Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Halledersin yarın ne kadar karbonhidrat yersem o kadar açıklıyorum sanki ben. Bugün detoks suyunu yapamadım ben yarın ins
Haklisin ortim kesinlikle oyle karbonhidrat aciktiriyor. Benim de malzemelerim yoktu bugun aksamustu aldim. Sen de yarin baslarsin 😉

Haydi bismillah :))
Bugün menüm:
Uyanınca ılık limonlu sirkeli su
telvesiyle türk kahvesi, 1/2 şeftali, 5 kaju
hindi konserve,ıspanak haşlama,zeytin
1/2 şeftali,limonlu yeşil yeşil çay ve 50 gr süzme yoğurt
yulaflı süzme peynirli omlet, söğüş,filtre kahve
1 fincan limonlu yeşil çay
5000 adım yürüyüş
2 lt su
@Kubraaaccc @Anka
Güzel menu afiyet olsun 😘
30 agustos menum

12:00- 1 kase mercimek corbasi, 3 yk haskanmis kara bugday, 6 yk kiynali sebze yenegi, yarim jase yogurt.
16:00- saat 12de yediklerimin aynisi.
18:30- detoks icecegi.

su:3lt
Spor: 30 dk cardio combos
30 dk zumba class
15000 adim

E Emnis hzlsel hzlsel Ucmelekannesi Ucmelekannesi
Güzel menu canım afiyet olsun 😘
Normal zumba cok yaptim canjm da bu zumba class cok degisik. Bak soyle birsey. Bugun ilk defa yaptim ve cok eglendim. Ve gercekten sirilsiklam oldum.

Bunları hiç denememistim, ekran görüntüsü aldım kısmet olursa deneyeceğim 🙄🙈
Menun cok guzel olmus canim. Adimlarin da guzel.

Menun gayet guzel olmus canim. Spor var mi? Ya da simdi mi yapip yazacaksin 😉
Malesef spor yok canım, yani Kia parka çıktık yürüdük falan ama tempolu değil tabi ki, bu saatten sonra yapmam pek mümkün değil :KK43: bir sürü ütü işi falan var

Bunları hiç denememistim, ekran görüntüsü aldım kısmet olursa deneyeceğim 🙄🙈

Malesef spor yok canım, yani Kia parka çıktık yürüdük falan ama tempolu değil tabi ki, bu saatten sonra yapmam pek mümkün değil :KK43: bir sürü ütü işi falan var
Ben de bugun ilk defa denedim. Cok kolay gozukuyir ama gercekten terletiyir muzigine bayildim zaten.
anladjm canim. Yarin yaparsin artik. Digry gec oldu saat.

kahvaltı: omlet 1 dilim hindi füme domates salatalık şekersiz çay
ara: şekersiz türk kahvesi
öğle: bir kase salçalı makarna yoğurt
Ara: limonata
akşam taze fasulye 5 kaşık ve yoğurt,3 incir
su:2 lt
@Sonsuz umut
Menun yine guzel olmus canim. Afiyet olsun. Bir de spor olsa hariia olurdu.

30.08.2021
11.00
2 sahanda yumurta, 1 dilim ekmek, 🍅 salatalık, 1 dilim peynir, 1 TK tereyağı ve reçel

15.00 sade kahve ,4 taze incir
17.00
Sade kahve, 1 galeta

19.30 fırında patlıcan,biber üstüne sarımsaklı yoğurt, 1 dilim karpuz

Şu:2 lt
4 incir çok geldi gözüme canim akşamda karpuz var miktarı az olsada. Afiyet olsun canim
Haklisin ortim kesinlikle oyle karbonhidrat aciktiriyor. Benim de malzemelerim yoktu bugun aksamustu aldim. Sen de yarin baslarsin 😉
Bende yarın sabahtan çıkıp alırım ins
kahvaltı: omlet 1 dilim hindi füme domates salatalık şekersiz çay
ara: şekersiz türk kahvesi
öğle: bir kase salçalı makarna yoğurt
Ara: limonata
akşam taze fasulye 5 kaşık ve yoğurt,3 incir
su:2 lt
@Sonsuz umut
Makarna kasen büyük değilse güzel canim. 3 incir hemde akşam saati fazla gibi sanki canim. İncir de baya tatlı bir meyve sanki

Aaa çok sevindim şuan 🤗🤗 Hadi bakalım ortim bu hafta bizim haftamız olsun😬
Bu hafta ben şanslıyım ama senin ne yazıkki artı 1 kiloyla başlayan bir ortin var ama hiç endişelenme detoks filan bir şekilde halledeceğim🤣🤣🤣
Çok haklı🤣🤣🤣
Ay inşallah canım, bugün kızı parka götürdüm sonra yakında bir cafe var oranın çocuk parkını istedi girdik baya da açtım , oranın pizzası çok güzel oluyor gel gitler yaşadım ama yenilmedim😎içtim sade kahvemi geldin evime yoğurtlu sebze yiyorum 🤣
Harikasın canım oh mis çok iyi yapmışsın sonra yediğin için pişmanlık da duyacaktın sebze candır😍😍😍
İyi akşamlar kızlar ilk günden giremedim kızım ateşlendi ama şimdi iyi 😊 evdeki tartı bozuk olunca yarın ofiste ölçüleceğim
Geçmiş olsun canım 🥰😘

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
DÜZELTME

( 27 Ağustos -03 Eylül )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:

*****Canlar yoldayım kaçırdığm yada atladığım üye var ise affola sizi daha fazla bekletmeyin diiye paylaşmak istedim sonra düzenlerim 💕

NOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.
Kaptanım ben bu hafta listelerde olmayım demiştim sanırım mesaj arada kaynamış benim yerime başkası var onu yazsak ortaklar listesine

Koku gitti tamamen canım tat çok sıkıntılı değil şimdilik saolasin
Anladm cnm ya zor
Bebis uyur veee spor zamaniii 🏋️‍♀️🏋️‍♀️🏋️‍♀️
Aynenn bende oyle yaptm bugunn
@Breeze96 waaw cok eglenceliydi ve kan ter icinde kaldim. Kizlar denemeyenlere duyrulurr. Zumba class cook eglenceli 💃💃💃
Yaa bende deniym bari merak ettim
:KK19: ORTAKLAR :KK19:
DÜZELTME

( 27 Ağustos -03 Eylül )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:

*****Canlar yoldayım kaçırdığm yada atladığım üye var ise affola sizi daha fazla bekletmeyin diiye paylaşmak istedim sonra düzenlerim 💕

NOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.
Ellerine saglik
Evime son 2 saat 🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️
Benim kv temizlik hastası 🙄 öyle çok zorlandım ki orada gidince evimi futursuzca kirletesim var 🤣🤣🤣
1 hafta boyunca mutfaktaki ocakta sadece kahvaltı için yumurta falan haşlandık onun dışında tüm kızartma pişirme yağlı kokacak tarzda ürünler evin alt katındaki depoda pişti o kadar zor olduki bize in çık taşı onları getir 🙄
Biirde sular akmaz mı pet şişelerle temizlik of off 😕
Cocuk bir şey döker akşam vakti yemek ister yok pişiremem diyorum anlamıyor ağlıyor 🙈 valla şiştimde geldim +5 oldum 🤣🤣
Anamm kac gun cektin bu cileyi kaptanimm :KK51:
Haydi bismillah :))
Bugün menüm:
Uyanınca ılık limonlu sirkeli su
telvesiyle türk kahvesi, 1/2 şeftali, 5 kaju
hindi konserve,ıspanak haşlama,zeytin
1/2 şeftali,limonlu yeşil yeşil çay ve 50 gr süzme yoğurt
yulaflı süzme peynirli omlet, söğüş,filtre kahve
1 fincan limonlu yeşil çay
5000 adım yürüyüş
2 lt su
@Kubraaaccc @Anka
Guzel bence afyz olsun
30 agustos menum

12:00- 1 kase mercimek corbasi, 3 yk haskanmis kara bugday, 6 yk kiynali sebze yenegi, yarim jase yogurt.
16:00- saat 12de yediklerimin aynisi.
18:30- detoks icecegi.

su:3lt
Spor: 30 dk cardio combos
30 dk zumba class
15000 adim

E Emnis hzlsel hzlsel Ucmelekannesi Ucmelekannesi
Afyt olsun aksam yememen baya eksi getirir sana
30.08.2021
11.00
2 sahanda yumurta, 1 dilim ekmek, 🍅 salatalık, 1 dilim peynir, 1 TK tereyağı ve reçel

15.00 sade kahve ,4 taze incir
17.00
Sade kahve, 1 galeta

19.30 fırında patlıcan,biber üstüne sarımsaklı yoğurt, 1 dilim karpuz

Şu:2 lt
Guzel menu cnm afyt olsun
Normal zumba cok yaptim canjm da bu zumba class cok degisik. Bak soyle birsey. Bugun ilk defa yaptim ve cok eglendim. Ve gercekten sirilsiklam oldum.

Kaydettim sagol cnm meram sardm buna baklm
İyi akşamlar kızlar ilk günden giremedim kızım ateşlendi ama şimdi iyi 😊 evdeki tartı bozuk olunca yarın ofiste ölçüleceğim
Gecmis olsn
30 Ağustos
Kahvaltı

1.5 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 wasa, 1 çatal krem peynir, kiraz saplı çay, 1 dilim hindi füme, 1 çk mandalina reçeli
Ara
Yeşil çay, züber
Akşam
Adana kebap(100 gr), 1 parça sucuk, salata

2 LT su, 3 mil Leslie, 20 dk zumba

E Emnis @Tempus
Guzel afyt olsun cnm
30.08.2021
Kahvaltı :Yok
Öğlen : Tavuk çorbası, tavuklu salata
Akşam: Makarna, kuru kayısı

11000 adım

2 litre su
1 filtre kahve
Makarna miktari nekadr afyt olsn cnm

Bebeğim hoş geldin unutur muyuz seni hiç inşallah kilo almadan geldin🤩🤩🤩
Maalesef canım çok kötü geçen 1 ay geçirdim iş aradım olmadı evime döndüm düzeni oturtayım dedim yeğenimle beraber merdivenlerden yuvarlandım şükür yeğenimde bir şey yok benim ayak parmaklarım incindi bi 10 gün de o yüzden yattım zaten ne spor ne beslenme düzeni hak getire iyileştim dedim tamam bu sefer kuzenim tüpten zehirlendi ölümden döndü ben bizzat gördüm psikolojim iyice çöktü buraya gelmek istedim ama kendimi tam anlamıyla iyi hissetmeden gelmek istemedim. Mezuniyet törenim vardı gitmek istemdim çok kilo aldığımın farkındaydım o yüzden de girmek istemedim ama bizimkiler gideceksin dediler yolladılar şimdi ablamla beraberim eskişehirdeyim daha iyiyim sayılabilir😊

Menun cok guzel olmus canim. Adimlarin da guzel.

Menun gayet guzel olmus canim. Spor var mi? Ya da simdi mi yapip yazacaksin 😉
Sağol kuşum 😘

Sağol canım 😘
Merhabalaaaarrrrrrr ben geldimmm unutmadınız beni inşallah😊😊😍😘
Oyyyy kim gelmiiş hoşgelmiiş :KK74:
kız ne zaman ayrıldıydın da 😂 ben de döndüm kürkçü dükkanımıza ehehe 🤭

Anladm cnm ya zor

Aynenn bende oyle yaptm bugunn

Yaa bende deniym bari merak ettim

Ellerine saglik

Anamm kac gun cektin bu cileyi kaptanimm :KK51:

Guzel bence afyz olsun

Afyt olsun aksam yememen baya eksi getirir sana

Guzel menu cnm afyt olsun

Kaydettim sagol cnm meram sardm buna baklm

Gecmis olsn

Guzel afyt olsun cnm

Makarna miktari nekadr afyt olsn cnm
Sağol cınıms 😘

Maalesef canım çok kötü geçen 1 ay geçirdim iş aradım olmadı evime döndüm düzeni oturtayım dedim yeğenimle beraber merdivenlerden yuvarlandım şükür yeğenimde bir şey yok benim ayak parmaklarım incindi bi 10 gün de o yüzden yattım zaten ne spor ne beslenme düzeni hak getire iyileştim dedim tamam bu sefer kuzenim tüpten zehirlendi ölümden döndü ben bizzat gördüm psikolojim iyice çöktü buraya gelmek istedim ama kendimi tam anlamıyla iyi hissetmeden gelmek istemedim. Mezuniyet törenim vardı gitmek istemdim çok kilo aldığımın farkındaydım o yüzden de girmek istemedim ama bizimkiler gideceksin dediler yolladılar şimdi ablamla beraberim eskişehirdeyim daha iyiyim sayılabilir😊
Kuzum benim neler yaşamışsın çok geçmiş olsun🥺 kuzenin de Allah’a bin şükür kurtulmuş canım insan etkilenmez mi ona da geçmiş olsun💕mezuniyet törenine gitmemek olur mu hiç hayatında bir kere oluyor sonra pişman olurdun gitmeseydin iyi yapmışlar seni yollayarak kiloyu da hiç takma eminim o kadar da almamışsındır sana öyle geliyordur başladığında bir çırpıda verirsin sen zaten😘 İş bulmayı da çok dert etme kendine yeni mezunsun başta zor olacak illa ama eminim içine sinen istediğin gibi bir iş bulacaksındır sadece sabırlı olmak gerekiyor sen şimdi mezuniyetini hallet kendini o tatlı canını hiç sıkma inşallah her şey çok daha güzel olacak💗💗💗

Oyy neler gelmiş başınaa seniin :cry:çok geçmiş olsun kuzum ayağın nasıl şimdi? kuzenine de çok geçmiş olsun 😢 o nasıl şu an? iyi ki ısrar etmişler çünkü hayatında 1 kez olacak birşey :KK66: artık geldiin endişelenme fazlalıklarımızdan da kurtulacağız beraber :KK19:

Kuzum benim neler yaşamışsın çok geçmiş olsun🥺 kuzenin de Allah’a bin şükür kurtulmuş canım insan etkilenmez mi ona da geçmiş olsun💕mezuniyet törenine gitmemek olur mu hiç hayatında bir kere oluyor sonra pişman olurdun gitmeseydin iyi yapmışlar seni yollayarak kiloyu da hiç takma eminim o kadar da almamışsındır sana öyle geliyordur başladığında bir çırpıda verirsin sen zaten😘 İş bulmayı da çok dert etme kendine yeni mezunsun başta zor olacak illa ama eminim içine sinen istediğin gibi bir iş bulacaksındır sadece sabırlı olmak gerekiyor sen şimdi mezuniyetini hallet kendini o tatlı canını hiç sıkma inşallah her şey çok daha güzel olacak💗💗💗
Çok sağ ol canım benim vallahi kendimi biraz daha iyi hissettiğim için buraya geldim gelince daha da iyi hissetmek için sizin desteğiniz bana çok iyi geliyor😍😍😘ama kilo konusunda ciddi kilo aldım en az 10 kilom var kıyafetlerime olamıyorum😭ve tartılmıyorum da tekrardan başlayıp en az 5 6 gün sonra ödemlerimi atmış şekilde tartılmayı düşünüyorum çünkü kilo aldığımı farkettikçe ellerim titriyor🙁

X