Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ins evine donubce baskarsin canim

Günaydın kizlar
Kizlar şok diyet felan yapmayın bir heves yaptım dikkat etsem de geri geliyor bu verdiğim kilo bana bunu diyenler oldu ama ben ısrarcı oldum

Ne edeyim kendim nasıl ne yiyeceğimi bilemiyorum liste olmadan, internetten örnek diyet listesi mi baksam siz nasıl biliyorsunuz ?

Günaydın canım. Üzülme hepimiz hayatımızda en az bir defa şok diyet uygulamışızdır. Ve sonuç aynı bırakınca dikkat etsen de geri geliyo. Detokslarda da bana öyle oluyo genelde.

Şahsen ben bi listeye de bağlı kalamıyorum. Evde ne varsa az ölçü yiyorum. Sabah öğünümü iyi akşam hafif geçirmeye çalışıyorum. Günlük ekmek miktarını tükettiğin karbolarlar birlikte ayarlamaya çalışıyorum. Bu kadar....

Diyetisyene gitmiştim canım diyetisyenin verdiği listeye uyuyorum.

Diyetisyene gitmiştim canım diyetisyenin verdiği listeye uyuyorum.
Sağolun kizlar YouTube da bir diyetisyen normal bir liste vermiş onu uygulayayim kendi kendime kalınca afalladim şüphe oluyordu içimde az mı yedim cok mu yedim diye

Aynen dun biraz karbonlu olmus cnm sonradan farkettim bende :)
Bende yaptimmm cuma pazar pazartesi sporum var
Menün çok güzel ortim, sporuna diyecek yok
Sagol ortimm simdi hemen senin menune bakicamm
Günaydın kızlar
Dün patlattım ben diyeti oldum olası Pazartesi tartısını sevmiyorum zaten aaaa vermişim tamam ya yine veririm bu gün bi yiyim moduna giriyorum hemen
Gunaydn cnm, onemli olan nekadar patlattın, bugun telafi gunu yapmalisinn :)
Eki Görüntüle 2908672
@Lizozom55 canım genel kurallari böyle paylaşmış
Hmm bende yapmak istiyorum nezaman basliyoruz. aburcubur cikolata vazgecilmezim, kucuk mucuk oglandna kalanalri atiyorm agzima hic yemesem daha iyi
Günaydın canlar
Gunaydinnn ortiii
Sok diyet gercktn oyle bence o anlık kilo kaybı icin sonra illaki birazi geliyor geri

Ben liste uygulayamiyorm pek ya olcuye dikkat ederek herseyden yeme ve sporla destekleme ișe yariyor bence

Ispanakli borek yerine form biskuvi secenegi iyi olms bence afyt olsun cnm
Menu de spor da cok iyi cnm tbrkler
30 Ağustos Pazartesi

Saat 11
  • Kahve
  • 2 dilim tam buğday ekmeği
  • Peynirli yumurta
15: 00
  • 3 ceviz
  • Dondurma
18: 00

• 1 muz
3 lt su

15 dk zumba
1000 ip atlama

E Emnis Pnrrr-12 hzlsel
Ortii cok guzel menu aksam tek muzla baya hafif olmus spor da var
1 lavas fazla geldi 4 dlm ekmek ediyor bildigm kadariyla onun disinda guzel menu afyt olsun
30 Ağustos
SABAH
1 TB ekmek
4 k.kayısı
Kk.peynir
5 zeytin
Çay
1 h.yumurta
ÖĞLE
1 k.yoğurt
1 armut
AKŞAM
1TB ekmek
Mor lahana salatası yoğurtlu
2 duble türk kahvesi+3.5 litre su+1 kiraz saplı çay
Guzel menu afyt olsun

Cnm ben free miyim ne kadar süre
Aynen canım şok olacaklar

Tamamdır canım spor hedefini merak ettim takipte olacağım
Cnm mesela 10 günlük adım toplam 60.000 ve 4 gün 1 saat leslie 4 gün 15 dk cardio ve 45 dk bölgesel
Ayy ben dün yapsaymışım ya
Kendi planımdan haberim yok
Canım ortim senmişsin sanırım yeni olduğum için bilemiyorum bazen
Aynen benim kuzum menü yazınca da beni etiketle olur mu merhaba

30 Ağustos
SABAH
1 TB ekmek
4 k.kayısı
Kk.peynir
5 zeytin
Çay
1 h.yumurta
ÖĞLE
1 k.yoğurt
1 armut
AKŞAM
1TB ekmek
Mor lahana salatası yoğurtlu
2 duble türk kahvesi+3.5 litre su+1 kiraz saplı çay
Sonradan gördüğüm için şimdi etiketliyorum canım genelde benim menüm bu şekilde oluyor.buarada sana merhaba canım

Sonradan gördüğüm için şimdi etiketliyorum canım genelde benim menüm bu şekilde oluyor.buarada sana merhaba canım
Tamam kuzu çok güzel menü benim hergün değişecek gibi
Diyet Salata Neler yapıyorsun, çok oldu görüşmeyeli. Yeni mi geldin yoksa baya oldu mu bebiş
İyiliik sağlık bebişim İstanbul a gidildi 3 gün yeğenlere bakıldı 1 hafta kalındı , sonra tatile gidildi 1 hafta da orda koşturuldu yendi içildi
Kürkçü tükanına geri dönüldü cnm
Dün başladım cnm arada yazdım da tam olarak dün başlamış oldum

Sen nasıl oldun aşkısım yüzyüze eğitimin olcak mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…