Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Halledersin yarın ne kadar karbonhidrat yersem o kadar açıklıyorum sanki ben. Bugün detoks suyunu yapamadım ben yarın ins
Haklisin ortim kesinlikle oyle karbonhidrat aciktiriyor. Benim de malzemelerim yoktu bugun aksamustu aldim. Sen de yarin baslarsin

Güzel menu afiyet olsun
Güzel menu canım afiyet olsun
Normal zumba cok yaptim canjm da bu zumba class cok degisik. Bak soyle birsey. Bugun ilk defa yaptim ve cok eglendim. Ve gercekten sirilsiklam oldum.
Bunları hiç denememistim, ekran görüntüsü aldım kısmet olursa deneyeceğim
Menun cok guzel olmus canim. Adimlarin da guzel.

Menun gayet guzel olmus canim. Spor var mi? Ya da simdi mi yapip yazacaksin
Malesef spor yok canım, yani Kia parka çıktık yürüdük falan ama tempolu değil tabi ki, bu saatten sonra yapmam pek mümkün değil bir sürü ütü işi falan var

Ben de bugun ilk defa denedim. Cok kolay gozukuyir ama gercekten terletiyir muzigine bayildim zaten.
anladjm canim. Yarin yaparsin artik. Digry gec oldu saat.

Menun yine guzel olmus canim. Afiyet olsun. Bir de spor olsa hariia olurdu.

4 incir çok geldi gözüme canim akşamda karpuz var miktarı az olsada. Afiyet olsun canim
Haklisin ortim kesinlikle oyle karbonhidrat aciktiriyor. Benim de malzemelerim yoktu bugun aksamustu aldim. Sen de yarin baslarsin
Bende yarın sabahtan çıkıp alırım ins
Makarna kasen büyük değilse güzel canim. 3 incir hemde akşam saati fazla gibi sanki canim. İncir de baya tatlı bir meyve sanki

Aaa çok sevindim şuan Hadi bakalım ortim bu hafta bizim haftamız olsun
Bu hafta ben şanslıyım ama senin ne yazıkki artı 1 kiloyla başlayan bir ortin var ama hiç endişelenme detoks filan bir şekilde halledeceğim
Çok haklı
Harikasın canım oh mis çok iyi yapmışsın sonra yediğin için pişmanlık da duyacaktın sebze candır
İyi akşamlar kızlar ilk günden giremedim kızım ateşlendi ama şimdi iyi evdeki tartı bozuk olunca yarın ofiste ölçüleceğim
Geçmiş olsun canım

Kaptanım ben bu hafta listelerde olmayım demiştim sanırım mesaj arada kaynamış benim yerime başkası var onu yazsak ortaklar listesine

Koku gitti tamamen canım tat çok sıkıntılı değil şimdilik saolasin
Anladm cnm ya zor
Bebis uyur veee spor zamaniii
Aynenn bende oyle yaptm bugunn
@Breeze96 waaw cok eglenceliydi ve kan ter icinde kaldim. Kizlar denemeyenlere duyrulurr. Zumba class cook eglenceli
Yaa bende deniym bari merak ettim
Ellerine saglik
Anamm kac gun cektin bu cileyi kaptanimm
Guzel bence afyz olsun
Afyt olsun aksam yememen baya eksi getirir sana
Guzel menu cnm afyt olsun
Normal zumba cok yaptim canjm da bu zumba class cok degisik. Bak soyle birsey. Bugun ilk defa yaptim ve cok eglendim. Ve gercekten sirilsiklam oldum.
Kaydettim sagol cnm meram sardm buna baklm
İyi akşamlar kızlar ilk günden giremedim kızım ateşlendi ama şimdi iyi evdeki tartı bozuk olunca yarın ofiste ölçüleceğim
Gecmis olsn
Guzel afyt olsun cnm
30.08.2021
Kahvaltı :Yok
Öğlen : Tavuk çorbası, tavuklu salata
Akşam: Makarna, kuru kayısı

11000 adım

2 litre su
1 filtre kahve
Makarna miktari nekadr afyt olsn cnm

Bebeğim hoş geldin unutur muyuz seni hiç inşallah kilo almadan geldin
Maalesef canım çok kötü geçen 1 ay geçirdim iş aradım olmadı evime döndüm düzeni oturtayım dedim yeğenimle beraber merdivenlerden yuvarlandım şükür yeğenimde bir şey yok benim ayak parmaklarım incindi bi 10 gün de o yüzden yattım zaten ne spor ne beslenme düzeni hak getire iyileştim dedim tamam bu sefer kuzenim tüpten zehirlendi ölümden döndü ben bizzat gördüm psikolojim iyice çöktü buraya gelmek istedim ama kendimi tam anlamıyla iyi hissetmeden gelmek istemedim. Mezuniyet törenim vardı gitmek istemdim çok kilo aldığımın farkındaydım o yüzden de girmek istemedim ama bizimkiler gideceksin dediler yolladılar şimdi ablamla beraberim eskişehirdeyim daha iyiyim sayılabilir

Menun cok guzel olmus canim. Adimlarin da guzel.

Menun gayet guzel olmus canim. Spor var mi? Ya da simdi mi yapip yazacaksin
Sağol kuşum
Güzel menu afiyet olsun

Güzel menu canım afiyet olsun
Sağol canım
Merhabalaaaarrrrrrr ben geldimmm unutmadınız beni inşallah
Oyyyy kim gelmiiş hoşgelmiiş
kız ne zaman ayrıldıydın da ben de döndüm kürkçü dükkanımıza ehehe

Sağol cınıms

Kuzum benim neler yaşamışsın çok geçmiş olsun kuzenin de Allah’a bin şükür kurtulmuş canım insan etkilenmez mi ona da geçmiş olsunmezuniyet törenine gitmemek olur mu hiç hayatında bir kere oluyor sonra pişman olurdun gitmeseydin iyi yapmışlar seni yollayarak kiloyu da hiç takma eminim o kadar da almamışsındır sana öyle geliyordur başladığında bir çırpıda verirsin sen zaten İş bulmayı da çok dert etme kendine yeni mezunsun başta zor olacak illa ama eminim içine sinen istediğin gibi bir iş bulacaksındır sadece sabırlı olmak gerekiyor sen şimdi mezuniyetini hallet kendini o tatlı canını hiç sıkma inşallah her şey çok daha güzel olacak

Oyy neler gelmiş başınaa seniin çok geçmiş olsun kuzum ayağın nasıl şimdi? kuzenine de çok geçmiş olsun o nasıl şu an? iyi ki ısrar etmişler çünkü hayatında 1 kez olacak birşey artık geldiin endişelenme fazlalıklarımızdan da kurtulacağız beraber

Çok sağ ol canım benim vallahi kendimi biraz daha iyi hissettiğim için buraya geldim gelince daha da iyi hissetmek için sizin desteğiniz bana çok iyi geliyorama kilo konusunda ciddi kilo aldım en az 10 kilom var kıyafetlerime olamıyorumve tartılmıyorum da tekrardan başlayıp en az 5 6 gün sonra ödemlerimi atmış şekilde tartılmayı düşünüyorum çünkü kilo aldığımı farkettikçe ellerim titriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…