Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Teşekkür ederim kaptanım

Tamam kaptancığım şimdi gidip menümü yazıyorum
ilk tartıldım kaptanım artı 1,5 şok oldum sonra Allahtan kendi kendine birazı gitti Söz bundan sonra düzenli yazacağım menümü
Yok kaptanım ya valla cok sistim parmaklarim balon gibiydi 77 ciktim ama cumaya en fazla 75 im söz valla
Gel detoksa başlayalım ortim

Merhaba merhaba kocaman merhabalar canlarım E Emnis başta olmak üzere hepinizi çok özledim sınav bitmeden gelemedimm dün kpss bitti şükür sonunda ve kilolarla yeniden geldim
Hoş geldin canım sınavın iyi geçmiştir inşallah güzel neticeler elde edersin senin branş neydi

Kaptancım haber vermeye gelmiştim, azarı yemişim. Özür dileriim. Bizim rotamızda bi değişiklik oldu. Dün yola çıktık. Ondan hiç yazamadım. Dün gece menümü yazacaktım ama çekmedi internet. Napayım ben, çok kötü menüler olacak gibi ama yazayım mı yine de?

İyi akşamlar arkadaşlar.
Dün öğleden sonra eşimin öğrencisinin nikahindaydik eşim birden fenalaştı ambulans çağırdık götürdüler sonrası koşturmaca üzüntü kusura bakmayın asla habersiz ortadan kaybolmam ekstrem bir durum oldu. Cuma mutlaka bildirim yaparım E Emnis kaptanım. Eşim iyi hissederse yine gelir yazarım menumu vs. Kusura bakma kaptanım.

Üzgünüm ortim SonsuzUmut girmeye çalışırım aslında E Emnis kaptanıma bu hafta beni ekleme demiştim ama gözden kaçtı galiba

Tamam kaptanım yazmaya çalışırım.

Çok geçmiş olsun canım ciddi değildir inşallah durumu Allah şifasını versin
Yaz yaz gözümüz gönlümüz açılsın menülerinle
Matematik canım umarım iyidir hoşbuldum.
Sizin alan da eminim zor oluyordur canım emeklerinin karşılığını alırsın inşallah

Utanırım yazmaya Ama yaz derseniz yazarım. 1-2 güne toparlarım zaten. Otele yine çarşamba giriş yapıcaz da. Biraz geze geze gidelim gibi oldu. Tanıdıklar da yol üstünde vardı. Yine de menülerimle sizi kışkırtmak istemem bir süre.

Canim ac saatini once 10 dk yap sadece. Sonra bak canin daha cok arttirman isteyecek. Onceden sporun tadini bildigin icin tadini alinca birakamayacaksin

Insallah kaptancim gelsin eksiler

Amin sağol canım. Az önce eve geçtik kalp krizinden suphelendiler yoğun bakıma aldılar ama değil çok şükür kanında çok fazla enfeksiyon varmış ateşi bile yüksekmiş hiç farketmemis böyle bir kriz,li durum gecirdik. Yarın check up için özel bir hastaneye gidicez bakalım inşallah sorunsuz atlatırız.

Merhaba merhaba kocaman merhabalar canlarım E Emnis başta olmak üzere hepinizi çok özledim sınav bitmeden gelemedimm dün kpss bitti şükür sonunda ve kilolarla yeniden geldim
7
Allah acil şifalar versin.

Cok gecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…