Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Çok sağ ol canımayağım iyi şükür bir şeyi kalmadı sayılır kuzenim de iyi çok şükür büyük korku yaşattı hem kendine hem bize. Mezuniyetim de oldu bitti şükür geçen haftaydı şimdi ablamdayım onunla beraber tekrar düzenli beslenmeye ve spora dönüyoruz

Geldi mi üst üste gelir derler.Öyle olmuş sanada . cok geçmiş olsun.

Burası gerçekten iyi geliyor ben de senden sonra sağlıkla ilgili saçma sapan şeyler yaşadım biraz ara verdim ama geri geldim buraya gelmek sizlerin desteği gerçekten çok daha iyi hissettiriyor Boşver tartılma o zaman bir hafta şöyle sağlıklı beslen ondan sonra tartılıp gerçek kilonu görmüş olursun buralardayız daha verecek çok kilolar var zaten hep beraber güzelce vereceğiz inşallah

Geçmiş olsun canım, istikrarlı olup hep birlikte vericez inşallah ne mühendisisin? Ben 14 mezunuyum endüstri

Geldi mi üst üste gelir derler.Öyle olmuş sanada . cok geçmiş olsun.
Çok teşekkür ederimsen de hoş geldin bu arada ben zeynep benim burada nerdeyse 9.ayım kaptan yardımcısıydım gerçi hala öyle miyim bilmiyorum E Emnis
Aynen öyle yapacağım canım ne zaman kendimi iyi hissedersem o zaman tartılacağım dediğin gibisana da çok geçmiş olsun bebeğim

Sağ ol canım benim
Aynen öyle vereceğiz vereceğizsen de hoş geldin bu arada canımbiyomedikal mühendisiyim ben mezun oldum artık mühendisim diyebilirim bence
Artık ismini de değiştirebilirsin canım

tamam canım hadi gözün aydın

Ben de hep goriyordum bugun ilk defa denedim ama devami gelecek orasi kesin

Gayet güzel geçirmişsin günü ortim sadece form gibi paketli ürünlerde çok katkı maddesi oluyor daha doğal seçenekler tüketebilirsin Ispanaklı börek de nasıl severim ağzım sulandı bak şimdi

Ortim menun hem guzel hem de dengeli olmus. Afiyet olsun. Sporun da harikaaa
Aksami khsiz gecirmissin super olmus. Benim de en az bur ogunumu protein sebze yapmam lazim. Sporun harikaaa
30.08.2021
Kahvaltı :Yok
Öğlen : Tavuk çorbası, tavuklu salata
Akşam: Makarna, kuru kayısı

11000 adım

2 litre su
1 filtre kahve
Aksam hem makarna hem kuru kayisi biraz fazla kh olmus canim. Adjmlarin yine superr
Afiyet olsun canim. Sporun cook guzel
30.08.2021
Kahvaltı
Menemen, 1 tt ekmek, peynir, zeytin
Öğle
Ton balıklı salata, elma
Akşam
Yok

3 lt su, 2 yeşil çay, 15 dk Leslie
Anlasilan senin de isvec macerasi kusa surdu ben de bitirememistim ama menun cook guzel. Spor da var ee daha ne olsun.

Menune bayildim. Hele ki kahvaltin ve aksam yemegin, cook guzel olmus. Afiyet olsun canim. Ins daha iyi hissedince eklersin sporu da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…