre su
1 filtre kahve
Sade az menü olmuş. Makarna çok değilse ve geç saatte değilse güzel canim.afiyet olsun
Sabah 3 ekmek varken akşam yufka olmasa iyiymiş canim . Afiyet olsun canim
30.08.2021
Kahvaltı
Menemen, 1 tt ekmek, peynir, zeytin
Öğle
Ton balıklı salata, elma
Akşam
Yok

3 lt su, 2 yeşil çay, 15 dk Leslie
Az öz sade bir menü . Akşam acikmadinmi canim afiyet olsun
Bisküvi zaten azmis bence güzel menü canim afiyet olsun
Lahmacun erken saatteymis bence güzel menü canim afiyet olsun. Spor sahane
Yok canım ben yürüyüş puanlarını toplamıyorum ilk sayfada Tablo var oradaki sporlardan yaptığınızda listeye ekliyorum puanları E Emnis kaptanımız topluyor
Tamamdır canim.
İnşallah canım benimhoş geldin takımımıza

Aaa niye kapandı ne oldu
Hoşbuldum canim.

28 Ağustos - 3 Eylül Spor Listesi
UYE28
Ağustos
30
Ağustos
1
Eylül
Sonuç
hzlsel 1
Lizozom55 1
@Sonsuz umut -----
DeryaOnDiet 1&6
eliya -----
kardelelen321 -----
kollontai -----
Azimliiii -----
avutsunbahaneler -----
Tempus -----
A Anka -----
Diyet Salata
Pnrrr-12 -----
@Breeze96 1&7
Ucmelekannesi -----
G Goklerce -----
K Kubraaaccc 6
Calypso95 -----

Ne kadar sportif bir takımız gerçekten kollarım ağrıdı tabloyu yaparken Kızlar unuttuğum eksik olan varsa söylesin menü yazanları ekledim ama yine de gözümden kaçmış olabilir inşallah bir gün bu tablo dopdolu olacak

Wuuwuu nisanda herkes saskinlikla bakacak artik sana
Aynen canım şok olacaklar
Harika

Cnm 10 günlük spor hedefi belirledim bakalım inş spor günlerine denk getirebilirim cnm bugün az kalori aldığım için az oldu
Tamamdır canım spor hedefini merak ettim takipte olacağım
Kızlar yarında yarışalım
Tabi canım yenilen pehlivan güreşe doymaz
Kebab ekmeksizse gayet güzel menü canim. Menüde saatler yok akşam geç saatte değildir heralde canim. Sporun şahane afiyet olsun
Ekmek yok canım sadece et ben saatleri yazmayı unutuyorum hep ya bundan sonra dikkat etmeye çalışayım kahvaltı saat 13.30 akşam da 19.30 çok erken değil ama aralıklı oruca uyuyorum kahvaltıyı geç ettiğim için

Güzel canim. Geç yatıyorsun zaten eritiyorsundur. Benimde 19.30 kaldığı bazen 20.00 olduğu oluyor akşam yemeğinin eşimin işinden dolayı .

O pehlivan bugün benim sanırım.

Güzel canim. Geç yatıyorsun zaten eritiyorsundur. Benimde 19.30 kaldığı bazen 20.00 olduğu oluyor akşam yemeğinin eşimin işinden dolayı .
Aynen canım 2den önce pek yatamıyorum o yüzden gidiyor midede blr şey kalmıyor Şimdi okulda eğer öğlenci olursam Saat 19.30 da çıkacağım eve gelip yemek yemem 9 u bulacak o zaman kötü olacak benim için
Kizlarrrr Özge bezirci 21 gün şekersize baslayacakmis 1 Eylül'de. Geçenlerde denemeye çalıştım 2. Gunfl falandı bozdum. Varmı yapmak isteyen birlikte yapalım belki surdurebilirim öyle olunca
Ben yaparım canım zaten şekersize genel olarak uygun besleniyorum ama tabi tam uyamıyorum beraber olunca sürdürülebilir belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…