Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kizlarrrr Özge bezirci 21 gün şekersize baslayacakmis 1 Eylül'de. Geçenlerde denemeye çalıştım 2. Gunfl falandı bozdum. Varmı yapmak isteyen birlikte yapalım belki surdurebilirim öyle olunca
Sen deyince takibe başladım yapmak istiyorum nasip bakalım😍

Aynen canım 2den önce pek yatamıyorum o yüzden gidiyor midede blr şey kalmıyor🤣🤣 Şimdi okulda eğer öğlenci olursam Saat 19.30 da çıkacağım eve gelip yemek yemem 9 u bulacak o zaman kötü olacak benim için😕☹️

Ben yaparım canım zaten şekersize genel olarak uygun besleniyorum ama tabi tam uyamıyorum beraber olunca sürdürülebilir belki🧐
9 baya geçmiş . Ama yapacak birşey yok. Geç yatınca o da erir büyük ihtimal
Sen deyince takibe başladım yapmak istiyorum nasip bakalım😍
Hadi ins

İyi akşamlar kızlar ilk günden giremedim kızım ateşlendi ama şimdi iyi 😊 evdeki tartı bozuk olunca yarın ofiste ölçüleceğim
Çok geçmiş olsun canım
Merhabalaaaarrrrrrr ben geldimmm unutmadınız beni inşallah😊😊😍😘
Hoşgeldin canım
Maalesef canım çok kötü geçen 1 ay geçirdim iş aradım olmadı evime döndüm düzeni oturtayım dedim yeğenimle beraber merdivenlerden yuvarlandım şükür yeğenimde bir şey yok benim ayak parmaklarım incindi bi 10 gün de o yüzden yattım zaten ne spor ne beslenme düzeni hak getire iyileştim dedim tamam bu sefer kuzenim tüpten zehirlendi ölümden döndü ben bizzat gördüm psikolojim iyice çöktü buraya gelmek istedim ama kendimi tam anlamıyla iyi hissetmeden gelmek istemedim. Mezuniyet törenim vardı gitmek istemdim çok kilo aldığımın farkındaydım o yüzden de girmek istemedim ama bizimkiler gideceksin dediler yolladılar şimdi ablamla beraberim eskişehirdeyim daha iyiyim sayılabilir😊
Bir sürü badire atlamışsın canım geçmişler olsun. Allah bir daha yaşatmasın böyle şeyler. Buraya dönmen çok iyi olmuş. Yalnız değilsin. Kendini dinle başla mücadeleye. Gerisi çorap söküğü gibi gelecek

30 agustos menum:

10:00 Kahve, 3 dilm tb ekmegi ile sucuklu kașarlı tost

12:30 meyveli yogurt (200kalori)

15:00 2siarada nescafe

17:30 7 yk et sote, yarım yufka, kase cacık, 3 yk Salata

19:30 komsumla bahcede kahve

2 mil. Leslie
700hoplama
150 mekik
6.500 Adım
2. 5.lt Su
E Emnis
hzlsel hzlsel
Menün çok güzel ortim, sporuna diyecek yok👏👏👏

kahvaltı: omlet 1 dilim hindi füme domates salatalık şekersiz çay
ara: şekersiz türk kahvesi
öğle: bir kase salçalı makarna yoğurt
Ara: limonata
akşam taze fasulye 5 kaşık ve yoğurt,3 incir
su:2 lt
@Sonsuz umut
Gün içindeki tek karbonhidrat makarna ,o yüzden kötü görünmedi afiyet olsun 😘
Ben de bugun ilk defa denedim. Cok kolay gozukuyir ama gercekten terletiyir muzigine bayildim zaten.
anladjm canim. Yarin yaparsin artik. Digry gec oldu saat.
Yaa terletiyorsa şahane 😍 yarındna itibaren tempo başlıyor canım , köye gidip geleceğim orda yapamıyorum off kendi düzenime gecemedigim için spor yapamiyorum hergun bahane buluyormusum gibi oluyor
İyi akşamlar kızlar ilk günden giremedim kızım ateşlendi ama şimdi iyi 😊 evdeki tartı bozuk olunca yarın ofiste ölçüleceğim
Geçmiş olsun canım
30 Ağustos pazartesi
12.00
4 YK menemen
Yeşil biber
1 TB ekmek

16.00
15 adet üzüm
1 galeta

19.00
5 YK kıyma kavurma
1 dlm ekmek
Salata

19 30
Sade kahve 1 kare bitter

Şu 2bucuk litre

60 dk tempolu yürüyüş
hzlsel hzlsel E Emnis @DeryaOnDiet
Çok güzel canım afiyet olsun 😘
4 incir çok geldi gözüme canim akşamda karpuz var miktarı az olsada. Afiyet olsun canim

Bende yarın sabahtan çıkıp alırım ins

Makarna kasen büyük değilse güzel canim. 3 incir hemde akşam saati fazla gibi sanki canim. İncir de baya tatlı bir meyve sanki
Haklısın canim bana kalsa manavdan meyve çok almam yemeyim diye ama bunları hep köyden getiriyorlar ve aşırı güzel 😭🙄 şimdi tam incir zamanı geçen ağaca çıktım 🙄 karpuzu da bahçeden getirmişler tadına bakayım dedim falan filan işte 🙈
Bu hafta ben şanslıyım ama senin ne yazıkki artı 1 kiloyla başlayan bir ortin var ama hiç endişelenme detoks filan bir şekilde halledeceğim🤣🤣🤣

Çok haklı🤣🤣🤣

Harikasın canım oh mis çok iyi yapmışsın sonra yediğin için pişmanlık da duyacaktın sebze candır😍😍😍

Geçmiş olsun canım 🥰😘
Aynen ya şimdi karnım aç ama içim rahat ,🤣🤣
Günü baya hafif geçirmişsin farklı bir menü olmuş canım zaten senin menülerine hayranım
🤩
🤩
Spor az ama arttırırsın yavaş yavaş
😍
😘

Menü spor su hepsi de çok iyi canım
💕
Detoks içeceği nasıldı dayanılmayacak bir açlığa sebep oluyor mu
🤔

Meyve biraz çok olmuş canım onun dışında gayet güzel bir menü tek eksiği spor
🤣

Afiyet olsun canım Makarna salçalı olmasaymış keşke ödem yapabilir limonata ev yapımı ve şekersizse sorun değil ama öbür türlüyse çok içmemeye çalış🥰😘

Afiyet olsun canım gözüme sadece bitter çikolata battı ama o da nazar boncuğu olsun🤭 Yürüyüşü de 10bine tamamladığında listeye ekliyorum bir dahakine imkanın olursa tamamlamaya çalış canım💕

Artı geldin ve makarna yedin oldu mu şimdi hiç canım diğer günler karbon alımını minimum düzeyde tutmaya çalış adımların yine şahane😍😍

Ekmek sayısı biraz fazla olmuş canım hem de akşam yarım yufka var bana fazla geldi ama sporun çok iyi💗

Azcık yemişsin valla helal olsun sana canım nasıl dayanıyorsun hakikaten azimlisin🤣🤣 Sporuda yapabilirsen 2 mil yap ki listeye ekleyeyim seni de kuzum😘
Evet canım ya spora zaman bulamıyorum, ip atlamak iyi oluyordu kısa zamanda çok kalori harcatiyor ama belimden sıkıntım var iğneler vurunuyorum şu ara yüklenmek istemiyorum, fırsat bulursam Leslie yaparim, meyveler konusunda haklısın ama köyden geliyor dayanamıyorum 😭😭🙄
Seni çok iyi anlıyorum canım vücudun iyice alışana kadar her gün önce 15 dk Leslie yapmaya devam et sonra sana yetmemeye başlayacak zaten o zaman da 30 dk ya geçersin💕

Yarın markete gidip malzemeleri alayım o zaman ben de yapayım 3 gün en azından bakalım fark yaratacak mı🤔

Bugün yaptığım gibi devam ettireceğim inşallah sporu yarın okullar başlıyor adım sayımda artar illa ekimde kuzenimin nişanı var o zamana kadar biraz daha zayıflamam lazım🤭🤭

Mod benim de bazen düşüyor geçen akşam ağladım bıktım artık diyetten bir senedir açım diye🤣🤣 Sonra cuma günü o eksiyi görünce tekrar motive oldum😅 Hiç merak etme canım ben seni sık sık dürter motive ederim😍😍
Ya evet diyet modu hergun aynı olmuyor, kaç kez bırakmanın eşiğine geldim bilmiyorum ama inan şuan ki halim kadar mutlu eden yiyecek yok bence 😎😍😍😍

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
DÜZELTME

( 27 Ağustos -03 Eylül )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:

*****Canlar yoldayım kaçırdığm yada atladığım üye var ise affola sizi daha fazla bekletmeyin diiye paylaşmak istedim sonra düzenlerim 💕

NOT:

• Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.
Calypso95 Calypso95 selam ortim 🥰

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
DÜZELTME

( 27 Ağustos -03 Eylül )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:

*****Canlar yoldayım kaçırdığm yada atladığım üye var ise affola sizi daha fazla bekletmeyin diiye paylaşmak istedim sonra düzenlerim 💕

NOT:

• Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.
Maşallah baya kalabalık olmuşuz ben girmeyeli 🥰

X