Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ortim menun hem guzel hem de dengeli olmus. Afiyet olsun. Sporun da harikaaa 👍

Aksami khsiz gecirmissin super olmus. Benim de en az bur ogunumu protein sebze yapmam lazim. Sporun harikaaa 👏👏

Aksam hem makarna hem kuru kayisi biraz fazla kh olmus canim. Adjmlarin yine superr

Afiyet olsun canim. Sporun cook guzel 👏👏

Anlasilan senin de isvec macerasi kusa surdu ben de bitirememistim 😉 ama menun cook guzel. Spor da var ee daha ne olsun.
Evet canım kısa sürdü normal dengeli beslenmeye calisicam 🤗🥰

Gayet güzel geçirmişsin günü ortim sadece form gibi paketli ürünlerde çok katkı maddesi oluyor daha doğal seçenekler tüketebilirsin😍😘 Ispanaklı börek de nasıl severim ağzım sulandı bak şimdi🤣🤣🤣
Haklısın canım paketli ürünlerden uzak durmak lazım ama diyetimi rayına koyana kdr daha sağlıksız şeyler tüketmek yerine pratik olarak form bisküvi atıyorum çantama ne olur ne olmaz diyerekten☺
Menune bayildim. Hele ki kahvaltin ve aksam yemegin, cook guzel olmus. Afiyet olsun canim. Ins daha iyi hissedince eklersin sporu da 😉
Teşekkür ederim canım 😘😘

kahvaltı: omlet 1 dilim hindi füme domates salatalık şekersiz çay
ara: şekersiz türk kahvesi
öğle: bir kase salçalı makarna yoğurt
Ara: limonata
akşam taze fasulye 5 kaşık ve yoğurt,3 incir
su:2 lt
@Sonsuz umut
Afyt olsn guzel cnm makarna kasen cok buyk degildir mutlaka
30 Ağustos pazartesi
12.00
4 YK menemen
Yeşil biber
1 TB ekmek

16.00
15 adet üzüm
1 galeta

19.00
5 YK kıyma kavurma
1 dlm ekmek
Salata

19 30
Sade kahve 1 kare bitter

Şu 2bucuk litre

60 dk tempolu yürüyüş
hzlsel hzlsel E Emnis DeryaOnDiet DeryaOnDiet
Guzel olmus cnm spor da var :KK36: :spor: :spor:
30.08.2021
Kahvaltı
Menemen, 1 tt ekmek, peynir, zeytin
Öğle
Ton balıklı salata, elma
Akşam
Yok

3 lt su, 2 yeşil çay, 15 dk Leslie
Guzel menu afyt olsun

Aksami khsiz gecirmissin super olmus. Benim de en az bur ogunumu protein sebze yapmam lazim. Sporun harikaaa 👏👏

Aksam hem makarna hem kuru kayisi biraz fazla kh olmus canim. Adjmlarin yine superr

Anlasilan senin de isvec macerasi kusa surdu ben de bitirememistim 😉 ama menun cook guzel. Spor da var ee daha ne olsun.
Sagol canim

kuzum evet aldık ama vericez :) ama bana söz ver ketoyu uzun yapmıcaksın ve arada kendini ödüllendireceksin çok sıkmayacaksın :KK66:
Evet evet öyle kendimi sıkmak falan yok sonrası daha kötü oluyor çünkü. Keto da yapmayacağım detoksta bu aralar sadece düzenli beslenip sporuma odaklanacağım söz😊😊
Hoş buldum canım sen de hoş geldin tekrardan😍

Haydi bismillah :))
Bugün menüm:
Uyanınca ılık limonlu sirkeli su
telvesiyle türk kahvesi, 1/2 şeftali, 5 kaju
hindi konserve,ıspanak haşlama,zeytin
1/2 şeftali,limonlu yeşil yeşil çay ve 50 gr süzme yoğurt
yulaflı süzme peynirli omlet, söğüş,filtre kahve
1 fincan limonlu yeşil çay
5000 adım yürüyüş
2 lt su
@Kubraaaccc @Anka
Günü baya hafif geçirmişsin farklı bir menü olmuş canım zaten senin menülerine hayranım
🤩
🤩
Spor az ama arttırırsın yavaş yavaş
😍
😘

30 agustos menum

12:00- 1 kase mercimek corbasi, 3 yk haskanmis kara bugday, 6 yk kiynali sebze yenegi, yarim jase yogurt.
16:00- saat 12de yediklerimin aynisi.
18:30- detoks icecegi.

su:3lt
Spor: 30 dk cardio combos
30 dk zumba class
15000 adim

E Emnis hzlsel hzlsel Ucmelekannesi Ucmelekannesi
Menü spor su hepsi de çok iyi canım
💕
Detoks içeceği nasıldı dayanılmayacak bir açlığa sebep oluyor mu
🤔

30.08.2021
11.00
2 sahanda yumurta, 1 dilim ekmek,
🍅
salatalık, 1 dilim peynir, 1 TK tereyağı ve reçel

15.00 sade kahve ,4 taze incir
17.00
Sade kahve, 1 galeta

19.30 fırında patlıcan,biber üstüne sarımsaklı yoğurt, 1 dilim karpuz

Şu:2 lt
Meyve biraz çok olmuş canım onun dışında gayet güzel bir menü tek eksiği spor
🤣

kahvaltı: omlet 1 dilim hindi füme domates salatalık şekersiz çay
ara: şekersiz türk kahvesi
öğle: bir kase salçalı makarna yoğurt
Ara: limonata
akşam taze fasulye 5 kaşık ve yoğurt,3 incir
su:2 lt
@Sonsuz umut
Afiyet olsun canım Makarna salçalı olmasaymış keşke ödem yapabilir limonata ev yapımı ve şekersizse sorun değil ama öbür türlüyse çok içmemeye çalış🥰😘
30 Ağustos pazartesi
12.00
4 YK menemen
Yeşil biber
1 TB ekmek

16.00
15 adet üzüm
1 galeta

19.00
5 YK kıyma kavurma
1 dlm ekmek
Salata

19 30
Sade kahve 1 kare bitter

Şu 2bucuk litre

60 dk tempolu yürüyüş
hzlsel hzlsel E Emnis DeryaOnDiet DeryaOnDiet
Afiyet olsun canım gözüme sadece bitter çikolata battı ama o da nazar boncuğu olsun🤭 Yürüyüşü de 10bine tamamladığında listeye ekliyorum bir dahakine imkanın olursa tamamlamaya çalış canım💕
30.08.2021
Kahvaltı :Yok
Öğlen : Tavuk çorbası, tavuklu salata
Akşam: Makarna, kuru kayısı

11000 adım

2 litre su
1 filtre kahve
Artı geldin ve makarna yedin oldu mu şimdi hiç canım diğer günler karbon alımını minimum düzeyde tutmaya çalış adımların yine şahane😍😍
30 agustos menum:

10:00 Kahve, 3 dilm tb ekmegi ile sucuklu kașarlı tost

12:30 meyveli yogurt (200kalori)

15:00 2siarada nescafe

17:30 7 yk et sote, yarım yufka, kase cacık, 3 yk Salata

19:30 komsumla bahcede kahve

2 mil. Leslie
700hoplama
150 mekik
6.500 Adım
2. 5.lt Su
E Emnis
hzlsel hzlsel
Ekmek sayısı biraz fazla olmuş canım hem de akşam yarım yufka var bana fazla geldi ama sporun çok iyi💗
30.08.2021
Kahvaltı
Menemen, 1 tt ekmek, peynir, zeytin
Öğle
Ton balıklı salata, elma
Akşam
Yok

3 lt su, 2 yeşil çay,
Azcık yemişsin valla helal olsun sana canım nasıl dayanıyorsun hakikaten azimlisin🤣🤣 Sporuda yapabilirsen 2 mil yap ki listeye ekleyeyim seni de kuzum😘

Ben zaten proteinsiz yaşayamıyorum🤣🤣 Sebze pek yiyemediğim için canım salata ile açığı kapamaya çalışıyorum bugün sporu bir tık arttırdım inşallah bundan sonra hep böyle olacak🤩🤩
Haklısın canım paketli ürünlerden uzak durmak lazım ama diyetimi rayına koyana kdr daha sağlıksız şeyler tüketmek yerine pratik olarak form bisküvi atıyorum çantama ne olur ne olmaz diyerekten☺

Teşekkür ederim canım 😘😘
Kesinlikle canım bol kalorili yiyeceklerdensen form bisküvi pratik bir çözüm ama inşallah güzelce rayına oturacak bu hafta çok güzel kilolar gidecek senden😍😍😍

Günü baya hafif geçirmişsin farklı bir menü olmuş canım zaten senin menülerine hayranım
🤩
🤩
Spor az ama arttırırsın yavaş yavaş
😍
😘

Menü spor su hepsi de çok iyi canım
💕
Detoks içeceği nasıldı dayanılmayacak bir açlığa sebep oluyor mu
🤔

Meyve biraz çok olmuş canım onun dışında gayet güzel bir menü tek eksiği spor
🤣

Afiyet olsun canım Makarna salçalı olmasaymış keşke ödem yapabilir limonata ev yapımı ve şekersizse sorun değil ama öbür türlüyse çok içmemeye çalış🥰😘

Afiyet olsun canım gözüme sadece bitter çikolata battı ama o da nazar boncuğu olsun🤭 Yürüyüşü de 10bine tamamladığında listeye ekliyorum bir dahakine imkanın olursa tamamlamaya çalış canım💕

Artı geldin ve makarna yedin oldu mu şimdi hiç canım diğer günler karbon alımını minimum düzeyde tutmaya çalış adımların yine şahane😍😍

Ekmek sayısı biraz fazla olmuş canım hem de akşam yarım yufka var bana fazla geldi ama sporun çok iyi💗

Azcık yemişsin valla helal olsun sana canım nasıl dayanıyorsun hakikaten azimlisin🤣🤣 Sporuda yapabilirsen 2 mil yap ki listeye ekleyeyim seni de kuzum😘
Canim detoks icecegi inanilmaz tok tutuyor. Yarin ara ogunu daha erken yiyip, detoks icecegimi daha erken icecegim. Bugun 18:30 da ictim ve hala hiic aclik yok hatta icecegi hissediyorum. Tabi gunduz cok yedigimden de olabilir 😉 yarin az yoycem bakayim yine tok tutacak mi,

Ben zaten proteinsiz yaşayamıyorum🤣🤣 Sebze pek yiyemediğim için canım salata ile açığı kapamaya çalışıyorum bugün sporu bir tık arttırdım inşallah bundan sonra hep böyle olacak🤩🤩

Kesinlikle canım bol kalorili yiyeceklerdensen form bisküvi pratik bir çözüm ama inşallah güzelce rayına oturacak bu hafta çok güzel kilolar gidecek senden😍😍😍
Menunu zaten oturtmussun canim sen. Gayet guzel beslenerek zayifliyirsun ne guzel. Bir de sporu gunluk yaparsan harikaa olacak. Bugunku sporun cookk iyiydi 🧿🏋️‍♀️

Çok teşekkür ederim😊sen de hoş geldin bu arada ben zeynep benim burada nerdeyse 9.ayım kaptan yardımcısıydım gerçi hala öyle miyim bilmiyorum😂 E Emnis

Aynen öyle yapacağım canım ne zaman kendimi iyi hissedersem o zaman tartılacağım dediğin gibi🤗sana da çok geçmiş olsun bebeğim😍
Hosbulduk canım.Benimde 9. Takımda 9. Ayımdı.😍💕

Maalesef canım çok kötü geçen 1 ay geçirdim iş aradım olmadı evime döndüm düzeni oturtayım dedim yeğenimle beraber merdivenlerden yuvarlandım şükür yeğenimde bir şey yok benim ayak parmaklarım incindi bi 10 gün de o yüzden yattım zaten ne spor ne beslenme düzeni hak getire iyileştim dedim tamam bu sefer kuzenim tüpten zehirlendi ölümden döndü ben bizzat gördüm psikolojim iyice çöktü buraya gelmek istedim ama kendimi tam anlamıyla iyi hissetmeden gelmek istemedim. Mezuniyet törenim vardı gitmek istemdim çok kilo aldığımın farkındaydım o yüzden de girmek istemedim ama bizimkiler gideceksin dediler yolladılar şimdi ablamla beraberim eskişehirdeyim daha iyiyim sayılabilir😊
Herşey üstü üste gelmiss. Rabbim beterinden korusun. Hoşgeldiniz ben de 9. Takımdan transfer oldum. Beraber fazlalıklardan kurtulacağız ins🤲
olsun canım gözüme sadece bitter çikolata battı ama o da nazar boncuğu olsun🤭 Yürüyüşü de 10bine tamamladığında listeye ekliyorum bir dahakine imkanın olursa tamamlamaya çalış canım💕
Canım sen sadece yürüyüş puanlarını topluyorsun. 60 dakika yürüyüş yaptım bugün telefonu evde unutmusum adım sayamadim o yüzden. O yüzden sadece yürüyüş saatimi yazmıştım . Yarın 10.000 adımla geliyorum ins

Gecmis olsun canim.

Geçmiş olsun canım😔

Bu hafta ben şanslıyım ama senin ne yazıkki artı 1 kiloyla başlayan bir ortin var ama hiç endişelenme detoks filan bir şekilde halledeceğim🤣🤣🤣

Çok haklı🤣🤣🤣

Harikasın canım oh mis çok iyi yapmışsın sonra yediğin için pişmanlık da duyacaktın sebze candır😍😍😍

Geçmiş olsun canım 🥰😘

Anladm cnm ya zor

Aynenn bende oyle yaptm bugunn

Yaa bende deniym bari merak ettim

Ellerine saglik

Anamm kac gun cektin bu cileyi kaptanimm :KK51:

Guzel bence afyz olsun

Afyt olsun aksam yememen baya eksi getirir sana

Guzel menu cnm afyt olsun

Kaydettim sagol cnm meram sardm buna baklm

Gecmis olsn

Guzel afyt olsun cnm

Makarna miktari nekadr afyt olsn cnm
Çok sapolun hepiniz 😊

Uyuşukluk var üstümde spor gözümde büyüyor yapamiyorum canım 🥴 hzlsel hzlsel
Seni çok iyi anlıyorum canım vücudun iyice alışana kadar her gün önce 15 dk Leslie yapmaya devam et sonra sana yetmemeye başlayacak zaten o zaman da 30 dk ya geçersin💕
Canim detoks icecegi inanilmaz tok tutuyor. Yarin ara ogunu daha erken yiyip, detoks icecegimi daha erken icecegim. Bugun 18:30 da ictim ve hala hiic aclik yok hatta icecegi hissediyorum. Tabi gunduz cok yedigimden de olabilir 😉 yarin az yoycem bakayim yine tok tutacak mi,
Yarın markete gidip malzemeleri alayım o zaman ben de yapayım 3 gün en azından bakalım fark yaratacak mı🤔
Menunu zaten oturtmussun canim sen. Gayet guzel beslenerek zayifliyirsun ne guzel. Bir de sporu gunluk yaparsan harikaa olacak. Bugunku sporun cookk iyiydi 🧿🏋️‍♀️
Bugün yaptığım gibi devam ettireceğim inşallah sporu yarın okullar başlıyor adım sayımda artar illa ekimde kuzenimin nişanı var o zamana kadar biraz daha zayıflamam lazım🤭🤭
Hoş buldum canım benim 😍😍

Ah hadi bakalım biraz modum düşüyor bazen sen toparla beni ortim 😘😘
Mod benim de bazen düşüyor geçen akşam ağladım bıktım artık diyetten bir senedir açım diye🤣🤣 Sonra cuma günü o eksiyi görünce tekrar motive oldum😅 Hiç merak etme canım ben seni sık sık dürter motive ederim😍😍

X