Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Canım mezuniyet rozetin nasıl oldu fikrim yok :/ 2019 yılında yönetime iletilirken ismin atlanmış olabilir şuan ben takip ediyorum bunu..
takım rozetimiz ise şimdiye kadar 2 3 kez istedim ara ara talep ediyorum rozetler veriliyor.. sen o aralarda takımda yoksan senin için istememişimdir :)) aktif ve genelde listedeki üyelerin isimlerini veriyorum ama bir daha ki ilettiğimde takımda olursan iletirim tabiki :KK200:

harikasın canımmmm :halay:

Belki de bir tatile ihtiyacın vardır canım :KK43: yada bir mekan değişikliği falan gittiniz mi hiç bir yerlere bu aralar hiç kolay değil 4 cocuk bir eş koca evi döndürüyorsun çelik gibi bir psikoloji lazım valla

bir daha 80 i görmeyelim inşallah ankacım inanıyoruz sana :KK200:

oohoooooo maşallah maşallahh

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
harikasın bunu düzenli yapmaya çalış bize hep böyle ekran görüntüsü at belki kızlarda sana özenir :)) hem sana hem onlara iyi gelirr

bende + 2 flan zannnettim sen bunu halledersinnnnnnnnnnnnnn

gayet iyi deryacımm cumaya gelsin eksilerr :)

:halay: Ben seve seve dürterimm Hoppa :)))

+500 ü kurtarabilirsin canım bazen çok ödemli oluyoruz hafta sonu dikkat ettiysen kesin ödemdir üzülme yola devammm :)

demekki diyette olmasan yada buralarda olmasan artılardan artı beğenecekmişsinnn kolay dönemlerden geçmedin canım gayet iyi bence

harikaa renklerr canım bayıldımmm eline sağlık

hep sana ddediğim gibi anka basitten başla sen hep zordan başlıyorsun devamı gelmiyor gelmeyince bırakmak istiyorsun
hattta bu 1000 ip hergün olacak deme haftada en az 3 olacak fazlası olursa yanına kar olsun ama sonra 1 gün atlamadığında nasılsa kafamda ki plan program bozuldu demezsin
yapabilirsin çok beğendim ben çok mantıklı :KK37:

gidecekkk gidecekkkk
bir dahaa bilerek menü paylaşmamak yok :KK34:
Teşekkür ederim kaptanım :KK15:

OLDU !!!!
:KK34::KK34::KK34::KK34:

Kızlar lütfen kendimize, takıma emeklerimize ayıp etmeyelim hergün düzenli menü yazalım
ortağımızı takip edelim menü yazmıyor ise ısrarla uyaralım..

pacman pacman @L O L @kollontai :KK20:

MuMu85 MuMu85 @Anka hzlsel hzlsel cidden olmuyor kızlar cumaya kadar tek çarpı daha eklemeyelim hanemize anka hele hele sen yaaaa
Tamam kaptancığım şimdi gidip menümü yazıyorum🤭🤭
Canım mezuniyet rozetin nasıl oldu fikrim yok :/ 2019 yılında yönetime iletilirken ismin atlanmış olabilir şuan ben takip ediyorum bunu..
takım rozetimiz ise şimdiye kadar 2 3 kez istedim ara ara talep ediyorum rozetler veriliyor.. sen o aralarda takımda yoksan senin için istememişimdir :)) aktif ve genelde listedeki üyelerin isimlerini veriyorum ama bir daha ki ilettiğimde takımda olursan iletirim tabiki :KK200:

Belki de bir tatile ihtiyacın vardır canım :KK43: yada bir mekan değişikliği falan gittiniz mi hiç bir yerlere bu aralar hiç kolay değil 4 cocuk bir eş koca evi döndürüyorsun çelik gibi bir psikoloji lazım valla

harikasın bunu düzenli yapmaya çalış bize hep böyle ekran görüntüsü at belki kızlarda sana özenir :)) hem sana hem onlara iyi gelirr

+500 ü kurtarabilirsin canım bazen çok ödemli oluyoruz hafta sonu dikkat ettiysen kesin ödemdir üzülme yola devammm :)

demekki diyette olmasan yada buralarda olmasan artılardan artı beğenecekmişsinnn kolay dönemlerden geçmedin canım gayet iyi bence

hep sana ddediğim gibi anka basitten başla sen hep zordan başlıyorsun devamı gelmiyor gelmeyince bırakmak istiyorsun
hattta bu 1000 ip hergün olacak deme haftada en az 3 olacak fazlası olursa yanına kar olsun ama sonra 1 gün atlamadığında nasılsa kafamda ki plan program bozuldu demezsin

gidecekkk gidecekkkk
ilk tartıldım kaptanım artı 1,5 şok oldum🤣🤣 sonra Allahtan kendi kendine birazı gitti😅 Söz bundan sonra düzenli yazacağım menümü😍😍
Yok kaptanım ya valla cok sistim parmaklarim balon gibiydi 77 ciktim 😱😱 ama cumaya en fazla 75 im söz valla
Gel detoksa başlayalım ortim🤣🤣

Merhaba merhaba kocaman merhabalar canlarım E Emnis başta olmak üzere hepinizi çok özledim ❤️ sınav bitmeden gelemedimm :KK43: dün kpss bitti şükür sonunda ve kilolarla yeniden geldim 😊
Hoş geldin canım sınavın iyi geçmiştir inşallah güzel neticeler elde edersin senin branş neydi🥰

OLDU !!!!
:KK34::KK34::KK34::KK34:

Kızlar lütfen kendimize, takıma emeklerimize ayıp etmeyelim hergün düzenli menü yazalım
ortağımızı takip edelim menü yazmıyor ise ısrarla uyaralım..

pacman pacman @L O L @kollontai :KK20:

MuMu85 MuMu85 @Anka hzlsel hzlsel cidden olmuyor kızlar cumaya kadar tek çarpı daha eklemeyelim hanemize anka hele hele sen yaaaa
Kaptancım haber vermeye gelmiştim, azarı yemişim. :KK70: Özür dileriim. Bizim rotamızda bi değişiklik oldu. Dün yola çıktık. Ondan hiç yazamadım. Dün gece menümü yazacaktım ama çekmedi internet. Napayım ben, çok kötü menüler olacak gibi ama yazayım mı yine de? :KK43:

İyi akşamlar arkadaşlar.
Dün öğleden sonra eşimin öğrencisinin nikahindaydik eşim birden fenalaştı ambulans çağırdık götürdüler sonrası koşturmaca üzüntü kusura bakmayın asla habersiz ortadan kaybolmam ekstrem bir durum oldu. Cuma mutlaka bildirim yaparım E Emnis kaptanım. Eşim iyi hissederse yine gelir yazarım menumu vs. Kusura bakma kaptanım.

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
( 13-20 Ağustos )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:

NOT:

• Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.
Üzgünüm ortim SonsuzUmut SonsuzUmut girmeye çalışırım aslında E Emnis kaptanıma bu hafta beni ekleme demiştim ama gözden kaçtı galiba 😔

eliya eliya cım ortaklar için yazdığını gördüm ama baktım gece bile girip menü yorumu yapıyorsun bence yine az biraz bizle kalır halledersin tamamen kopmasını istemiyorum kimsenin 2 3 gün engeli bile olsa yine olsun diyorum zaten takımımızda ortaklarda karşılıklı anlayış gösteriyor birbirine :KK36:
Tamam kaptanım yazmaya çalışırım.

İyi akşamlar arkadaşlar.
Dün öğleden sonra eşimin öğrencisinin nikahindaydik eşim birden fenalaştı ambulans çağırdık götürdüler sonrası koşturmaca üzüntü kusura bakmayın asla habersiz ortadan kaybolmam ekstrem bir durum oldu. Cuma mutlaka bildirim yaparım E Emnis kaptanım. Eşim iyi hissederse yine gelir yazarım menumu vs. Kusura bakma kaptanım.
Çok geçmiş olsun canım ciddi değildir inşallah durumu Allah şifasını versin🙏
Kaptancım haber vermeye gelmiştim, azarı yemişim. :KK70: Özür dileriim. Bizim rotamızda bi değişiklik oldu. Dün yola çıktık. Ondan hiç yazamadım. Dün gece menümü yazacaktım ama çekmedi internet. Napayım ben, çok kötü menüler olacak gibi ama yazayım mı yine de? :KK43:
Yaz yaz gözümüz gönlümüz açılsın menülerinle🤣🤣
Matematik canım umarım iyidir 😍🥺🥰 hoşbuldum.❤️❤️❤️
Sizin alan da eminim zor oluyordur canım emeklerinin karşılığını alırsın inşallah💗

Sizin alan da eminim zor oluyordur canım emeklerinin karşılığını alırsın inşallah💗
Utanırım yazmaya :KK70: Ama yaz derseniz yazarım. 1-2 güne toparlarım zaten. Otele yine çarşamba giriş yapıcaz da. Biraz geze geze gidelim gibi oldu. Tanıdıklar da yol üstünde vardı. Yine de menülerimle sizi kışkırtmak istemem bir süre. :KK70: :KK70:

Öyle tabi canım ne artılar gönderdik inşallah bu da gidecek ama spor yapma hevesim hiç yok ya bu kadar değildim ne zamandır yapmıyorum hiç yapasım yok aslında bir başlasam devamı gelecek ama işte🙈

Bir de böyle dene bakalım belki daha iyi olacaktır olmazsa geri dönersin ya hep ya hiç moduna🤭🤭

Benim de spor listesini paylaşmam lazım artık yarın cumartesi ve pazartesiyi birleştiririm🤣🤣
Canim ac saatini once 10 dk yap sadece. Sonra bak canin daha cok arttirman isteyecek. Onceden sporun tadini bildigin icin tadini alinca birakamayacaksin 😉

gidecekkk gidecekkkk
Insallah kaptancim gelsin eksiler

Amin sağol canım. Az önce eve geçtik kalp krizinden suphelendiler yoğun bakıma aldılar ama değil çok şükür kanında çok fazla enfeksiyon varmış ateşi bile yüksekmiş hiç farketmemis böyle bir kriz,li durum gecirdik. Yarın check up için özel bir hastaneye gidicez bakalım inşallah sorunsuz atlatırız.

Merhaba merhaba kocaman merhabalar canlarım E Emnis başta olmak üzere hepinizi çok özledim ❤️ sınav bitmeden gelemedimm :KK43: dün kpss bitti şükür sonunda ve kilolarla yeniden geldim 😊
7
İyi akşamlar arkadaşlar.
Allah acil şifalar versin.

İyi akşamlar arkadaşlar.
Cok gecmis olsun :KK43:

X