Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yarına bırakmak istemedim az önce kötü bişi yaptım 1büyük bardak yarım yağlı şekersiz filtre kahvemin yanında 20 gr.lokum ve 1dolu avuç kuru meyveli kuruyemiş yedim.
Dün gecede yarım çk.tahin ve 2 tk.keçi boynuzu özü yedim ama onun astıma iyi geldiğini öğrendiğim için aldım aynı zamanda astım hastasıyım birde kışa girerken gripten koruyo birde yeni öğrendiğim kemik erimesindede çok fayda sağlıyormuş onu zaman zaman tüketirim ama diğerleri yarın yok üzgünüm kaptanlarım 😞
Evet canım tahinin kalsiyum içeriği çok yüksek ama doğru zamanda tüketmeye calis, bunlar oldu ve suçluluk duyma yarın telafi edersin zaten... keçiboynuzu özü bizde de var astıma iyi geldiğini bilmiyordum 🤔 iyi oldu öğrendigm son 3 yıldır her kız başlıyor ben öksürmeye başlıyorum ve bronşit olup bir sürü antibiyotik,buhar vs kullanıp kişi kapatiyorum, en son geçen Dr astım başlangıcı olabilir dedi ve astım beni çok geren bir hastalık yani zor bir hastalık

İyi aksamlar kızlar bugünkü menüm
Sabah 1 bardak sirkeli su
Kahvaltı 2 haşlanmış yumurta maydanoz ve dereotu ile salata 4 zeytin ve 1 parça peynir 1/2 dilim k.ekmeği çay

Ara 1 kaşık puding
Ara zencefilli ıhlamur çayı 2 ceviz 3 mürdüm eriği

Akşam 1 kase tavuk suyu çorba 5 kaşık mantar sote 1 dilim ekmek
Su 3 litre 5000 adım LenaG LenaG

Evet canım tahinin kalsiyum içeriği çok yüksek ama doğru zamanda tüketmeye calis, bunlar oldu ve suçluluk duyma yarın telafi edersin zaten... keçiboynuzu özü bizde de var astıma iyi geldiğini bilmiyordum 🤔 iyi oldu öğrendigm son 3 yıldır her kız başlıyor ben öksürmeye başlıyorum ve bronşit olup bir sürü antibiyotik,buhar vs kullanıp kişi kapatiyorum, en son geçen Dr astım başlangıcı olabilir dedi ve astım beni çok geren bir hastalık yani zor bir hastalık
İlac yazdi mı canim bana da en son astım başlangicı dedi doktor ama bilmiyorum kafama yatmayan seyler var oncesinde hic sikayetim yoktu hani bi ilac kullandim yan etki yapti nefes almada güçlük gibi ve öksürük basladi kuru kuru o ara gittim astim baslangici dedi direk ve hava verdi bi kacta hap yanina iyi gelirse rapor cikaricam dedi hemen baska bi doktora randevu aldim bi de bakalim

Aman dikkat et canım dağlara taşlara şimdi ilaç fısfıs falan kullanmıyorum 10 yıl önce baya kötü olmuştum ilaçlı fısfıs falan kullanmıştım o iyi gelmiş nefesim düzelmişti ozamanlardırda astımla ilgili rahatsızlanmadım ilaca fısfısa ihtiyaç olmadı babamın mirası babamda 3 yıl önce KOAH dan vefat etti evet astıma bronşite çok çok iyi geliyor birde keçi boynuzunun kendini kaynatıp içersen nasıl iyi geliyor onuda geçen sene tatilde bir teyzeden öğrenmiştim çok rahatlatıyor inan 😘
Son olarak kemik erimesinede çok faydalı olduğunu öğrendim tadına mükemmel bayıldım 🥰

Geceye birakma kahvaltina 1 tatli kasigi ekle daha iyi. Hem kahvaltida tatli yerine geçer 😋 illa özü mu olacak keci boynuzu unu olmaz mi ki🤔 seker yerine keçiboynuzu unu kullaniliyor cunku hem öyle özu gibi cok yogun seker degil.
Keçiboynuzu unu hiç kullanmadım ama şifa için yencekse kahvaltıda olurmuki sabah kalkınca yada yatarken diye biliyorum yani fayda için aç karnına ama tatlı niyetine evet kahvaltıdada olur 🥰

3 Ekim Perşembe

8.00
Sirkeli su

9.45
Eki Görüntüle 3486440
bu tabak

12.00
Bir avuçtan az leblebi
İçinde bi tane kaju
İki üç tane dut kurusu vardı

Gün içinde sade iki Türk kahvesi içtim saatleri hatırlamıyorum

16.30
Salata
Bir kase yoğurt

19.00
Yürüyüş sonrası sade maden suyuna yarım limon sıktım içtim

Su 2 tamamlarım

15.000 adım
Afiyet olsun akşam az olmuş ❤️🥰
Sabah
Ev yapımı yarım lavaş
Çok peynir
9 zeytin,
2 tatlı kaşığı ev yapımı acuka
2 haşlanmış yumurta

Akşam

1 kase yoğurt
3 ceviz

3 lt su

LenaG LenaG Lavinia_98 Lavinia_98
Afiyet olsun çok peynir ne kız 🤭❤️
LenaG LenaG Fit mutlu anne Fit mutlu anne @tomrs

Sabah 9:00
1 haşlanmis yumurta
40 g ekmek ile kasarli tost
Domates, salatalik
1 ceviz+3 kuru üzüm

17:00 az süt ile kahve
Kibrit kutusu kadar islak kek
1/3 muz ( aradigim tadi hala bulamadim :KK53: )

18:30
2 kepce öfelek ( evelik) yemegi
1 kaşık yogurt
1 tavuk baget
Semuzotlu salata
35 g yagli peynir+4 ceviz sögüs sebzelerle cay keyfi 😋

Spor :6800 adim
Afiyet olsun ❤️
İyi akşamlar

10:45 (kırmızı ve yeşil biber, 1küçük domates, 1tk.yoğurt, 2yk.yulaf ezmesi ve 2yumurta) karışımından yağlı kağıtta omlet yanında 12karışık zeytin, 2yk.azyağlı eritme peynir, domates, acur, şekersiz çay, ve züber gronala (99kalori) yazıyor

18:30 Akşam yemeği
2büyük tabak tavuk suyu ve tavuk, 3 karabuğday patlağı ve jalopena, 4 dilim kavun yarın yimicem :KK43:
LenaG LenaG Fit mutlu anne Fit mutlu anne

Su 3 litre
Afiyet olsun güzel olmuş sabah baya kuvvetli ❤️🥰
Merhabalar,
🌺6:50 kıymalı yumurta, yarım domates, salatlk, 5 zeytin
🌺13:30 mantar sote,közlenmiş patlıcan,salata
🌺14:30 10 badem
🌺18:00 ev yapımı sucuklu 1 yumurta,1 çorba kasesi ıspanak yemeği
💓detoks suyum öğlene kadar içildi.
💓10 günlük bir eliminasyon deniyorum,sadece sebze,yumurta,et ve badem tüketyrum,5.günüm bitti 🙅‍♀️💪💪
Afiyet olsun gayet dengeli ❤️
Hepinize tek tek teşekkür ederim kızlar.
LenaG LenaG kaptanim bir süredir giremedim. Maalesef ev işini, yeme işini bir türlü düzene sokamadim. Kendimi aralıklı oruca alıştırmaya ve daha az glutensiz seyler yemeye çalışıyorum. Sanırım 1 haftadan fazla zamandır da tartilmiyorum. Özür dilerim burayı aksattığım için 😔
Canım sen yeni düzen oturtmaya çalışıyorsun hele bir kafan rahatlasın gelirsin yine hiç özürlük birşey yok 🤗
İyi akşamlar arkadaşlar
Gün kapanışı ❌
Bugün sınıfta kaldık...

LenaG LenaG @mthn83 Lavinia_98 Lavinia_98
Kahvaltı 10.00
Sucuklu tost
15.00

El basan tava
3-4yk yoğurt

16.00 ara
Sufle
1 top dondurma

20.30
Ayvalık tostu
Islak hamburger
2.5 lt su
8000 adım
Aman Allah ım lotus coşmuş yarına bol bol suyu arttıralım canım ve karbonhidrat alma mümkünse 🙏
3 Ekim menü
07.00 2 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve 2 kuru incir
10.15 1 fincan kahve 1 kuru incir
11.00 smoothie
13.30 2 kaşık menemen, 1 kaşık bulgur salatası, 1 kaşık piyaz, çeyrek dilim börek
16.00 1 salatalık 12 beyaz leblebi 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
18.30 8 kaşık kabak yemeği, 4 kaşık yoğurt, salata 1 dilim tb ekmek
2 litre su spor yok emzirmeye devam
Afiyet olsun canım öğlen biraz kaçmış ama sonrası dengeli ❤️
3 ekim menüm
Sabah 10.30
2 yumurta
Bir dilim peynir
Bir zeytin
Ara bikaç tane kaju
Akşam 17.00
1.5 haşlama patates
Bir kase sulu köfte
Su şimdilik 2.5 3 e tamamlarım
Çok iyi olmuş afiyet olsun ❤️🥰
03.10.24
08.20
3 YK yulaf, 1 TK chia ve 4 YK yoğurt,1 muz,1 çk bal ile lapa

12 .30
4 YK menemen, 1 dilim peynir, 2 dilim ekmek,5 zeytin

17.00
1 mandalina
19.00
4 köfte, yoğurt, salata, 6 mercimekli sarma

Şu:2.5 lt LenaG LenaG Lavinia_98 Lavinia_98
Adım:7000 Eki Görüntüle 3486513
Afiyet olsun ❤️🥰
Yarına bırakmak istemedim az önce kötü bişi yaptım 1büyük bardak yarım yağlı şekersiz filtre kahvemin yanında 20 gr.lokum ve 1dolu avuç kuru meyveli kuruyemiş yedim.
Dün gecede yarım çk.tahin ve 2 tk.keçi boynuzu özü yedim ama onun astıma iyi geldiğini öğrendiğim için aldım aynı zamanda astım hastasıyım birde kışa girerken gripten koruyo birde yeni öğrendiğim kemik erimesindede çok fayda sağlıyormuş onu zaman zaman tüketirim ama diğerleri yarın yok üzgünüm kaptanlarım 😞
Canım hemen su içmeye başla yatana kadar da iç bol bol gece biraz wc ye taşınacaksın ama ne yapalım ödem yapmasın 🙏
İyi aksamlar kızlar bugünkü menüm
Sabah 1 bardak sirkeli su
Kahvaltı 2 haşlanmış yumurta maydanoz ve dereotu ile salata 4 zeytin ve 1 parça peynir 1/2 dilim k.ekmeği çay

Ara 1 kaşık puding
Ara zencefilli ıhlamur çayı 2 ceviz 3 mürdüm eriği

Akşam 1 kase tavuk suyu çorba 5 kaşık mantar sote 1 dilim ekmek
Su 3 litre 5000 adım LenaG LenaG
Çok iyi menü afiyet olsun ❤️🥰

İlac yazdi mı canim bana da en son astım başlangicı dedi doktor ama bilmiyorum kafama yatmayan seyler var oncesinde hic sikayetim yoktu hani bi ilac kullandim yan etki yapti nefes almada güçlük gibi ve öksürük basladi kuru kuru o ara gittim astim baslangici dedi direk ve hava verdi bi kacta hap yanina iyi gelirse rapor cikaricam dedi hemen baska bi doktora randevu aldim bi de bakalim
Şöyle bir durum var lütfen dikkat edin mesela benim arkaşım da benimle doktora gitti astımsın dedi fısfısa falan başlatcaktı yani siz anlayın astım falan değil boşuna o ilaçları kullanıcaktı sizde öyle hemen ilaca başlamayın ben astımım ben bile kullanmadım dediğim gibi 10 sene önce falan nefeste çok zorlanmıştım bi ozaman fısfısları kullandım ilaçları yine kullanmamıştım bak sanada yan etki yapmış eksik olmasınlarda bazılarıda sağolsun yanlış teşhis koyuyor malesef

Aman dikkat et canım dağlara taşlara şimdi ilaç fısfıs falan kullanmıyorum 10 yıl önce baya kötü olmuştum ilaçlı fısfıs falan kullanmıştım o iyi gelmiş nefesim düzelmişti ozamanlardırda astımla ilgili rahatsızlanmadım ilaca fısfısa ihtiyaç olmadı babamın mirası babamda 3 yıl önce KOAH dan vefat etti evet astıma bronşite çok çok iyi geliyor birde keçi boynuzunun kendini kaynatıp içersen nasıl iyi geliyor onuda geçen sene tatilde bir teyzeden öğrenmiştim çok rahatlatıyor inan 😘
Son olarak kemik erimesinede çok faydalı olduğunu öğrendim tadına mükemmel bayıldım 🥰
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun canım 🙏

Afiyet olsun akşam az olmuş ❤️🥰

Afiyet olsun çok peynir ne kız 🤭❤️

Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun güzel olmuş sabah baya kuvvetli ❤️🥰

Afiyet olsun gayet dengeli ❤️

Canım sen yeni düzen oturtmaya çalışıyorsun hele bir kafan rahatlasın gelirsin yine hiç özürlük birşey yok 🤗

Aman Allah ım lotus coşmuş yarına bol bol suyu arttıralım canım ve karbonhidrat alma mümkünse 🙏

Afiyet olsun canım öğlen biraz kaçmış ama sonrası dengeli ❤️

Çok iyi olmuş afiyet olsun ❤️🥰

Afiyet olsun ❤️🥰

Canım hemen su içmeye başla yatana kadar da iç bol bol gece biraz wc ye taşınacaksın ama ne yapalım ödem yapmasın 🙏

Çok iyi menü afiyet olsun ❤️🥰
Tamam kaptaniçem çok su içicem yarında çook dikkat edicem 😘🤗

O zaman buhar kullandim ama fiş fiş şeklinde değil çok kötü olmuştum makinayla verdi...daimi ilaç vermedi sonrasında da toparlayinca gitmedim ama böyle rahatsız eden koku vs birşey olunca tikaniyorum,azcik birşey olsun öksürmeye başlıyorum önceden böyle olmazdım, burası Eylül ekimde falan çok sıcak olur misal hala pikeyle yatiyoruz, tsortle geziyoruz ama ben burda Eylül ekimde başlıyorum öksürmeye hasta olmaya, birkaç haftadır oksuruyorum şuan kptulesmedim ama geçen yıl çok çektim ve çok korkuyorum bu yıl da olurum diye, sabahlara kadar öksürükten boğuldum, 1 ayda 3 kutu antibiyotik vs kullandım,göğüse gitmiştim çok bakmamisti
Allah korusun KOAH çok zor bir hastalık, bana kalıcı fiş fiş falan vermedi ama geçen yıl çok kötü oldum buhar makinesi ile verdi inşallah bu yıl imam, geçen yıl hem de keçiboynuzu kaynattim, ceviz iç zarıni kaynattim, ayva yaprağı falan neler yapmadım ki hangisi fayda etti bilmem gerçi 2 ayı buldu toparlamak, öksürükten boğuldum uyuyamadım sabahlara kadar insan ne yapacağını sasiriyor....

Ben de tüketeyim tahin hatta annemede söyleyim annemde ileri derece kemik erimesi var, onda 36 yaşında baslamisti ve çok kötü agrlar vs, bu durum genetik de oluyor benim kemiklerim çok ince annem çok kızıyor yoğurt ye peynir ye falan diyor sürekli, 36 yaşında kemik erimesi iğnesi kullanıyordu 80 yaşındaki hastalara verilenden

O zaman buhar kullandim ama fiş fiş şeklinde değil çok kötü olmuştum makinayla verdi...daimi ilaç vermedi sonrasında da toparlayinca gitmedim ama böyle rahatsız eden koku vs birşey olunca tikaniyorum,azcik birşey olsun öksürmeye başlıyorum önceden böyle olmazdım, burası Eylül ekimde falan çok sıcak olur misal hala pikeyle yatiyoruz, tsortle geziyoruz ama ben burda Eylül ekimde başlıyorum öksürmeye hasta olmaya, birkaç haftadır oksuruyorum şuan kptulesmedim ama geçen yıl çok çektim ve çok korkuyorum bu yıl da olurum diye, sabahlara kadar öksürükten boğuldum, 1 ayda 3 kutu antibiyotik vs kullandım,göğüse gitmiştim çok bakmamisti

Allah korusun KOAH çok zor bir hastalık, bana kalıcı fiş fiş falan vermedi ama geçen yıl çok kötü oldum buhar makinesi ile verdi inşallah bu yıl imam, geçen yıl hem de keçiboynuzu kaynattim, ceviz iç zarıni kaynattim, ayva yaprağı falan neler yapmadım ki hangisi fayda etti bilmem gerçi 2 ayı buldu toparlamak, öksürükten boğuldum uyuyamadım sabahlara kadar insan ne yapacağını sasiriyor....

Ben de tüketeyim tahin hatta annemede söyleyim annemde ileri derece kemik erimesi var, onda 36 yaşında baslamisti ve çok kötü agrlar vs, bu durum genetik de oluyor benim kemiklerim çok ince annem çok kızıyor yoğurt ye peynir ye falan diyor sürekli, 36 yaşında kemik erimesi iğnesi kullanıyordu 80 yaşındaki hastalara verilenden
Yok yok canım tahin değil tahini öylesine yedim Astıma, kemik erimesine, bronşite iyi gelen keçiboynuzu özü karışıklık olmasın 🙏 annenede çok geçmiş olsun bendede diş kemik erimesi var bedenimdede vardır bilmiyorum birde malum menopoz yaşı ve menopoz da kemik erimesi daha yoğun oluyormuş öyle deniyor inşallah hiçbirimizde olmaz 🙏
Aç karnına keçiboynuzu özü yada keçiboynuzu nun kendini kaynar iç inan çok fayda görürsün ayrıca kendinide aldım arasıra kaynatmak için

Menüm

Kahvaltı 09.30: 1 has yumurta kk peynir
2 ceviz bol yeşillik
1 d çavdar ekm

Öğle 13.00: 1 kase sebze çorbası
4 kasık yoğurt 2 kasık yulaf ezmesi

Ara 16.00: 15 badem
1 yeşil elma
Sade Türk kahvesi

Akşam 18.40: 110 gr has tavuklu salata
17 gr çavdar ekm
1 bardak ayran

Aralarda yeşilçay ve sade gold kahve içtim
3 litre su
7200 adım

Yok yok canım tahin değil tahini öylesine yedim Astıma, kemik erimesine, bronşite iyi gelen keçiboynuzu özü karışıklık olmasın 🙏 annenede çok geçmiş olsun bendede diş kemik erimesi var bedenimdede vardır bilmiyorum birde malum menopoz yaşı ve menopoz da kemik erimesi daha yoğun oluyormuş öyle deniyor inşallah hiçbirimizde olmaz 🙏
Aç karnına keçiboynuzu özü yada keçiboynuzu nun kendini kaynar iç inan çok fayda görürsün ayrıca kendinide aldım arasıra kaynatmak için
Ahahaha o zaman yanlışlıkla doğru birşey söyledin tahinde gerçekten kalsiyum oranı çok yüksek 😁 ben onu bildiğim için direk o diye algıladım😍 hatta çocuk beslenmesinde çok oneriyorlar..keçi boynuzu pekmezi de şöyle bir tane ünlü basketbolci vardı annesiyle bir röportaj yapmışlardi, sordular boyu uzun olması için birşey yaptınız mı diye,annesi de keçiboynuzu pekmezi boy uzatıyor diye duymuştum o yüzden çocukken hergun keçiboynuzu pekmezi verdim demişti, keçiboynuzu pekmezi de ordan aklımda kaldı ve kızıma veriyorum bol bol

Bu arada Allah korusun kimsede olmasim inşallah, evet menopozda kemik erimesi çok oluyor ama sadece kalsiyim almak yetmez önemli olan d vitamini almak, kullanmıyorsanız mutlaka kullanın, anneme 4 farklı d vitamini veriyorlar şuan

Günaydın kızlar nasılsınız🤗

Ben yorgun uykusuz, artım gün be gün katlanıp bozuk olan moralimi daha da bozuyor🤕
2 gündür spora gitmiyorum. Çocuklar hasta oldu mu hiçbir şey yapmak istemiyorum😏

Dün benim ortanca istifra etti salon koridor halısı battı.
Onları temizlemek için baya bir uğraştım.

Tam bilmiyor çocuğum miden bulanınca lavaboya koşsana geçtiği yeri batırdı.
parkelerin üzerinden halıların üstüne koştu😵‍💫

Gece yine ateşi çıktı🤕
Eşime demiştim ben çocukların odasında yatacağım,Allah korusun ateşi yükselirse havale geçirir falan
Benim diğer bebelerde küçük eşim dedi ben çocukların odasında yatarım sen bebeler ile kal diye.

Gece 2 defa kontrol etmek için kalktım.
Bir baktım eşimde ateşini kontrol ediyor ne oldu ateşi mi çıktı dedim,evet 15 dakika önce ateş düşürücü verdim şimdi kontrol ediyorum ne zaman etki edecek diye

Bu gün okula göndermedim muhtemelen yarında göndermem. Ağrı kesici alınca iyi oluyor. Ben okula gideceğim diyor ama ilacın etkisi geçince yine yorgun halsiz oluyor. Böyle olunca kıyamıyorum.
Daha kendisini tam ifade edemiyor halsizlik olunca öğretmenine onu bile anlatamaz üzülür.

Ayrıca okuldaki arkadaşları da küçükler onlarada bulaşmaması için bu hafta göndermeyeceğim.
Çok geçmiş olsun canım, Rabbim acil şifalar versin 🤲🏼🤲🏼

X