Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Amann spor yapmak zaten dış milatlarin oyunu yazda tam olsun 😅
Ayy onu nasil düşünemedim ben ya cok sagol canim dolar milyoneri dolar milyoneri bunlar heeppp dıș minnaklardan kaynaklaniyor disarda yurutup yurutup iç islerini ihmal ettirecekler sana lutfen aç gözünü büyük oyunu gör:skandal::ıslık:

Normal Benm değerler ama bilmiyorum canım
ben yaz girmeden tahlil yaptırmıştım. B12 düşüş moduna geçmişti ama normal sınırlardaydı. azcık kullanıp bırakmıştım. ama şimdi iş yoğunluğundan zihin yorgunluğu yaşıyorum. o nedenle B12 ve omega3 e başladım. akşamları da çinko alıyorum. yeni başladım ona da. saçlar bu ara fena dökülüyor çünkü 😥

Afiyet olsun gayet güzel ❤️
Teşekkür ederim can kaptanım💙
Kuzum biz oyuzden kilo problemi yaşıyoruz sanırım :işsiz: . Aklımız fikrimiz gırtlağa çalışıyor 🤭
Ahaha olabilir canım yemek de yemek🤣
Canim sen paylas yaptiysan🤣merak ettim simdi bak sakin 10 bini gecme ha dizlere zararli🤪cok yuruyunce eklemler agriyomus cilt kırışıyomuş , çirkinlesiyomus insan :confused: uzmanlar öyle deeyooo🤣ben bi cikip parkta yuruyecegim ama hsva yagmurlu hem kahvaltidan yeni kalktim gercekten gec olur malum 8 saat var aramizda
Ahaha napim gı yürüdüğüm yolları geri mi yürüyeyim başa mı sarayım🤣🤣 olan oldu artık biraz cildim kırışacak ne yapalım🤣🤣🤣
Sabah ilk işim adımlarına bakmak olacak🤣🤣
Sende mi benim gibi tatlisevergillerdensin yoooosammm
Tatlı kalp ben her şartta yerim 🤣🤣
Amann spor yapmak zaten dış milatlarin oyunu yazda tam olsun 😅
Ahahaha sanırım biraz korkuttum rakibemi🤣🌸

Ayy onu nasil düşünemedim ben ya cok sagol canim dolar milyoneri dolar milyoneri bunlar heeppp dıș minnaklardan kaynaklaniyor disarda yurutup yurutup iç islerini ihmal ettirecekler sana lutfen aç gözünü büyük oyunu gör:skandal::ıslık:
Artık çok geç olan oldu ok yaydan çıktı 🤣🤣

Merhaba canım hoşgeldin 🤗 Beraberce keyifle sağlıkla kilo vereceğiz inşallah 🙏 Yarın sabah bir tartı fotosu rica ediyorum tarihli ve nickli olarak ardından menü paylaşımlarına beni etiketleyerek başlayabilirsin ve aktif katılımda bulursan çok sevinirim ❤️

Afiyet olsun çok güzel olmuş ❤️

Afiyet olsun canım güzel olmuş hatta akşam da bir sebze fırında yiyebilirdin yoğurt ve salatalık yanına ❤️

Afiyet olsun çok güzel ama akşamı peynirle geçiştirmişsin bari salata eşlik edeydi ❤️

Afiyet olsun yeşil yapraklı sebze yok wc sorun olmasın içli köfteyi bol göbek salatayla yesen çok da yakışırdı ❤️

Afiyet olsun sanki 2 ayrı öğün gibi olmuş akşam yemeği ❤️

Afiyet olsun kuru dolma biraz kaçmış 2 yeterli canım yanında başka şeyler yediğin için ❤️

Afiyet olsun gayet güzel ❤️

Afiyet olsun çok güzel canım ❤️

Anammm hani ödül günü dünde kalmıştı :sinirli: :sinirli: Afiyet olsun ama çok fazla olmuş 🤷‍♀️
Pilavla tavuk az yiyeceğim için kabağı da attım fırına küçüktü zaten doymayınca gece tatlı krizi tutuyor 🤣

Ahahah falaka cezası dermişim🤣🤣 amaaaann yeni başladık diye böyle de hor görülmez ki insan 🤣 git yarışmıyorum🤣

Ahahahha biraz hırslı olduğum doğrudur 🤣 ama olsun yarışmak da güzel illa yenmek mi lazım 🌸

Günaydın rakibem 🌸 senin paylaşımını bekleyeceğim adımı paylaşmayacağım
Günlük dedim canım haftalık çok uzun bir süre bu ara hayatım çok değişken öngöremiyorum
Aşk olsun aşko ne hor görmesi:anne:Ama kızmak yok doğruya doğru😂bir kere başladık cayarsan kaybettin sayılır😂

Canim sen paylas yaptiysan🤣merak ettim simdi bak sakin 10 bini gecme ha dizlere zararli🤪cok yuruyunce eklemler agriyomus cilt kırışıyomuş , çirkinlesiyomus insan :confused: uzmanlar öyle deeyooo🤣ben bi cikip parkta yuruyecegim ama hsva yagmurlu hem kahvaltidan yeni kalktim gercekten gec olur malum 8 saat var aramizda
O uzaman sen misin😂

İyi akşamlar
🌺9:00 1 yumurta salatası yeşilliklerle,2 kaşık zeytin salatası roka ve narekşili,2 kaşık melemen
🌺12:00 1 kase bamya ve salata
🌺13:00 1 kase sebze çorbası
🌺14:00 5,6 badem ve
Maalesef 🌺16:00 yarımekmek arası sucuklu kaşarlı tost
🌺17:00 1 kuruvasan
🌺19:00 1 kuruvasan
Pazar gününün azizliğine uğradığıma inanmak istyrum🙄🙄🥲inş yrna toparlrım☹️
Eliminasyon bitmis sanki. Bence artik eleminasyon diye zorlama, tostlarini vs 2 dilim tam bugday ekmegi ile hazirla , tabi her zanan değil , öğünlerine yogurt da eklemeye başlasan iyi olur.

ben yaz girmeden tahlil yaptırmıştım. B12 düşüş moduna geçmişti ama normal sınırlardaydı. azcık kullanıp bırakmıştım. ama şimdi iş yoğunluğundan zihin yorgunluğu yaşıyorum. o nedenle B12 ve omega3 e başladım. akşamları da çinko alıyorum. yeni başladım ona da. saçlar bu ara fena dökülüyor çünkü 😥
Bende bir kaç gündür C vitaminine bağladım bu sandoz olanlara kendmi halsiz hissedince

Eliminasyon bitmis sanki. Bence artik eleminasyon diye zorlama, tostlarini vs 2 dilim tam bugday ekmegi ile hazirla , tabi her zanan değil , öğünlerine yogurt da eklemeye başlasan iyi olur.
Evet 1 hafta denemiş oldum,bu 1 hafta normal klasik 3 öğünlü az kalorili kontrollü gitmk istyrum

Ahaha bilmiyorum yani 🤣
nurovic nurovic Kaptanıııımmm bana sen yenisin galiba deniyo🤣🤣
ölmek var dönmek yok🤣
Siisttt noluyo bakim burda, açılın ben geldim aaaaa :KK20:

Yeni olmak eski olmak mesele değil, mesele kiloları göndermek kızlar kim daha çok çalışırsa o kazanır. :spor:
Kaç gündür hastayım kızlar kilo veren herkesi tebrik ederim veremeyenler üzülmeyin bende veremedim çünkü 😁ben gidip gelip bal yedim insanlah tartıda yansımaz çok kötü bir grip gecirdim hala iyilesmedim herkese öpüyore
Jou Jou aşko naber
Geçmiş olsun canım

X