Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Akşam unutmuşum ortim. Koltukta uyuyakalmışım:uykucu:

A Anka nın fitili ateşlendi önünden çekiliiiin
:KK55::KK55::KK55::KK55:

Allah kabul etsin canım. Senin menüler oruç gibi gerçekten. Ama dün biraz geç yeseydin keşke biraz zorlayabilir seni.
Alışmışım aralıklı beslenmeye canım meyve bile yemek istemedi su içip yattım.. Rekorum 27 saat açlıktı bugün onu kıracağım 😂

Ben hayatımda bir daha 60 kilonun altına inemeyeceğime 10 sene inandım tartıda 47 gördüğüm gün ağladığımı bilirim 😂😂😂 o yüzden hiç öyle düşünme kilo gitmeye alıştı mı gidiyor 🥰

İnşallah canım hepimiz için daha güzel günler hep olacak 🔥❤️😘

3 ortak olarak hiçbir şey yapmamışız valla çok haklısın kaptanım 😔

Rozetler sorun değil kaptanım ya öyle özendim de sordum nasıl olduğunu bile bilmiyordum merak işte 🙈 haklısın burada olmasam daha da şişerdim en azından tartılıyorum kendime dur dedim 🥰🥰🥰 el işleri için de teşekkür ederim sevindim beğenmenize bende onlarla oyalanıyorum yeni işim, yarından itibaren Alsancak’ta tezgah açıp satmayı düşünüyorum Online çok yavaş ilerliyor bakalım hayırlısı ❤️❤️❤️

Hoşgeldin canım ❤️

Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin canım ❤️
Insallah canim gitsin. Once 60li eski kilolarimi goreyim de 🙏🙏

Günaydın kızlaar
Bugün ve yarın veya yarın ve sonraki gün oruç tutmak sünnetmiş. Zaten aralıklı beslendiğim için çok zorlanacağımı sanmayarak niyet ettim. Tek sorun dün en son 14 30da yemek yemiş olmam 🤗 muhtemelen bugün adım sayım 5000 filan olacak 🙄😁
Masallah canim. Baya bir aclik olacak sinrasinda dikkatli ye, cook guZel kilo verdin ,veriyorsun 🧿🧿

Vay harikasın canım bu isteğin motivasyonun daim olsun hedef kilona inene kadar🤩🤩 ben de karnım guruldaya guruldaya uyumaya gideceğim birazdan çok acıktım bir şey yememek için çok zor tutuyorum kendimi🤣🤣Çubuk tarçın mı koydun canım🤔
Sağol canım 😍 evet çubuk koydum canım. Sabah da 6 da yürüyüşe gidecektim benle beraber oğlan da kalktı kaldı :işsiz:
Akşam unutmuşum ortim. Koltukta uyuyakalmışım:uykucu:

A Anka nın fitili ateşlendi önünden çekiliiiin
:KK55::KK55::KK55::KK55:

Allah kabul etsin canım. Senin menüler oruç gibi gerçekten. Ama dün biraz geç yeseydin keşke biraz zorlayabilir seni.
Çok da abartmayalım ya :KK70: 78,6 geldim haftasonu ödemleri gitmiş çok şükür.

15 agustos menum
Sabah: 1 yumurtadan kiymali yumurta
Ara:sutlu kahve
Oglen: tavada tavuk, 1 avuc basem, 1 ucgen karpuz
Ara: 1 kase yaban mersini, 1 dilim kasar.
Aksam: 1 porsiyon karisik izgara, salata.

su;3,5 lt
Spor:30 dk cardio

E Emnis @hzlsel kardelelen321 kardelelen321

16 agustos menum

sabah: yarim avokado, 1 yumurtadan kiymali yumurta.
Ara: sutlu kahve
Oglen: yarim kase zeytinyagli havuclu pirasa, 1 kase yesil fasulye, 5 ceri donates
Ara: 2 dilim ananas, 2 ceviz
Aksam: 1 kase kiymali biber patlican, 1 ayran

su:3 lt
Spor: 10 000 adim
30 dk cardio
20 dk dans

E Emnis @hzlsel kardelelen321 kardelelen321
Ortim maaşallah sana da. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Menüler de su da spor da şahane. Ben dünkü yediklerimden utandım. Ama dün dünde kaldı bugün ortiliğine layık bir orti olacağıma söz veriyorum ortim. Tekerleme gibi oldu 😆😆😆
😘😘😘

Ortim maaşallah sana da. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Menüler de su da spor da şahane. Ben dünkü yediklerimden utandım. Ama dün dünde kaldı bugün ortiliğine layık bir orti olacağıma söz veriyorum ortim. Tekerleme gibi oldu 😆😆😆
😘😘😘
😀😀 oyle tabiki irrim dun dunde kaldi. Ve cumaya son 3 😉

X