Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Özel bi sebebi yoksa neden kilo vermeye devam etmek istiyorsun canım, yağ oranın normalim altında çıktı demişsin Merak ettim 🌸

3-4 görüşme iyi bence
dolar milyoneri dolar milyoneri
6 ay olacak diyet yapalı ben hep 48 i hedef aldım. Şimdi 48 i görmeden korumaya geçmek istemiyorum. Tamamen rakamsal takıntı benimki. Diyetisyene de sırf bu yüzden gidiyorum hani göz yaparken kas cikartmayim sağlıklı kilo vereyim diye. Şimdiye kadar hep yağdan verdim ama artık nasıl olacak bakalım p.tesi Dr la da konuşurum bu takıntım için :KK43:
Bu arada sağlıklı olarak verebilirsin derse kesin 45 kg olana kadar diyet yolculuğuma devam ederim canimcim
Eki Görüntüle 3486416
EVETT EVETT İŞTEE 3 TANE YEDIGIM DÜRÜMÜM KARSINIZDAAA ARKADAŞLARRRR :KK3: :KK76::KK36::KK76::KK36::KK72:@LenaG @Sitare55 @Jou A Asya89 nurovic nurovic @yazarhanim35 Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Valla iyi kekledin kız bizi heee.
Helal olsun sana, afiyet olsun guzzum 💞🌸

Son düzenleme:
Seni Allah bildiğini gibi yapsın 🤣🤣🤣 vallahi hani şu 70 cm lik olan uzuuuun dürümler geldi gözümün önüne 🤪🤪🤪
Onu yiyemem İnan ki şu an o kadar emeğim çabam boşa gider diye bile canım Bugün aslında Dürüm çekti yalan değil ama dedim Niye öyle Dürüm yapayım ki ya da sipariş vereyim sağlıkli Dürümü mü kendim yapayım dedim İçerisinde domates salatalık mozarella peyniri biraz da labne var bu şekilde 3 tane sağlıklı ve nefis körleyici Dürüm elde ettim Çok da güzel doyurdu vicdanım ve bedenim çok rahat🤌🤌🤌

Bu da benim akşam yemeğim
Mis gibi afiyet olsun kaptanimm🥳👌
Canım bak seni çok iyi anlıyorum. Sürekli diyet kafasında olmak belli bir zaman sonra çok sıkıyor insanı. Ama bunu artık yaşam biçimi haline getirmen lazım.

Cumartesi bir öğün dürüm yer diğer öğün hafif beslenebilirdin.
Olan oldu ama kendini salma yarın toparlamaya çalış.

Ama normalde bile 3 dürüm çok fazla. Lütfen kendine gel. Yarın dengeleme yap sebze ağırlıklı beslen.

Benim kaç gündür çocuklar hasta yürüyüş yapamıyorum.

Yediğime dikkat ettiğim halde artıya geçtim ama bu gün daha az ama sağlıklı beslenmeye çalışıyorum.

evdekilere pizza yaptım 2 küçük ısırık ile nefsimi köreltim.

Kendime pizzadan kalan soğan mantar biberleri biraz zeytinyağı ve biraz tuz ile fırında pişirdim üzerini 1 yk kadar peynir ekledim.

Şimdi yesem rahat 1 büyük pizza yerim ama ya onca emeğim biranda elimden uçup gidecek biliyorum. Bir kere ipin ucu kaçarsa toparlamak zor olur
Ay Asya canım benim benim için de uzun uzun yazılar yazmışsın canım benim Ben de benim 3 çocuk var Onlara hamburger sözü vermiştim kendime böyle maruldan Dürüm hazırlarken onlar da hamburgerlerini yediler ben de ev usulü sağlıklı dürüm yedim tabii canım o kadar emeğimi boşa salamam ben de hafta sonu bile kaçamak yapmamaya çalışıyorum İnan ki🌸🌸

Kizzz ben yemiştim birkaç ay önce hemde diyetteyken nasıl gözüm dönmüştü varya. Ama gece yarısına kadar kivranmistim aşırı rahatsız olmuştum.
Migde küçülüyor ya ondan rahatsız ediyor kuzum yolum güzel yoldaşlarım güzel pes etmek su koyuvermek yok:KK5:

6 ay olacak diyet yapalı ben hep 48 i hedef aldım. Şimdi 48 i görmeden korumaya geçmek istemiyorum. Tamamen rakamsal takıntı benimki. Diyetisyene de sırf bu yüzden gidiyorum hani göz yaparken kas cikartmayim sağlıklı kilo vereyim diye. Şimdiye kadar hep yağdan verdim ama artık nasıl olacak bakalım p.tesi Dr la da konuşurum bu takıntım için :KK43:
Bu arada sağlıklı olarak verebilirsin derse kesin 45 kg olana kadar diyet yolculuğuma devam ederim canimcim
Neden 48 canım, daha önce bu kilodayken kendini iyi hissettiğin için falan mı. Çünkü iki kilo çok da önemli değil aslında bi de boyun kaç canım vki kaç çıkıyor ona bakmak lazım
Yine diyorum yağ oranın normalin altına indiyse bence spora odaklanıp sıkılaşsan da 48 kilo gibi görünürsün zaten
Yine de sen bilirsin 💙

Sağol kaptanım küçükte olsa insan yinede bi ürküyor ben çok kötü oluyorum Allah'ım kimseye vermesin geldi geçti diyelim aynı yerde olduğumuza da ayrıca sevindim 🥰
O zaman cumartesi ye çok eksi olmam gerek yoksa sopayı emojiyle değil direkt kapıya getirirsin 🤗😘
Amim canim hahahah aynen kapinda belirebilirim 😂😂
Ben nasil 81.5 olucammm:KK17:
Olursun bence ben inaniyorum sana
Apaform hazır bitkisel karışım, bağırsak detoksu

Bulgur pilavının sonuydu, çöpe gitsin istemedim, çok dökmek zorunda kalıyorum ve çok üzülüyorum
Evdekiler istiyor ki hep et yiyelim, herhangi olmuyor maalesef
Anladim canim apa seviyelwri bana cok zor gözüküyor ya cok yapan var ama
Ah bu cope gitmesin dediklerimiz valla vicfan azabi resmen bende bazen birer kasik birer dunyanin yemegi oluyo tabagimda ziyan olmasin diye
Dün akşam nki yemeğim fırında palamut cnm sabahında yulaf tost yemiştim akşam bunu arada 2 fincan turk kahvesi ve 1 avuç çiğ fındık
#Eki Görüntüle 3486217 Eki Görüntüle 3486218 Buda bu sabah ki kahvaltım 2 dilim glutensiz ekmek kzarttim üzerine mozarella peyniri koydum salatalık domates 1 tatlı kasigida labne peyniri çay şuan hala bisey yemedim okuldayım eve geçince kahve içeceğim suya devam ihmal etmiyorum akşama ne yicegime henüz karar vermedim . Oğlumunkjlagi ile ilgili bir sıkıntımız vardı o yüzden aktif olamadım ama ipin ucunu elimden bırakmadım da artık hersey düzene girdi aktifim cnm Fit mutlu anne Fit mutlu anne
@Jou
LenaG LenaG
@yazarhanim35
@Sitare55
Afiyet olsun canım cok guzel
Merhaba kızlar dün buraya gelemedim çok kötüydüm. Hastaneye gittim crp değerim 89 a yükselmiş normal değer 0-5 arasında olmalıymış. D vitamini eksikmiş isal sancı baş dönmesi baya kötüydüm anlayacağınız. Düşük dozda bi antibiyotik başladı doktor ama pazartesi tekrar gideceğim değerim düşmemişse yatış verecekler ve yatış olunca da bebeği emzirmemem gerekiyormuş. Bnm bebeğim mamayı yemiyor🤦🏼‍♀️ Dua edin de inşallah düşer değerim pazartesi ye
Dün yediklerim sabah 1 yumurta bir dilim tb ekmeği akşam 2 içli köfte 1.5 lt su
Bu süreçte diyetisyene yönlendirme yaptı doktor tb ekmeği ve kepekli ekmek yerine beyaz ekmek tüket dedi. Bol bol haşlanmış patates pilav yoğurt çorbası ye dedi menümü biraz ona göre yapacağim
LenaG LenaG Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Cok gecmis olsun crp yuksekligi de zor ya benim gecen 20 falandi 5 gunluk antibiyotik vermisti doktor gecer insAllah da hastanermye yatişa gerek kalmaz
Kaptanım menümü yazmak istiyorum akşamı netleştirdim bozmam🫡 biraz tatlı ihtiyacım var şu günlerde çikolata yedim :/

LenaG LenaG
Fit mutlu anne Fit mutlu anne

Öğlen
1 haşlanmış yumurta
Peynir, zeytin
Domates, salatalik, biber ,4 çatal közlenmiş biber
1/2muz 2 mini kurabiye

Ara
4 kare çikolata

15-16 gibi
1 mandalina 1 kahve

Akşam
2
kabak sote üstüne yoğurt ile 2 ceviz
Bence guzrl canim afiyet olsun
Acıktım acıktım da meyve yedim işte dokuz gibi idare ettim suyla dukan la 😂 😂 yarım saat kala bir saat kala haber verdiler eşim de tıraşa gitmişti yiyemedik evcek 🥴😂 sonra onlar kurabiye vs çekirdek yediler ben yiyemedim tabi
Bol yag yakimi olsun inşAllah
Kendime ödül olarak çekirdek ve dondurmayi sectim. Eğer eksi görürsem tabi. Olurda artı gelirsem ödül yapmicam.

c.tesi 51.65
salı 52.05

Gelmiştim. Hani olursa 1 kg üzeri bi eksi görürsem (çok ihtimal vermiyorum da buna) çekirdek dondurmaya birde iki baklava ilave edicem :))))
Hadi insAllah super odül
Menümü de yazayım belli olmuyor bana giremiyorum bazen.
Kahvaltı 13.00
2dilim çavdar ekmeği, bir yumurtadan omlet, 2 salatalık, 5 yeşil zeytin, 1 kk peynir
Ara Öğün 16.00
1 Yer fıstıklı granola bar + 1 bardak soğuk kahve
Akşam yemeği 19.00-19.30 (değişkenlik gösterebilir)
Ton balıklı yeşil salata, 3-4 yk bulgur pilavı, yersem az patlıcan yemeği 3-4 çatal kadar(sevmem pek ama bazen canım çekiyor)
2-2.5 lt suyu tamamlarım + 1 lt dukan kiraz saplı
LenaG LenaG Lavinia_98 Lavinia_98 Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Afiyet olsun canım güzel menu
Simdiiiiii kaptanimmm bir açıklama yapmam gerekiyor şu durumda sizewww artık ne dersiniz bana bilemiyorum ama pişmanım daha önce kendimi frenleme konusunda üstadım artık dayanamadım 3 tane dürüm yedim söyleyeceklerim bu kadar ve cevabın neyse hazirim😔😕
Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Kızlar bana fikir verin. Diyetisyen randevumu p.tesiye aldim.

Aylık Tek Görüşme
Aylık 2 görüşme (2 haftada bir)
Aylık 3 görüşme (10 günde bir)
Aylık 4 görüşme (Haftada bir)

Hangi paketi alayım gittiğimde sizce.
Bence 2 ya da 3 gorusme al
Eki Görüntüle 3486416
EVETT EVETT İŞTEE 3 TANE YEDIGIM DÜRÜMÜM KARSINIZDAAA ARKADAŞLARRRR :KK3: :KK76::KK36::KK76::KK36::KK72:@LenaG @Sitare55 @Jou A Asya89 nurovic nurovic @yazarhanim35 Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Kııııız Allah iyiliğini versin nasıl ağzım açık kaldı ya bi an dedim 3 te durduran ne oldu acaba 😂 afiyet sifa olsun sueprsin valla gec kaldim ama iyi kekledin cidden

3 Ekim Perşembe

8.00
Sirkeli su

9.45
IMG_5417.jpeg

bu tabak

12.00
Bir avuçtan az leblebi
İçinde bi tane kaju
İki üç tane dut kurusu vardı

Gün içinde sade iki Türk kahvesi içtim saatleri hatırlamıyorum

16.30
Salata
Bir kase yoğurt

19.00
Yürüyüş sonrası sade maden suyuna yarım limon sıktım içtim

Su 2 tamamlarım

15.000 adım

Neden 48 canım, daha önce bu kilodayken kendini iyi hissettiğin için falan mı. Çünkü iki kilo çok da önemli değil aslında bi de boyun kaç canım vki kaç çıkıyor ona bakmak lazım
Yine diyorum yağ oranın normalin altına indiyse bence spora odaklanıp sıkılaşsan da 48 kilo gibi görünürsün zaten
Yine de sen bilirsin 💙
158 boyum diye ve ideal olanı arada 10 fark olmasiymis. Ben de 48 olursam tam olacak diyerekten. Tek sebep bu. Dediğim gibi benimki sadece takıntı.

158 boyum diye ve ideal olanı arada 10 fark olmasiymis. Ben de 48 olursam tam olacak diyerekten. Tek sebep bu. Dediğim gibi benimki sadece takıntı.
Anladım canım bence takıntı yapmamayı deneyebilirsin Allah korusun sonra yeme bozukluğu falan olur
Ama kendini bedenini sen daha iyi tanırsın en iyi kararı vereceğini düşünüyorum diyetisyen de yönlendirir zaten 😘

Kızlar tam tamına 9 gündür regl gecikmesi yaşıyorum. Ara lekelenme yaşadığım için takvim değişti ne zaman gelir bekliyorum. Hal böyle olunca çok ödem oldu bende. Bu sebeple c.tesi eksi çıkabilmek için bu hafta akşam ogunlerimi sadece yoğurt ile kapattım.
İse de yaradı :KK66:

LenaG LenaG Fit mutlu anne Fit mutlu anne tomrs tomrs

Sabah 9:00
1 haşlanmis yumurta
40 g ekmek ile kasarli tost
Domates, salatalik
1 ceviz+3 kuru üzüm

17:00 az süt ile kahve
Kibrit kutusu kadar islak kek
1/3 muz ( aradigim tadi hala bulamadim :KK53: )

18:30
2 kepce öfelek ( evelik) yemegi
1 kaşık yogurt
1 tavuk baget
Semuzotlu salata
35 g yagli peynir+4 ceviz sögüs sebzelerle cay keyfi 😋

Spor :6800 adim

X