Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kizlarrrr Özge bezirci 21 gün şekersize baslayacakmis 1 Eylül'de. Geçenlerde denemeye çalıştım 2. Gunfl falandı bozdum. Varmı yapmak isteyen birlikte yapalım belki surdurebilirim öyle olunca
Sen deyince takibe başladım yapmak istiyorum nasip bakalım

9 baya geçmiş . Ama yapacak birşey yok. Geç yatınca o da erir büyük ihtimal
Sen deyince takibe başladım yapmak istiyorum nasip bakalım
Hadi ins

İyi akşamlar kızlar ilk günden giremedim kızım ateşlendi ama şimdi iyi evdeki tartı bozuk olunca yarın ofiste ölçüleceğim
Çok geçmiş olsun canım
Merhabalaaaarrrrrrr ben geldimmm unutmadınız beni inşallah
Hoşgeldin canım
Bir sürü badire atlamışsın canım geçmişler olsun. Allah bir daha yaşatmasın böyle şeyler. Buraya dönmen çok iyi olmuş. Yalnız değilsin. Kendini dinle başla mücadeleye. Gerisi çorap söküğü gibi gelecek

Menün çok güzel ortim, sporuna diyecek yok

Gün içindeki tek karbonhidrat makarna ,o yüzden kötü görünmedi afiyet olsun
Ben de bugun ilk defa denedim. Cok kolay gozukuyir ama gercekten terletiyir muzigine bayildim zaten.
anladjm canim. Yarin yaparsin artik. Digry gec oldu saat.
Yaa terletiyorsa şahane yarındna itibaren tempo başlıyor canım , köye gidip geleceğim orda yapamıyorum off kendi düzenime gecemedigim için spor yapamiyorum hergun bahane buluyormusum gibi oluyor
İyi akşamlar kızlar ilk günden giremedim kızım ateşlendi ama şimdi iyi evdeki tartı bozuk olunca yarın ofiste ölçüleceğim
Geçmiş olsun canım
Çok güzel canım afiyet olsun
Haklısın canim bana kalsa manavdan meyve çok almam yemeyim diye ama bunları hep köyden getiriyorlar ve aşırı güzel şimdi tam incir zamanı geçen ağaca çıktım karpuzu da bahçeden getirmişler tadına bakayım dedim falan filan işte
Aynen ya şimdi karnım aç ama içim rahat ,
Evet canım ya spora zaman bulamıyorum, ip atlamak iyi oluyordu kısa zamanda çok kalori harcatiyor ama belimden sıkıntım var iğneler vurunuyorum şu ara yüklenmek istemiyorum, fırsat bulursam Leslie yaparim, meyveler konusunda haklısın ama köyden geliyor dayanamıyorum
Ya evet diyet modu hergun aynı olmuyor, kaç kez bırakmanın eşiğine geldim bilmiyorum ama inan şuan ki halim kadar mutlu eden yiyecek yok bence

Calypso95 selam ortim

Maşallah baya kalabalık olmuşuz ben girmeyeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…