Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Cok gecmis olsun canim. Ins onemli birsey cikmaz acil sifalar

Merhaba merhaba kocaman merhabalar canlarım E Emnis başta olmak üzere hepinizi çok özledim sınav bitmeden gelemedimm dün kpss bitti şükür sonunda ve kilolarla yeniden geldim
Hoşgeldin canım
Çok çok geçmiş olsun canım.❤❤❤
Hoşbuldum burada yeniyi formu bulamadım acemiyim
Hoşgeldin. 1.sayfada form canım
Ben menümü yazdim bugün ama bulamiyorum kim caldiysa geri getirsin

Bayıldım menüne bebiş tam yoldan çıkarmalık menü Geze geze güzel oluyor canım ben de bu sene öyle yaptım ama her şey dahil almadım çılgınlar gibi yemeyeyim diye
Canim ac saatini once 10 dk yap sadece. Sonra bak canin daha cok arttirman isteyecek. Onceden sporun tadini bildigin icin tadini alinca birakamayacaksin
Aynen canım bugün başladım Leslie 2 mil ile haftaya 3 mile çıkaracağım inşallah
İnşallah canım güzel haberler alırsınız
Detoks yapamam heralde canim.ya, yaparimda sonrasindan korkuyorum
Daha yeni başladık zaten canım vücudu ilk haftadan alıştırmayalım sonra hiç başa çıkamayız

Dondurmaya bayıldım Süper menü süper spor canım harikasın sadece çekirdek yerine kuruyemiş mi olsaydı dedim o kadar

Afiyet olsun canım gayet güzel olmus , sadece dibek kahvesine dikkat et süt tozu oluyo onlarin icinde

Super canim. Basladin ya devami gelir artik

Menu gayet guzel olmus. Afiyet olsun. Sporun coook guzel canim
Oyy canim yaa cok karbonhidrat olmus. Hadi bakalim yarindan itibaren azalt karbonhidrati cumaya kadar erit bu kalorileri
Adimlarin cok iyi

Afiyet olsun canım gayet güzel olmus , sadece dibek kahvesine dikkat et süt tozu oluyo onlarin icinde
Sağ ol canım o zaman Türk kahvesine geçiş yapayım Kaç gündür geceleri bir şeyler tıkındım durdum şu an bildiğin açım
Super canim. Basladin ya devami gelir artik
inşallah canım ben de öyle umut ediyorum yalnız senin bugün sporların mükemmel

50leri hayal bile edemiyorum. Ama 60lar bi gelse artik ahh, su hamilelik oncesi kiloma donmeyi cook isterim
Ben hayatımda bir daha 60 kilonun altına inemeyeceğime 10 sene inandım tartıda 47 gördüğüm gün ağladığımı bilirim o yüzden hiç öyle düşünme kilo gitmeye alıştı mı gidiyor
İnşallah canım hepimiz için daha güzel günler hep olacak
3 ortak olarak hiçbir şey yapmamışız valla çok haklısın kaptanım
Rozetler sorun değil kaptanım ya öyle özendim de sordum nasıl olduğunu bile bilmiyordum merak işte haklısın burada olmasam daha da şişerdim en azından tartılıyorum kendime dur dedim el işleri için de teşekkür ederim sevindim beğenmenize bende onlarla oyalanıyorum yeni işim, yarından itibaren Alsancak’ta tezgah açıp satmayı düşünüyorum Online çok yavaş ilerliyor bakalım hayırlısı
Merhaba merhaba kocaman merhabalar canlarım E Emnis başta olmak üzere hepinizi çok özledim sınav bitmeden gelemedimm dün kpss bitti şükür sonunda ve kilolarla yeniden geldim
Hoşgeldin canım
Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin canım

Ahahahahhaha haklıymışsın menü fena

Ay ben bu gün yıllar yıllar yıllar önce alıp bir türlü okumak istemediğim bi kitabı okudum. Sabah başladım zorlaya zorlaya bitirmek üzereyim inanılmaz bi motivasyon var şu an üzerimde sabaha sönmezse inşallah olacak bu sefer

Kişisel ataleti yenmek kitabın adı. Bir türlü okumak istememiştim. Yarın da hayat seninle başları okuyacağım inşallah :))

Kendime nane, maydanoz, limon tarçın karanfil salatalıktan oluşan detoks suyu yaptım. Ayrıca başka bir bardağa tarçın koydum sabah kahvemi o suyla yapacağım :)))
Vay harikasın canım bu isteğin motivasyonun daim olsun hedef kilona inene kadar ben de karnım guruldaya guruldaya uyumaya gideceğim birazdan çok acıktım bir şey yememek için çok zor tutuyorum kendimiÇubuk tarçın mı koydun canım

Iyi aksamlar ortim kardelelen321 senin menunu goremedim. Yazmayi mi unuttun ortim?
Akşam unutmuşum ortim. Koltukta uyuyakalmışım
A Anka nın fitili ateşlendi önünden çekiliiiin

Allah kabul etsin canım. Senin menüler oruç gibi gerçekten. Ama dün biraz geç yeseydin keşke biraz zorlayabilir seni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…