Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ucmelekannesi ortim. Bugun az yemeye calistim ama yine cok oldu gibi yazinca menumu etiketlerim seni senin gunun nasil gecti?
Selam canım. Güzeldi sanki ama menünün tamamını yazınca ortaya çıkacak tabi
Tamamdır menülerimde etiketlerim bende seni. Spor için kimi etiketliyorduk canim

Oyy kuzum seni çok iyi anlıyorum. Benim kv de öyle. İşin kötü tarafı ben aynı şehirde yaşıyorum. Eskiden sık sık giderdik şimdi gitmiyoruz o kadar. Neyseki kabus bitmiş, Hoşgeldin evineee ❤
Bir hafta yap nasıl sıkılaştırıyor bak.
Şişşş beni de özendiriyorsunuz

Güzel görünüyor canim.
Klasik kahvaltı sevmiyormusun bugüne özel miydi menun canim.
Ben gunluk E Emnis ve hzlsel i etiketliyirum sadece. Bur de ortagimi
Tamam canım tesekkurler
Karbonhidrat ağırlıklı olmuş günün canim. Ama erken bitirmissin günü detoks suyu ile dengelenmiştir. Afiyet olsun

Canım ara öğünleri analardan öne aldım bugün bazen üşeniyorum sabah iyi oluyor böyle

Ay inşallah canım, bugün kızı parka götürdüm sonra yakında bir cafe var oranın çocuk parkını istedi girdik baya da açtım , oranın pizzası çok güzel oluyor gel gitler yaşadım ama yenilmedimiçtim sade kahvemi geldin evime yoğurtlu sebze yiyorum
@Breeze96 senden cok ozendim. Ve hic zumba class yapmamistim. Birazdan ilk zumba classimi yapacagim. dusuncelerimi yazarim 30 dk sonra bitirince
Bence seversin ya,zumba çok eğlenceli
Ay yok artık ya, gerçekten öyle bir yerde kalmak hem de ev ahalisine yemek yapmak büyük iş, benim kıza kv köyde bakıyor, kız evi mahfediyor
Anam haklı dağılın
Anan çok haklı ama bu stresten zayıflayanlarda hormon bozukluğu mu var

Kocamannnn
Harikasın canim afiyet olsun

Evet ortim cok kh oldu bugun. Yarin daha guzel olcak. Tek ogun ve detoks icecegi yaoacaktim ama aciktim.

Normal zumba cok yaptim canjm da bu zumba class cok degisik. Bak soyle birsey. Bugun ilk defa yaptim ve cok eglendim. Ve gercekten sirilsiklam oldum.

Menun cok guzel olmus canim. Adimlarin da guzel.
Menun gayet guzel olmus canim. Spor var mi? Ya da simdi mi yapip yazacaksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…