Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kızlar napıyorsunuz bende inanılmaz bi halsizlik var ya gözüm açılmadı sabahtan beri
Ben diyete ilk başladığımda oluyorum böyle. Alışana kadar baş ağrısı, halsizlik gibi durumlar yaşıyorum. Aslında kan değerlerimize eksikliklere filan baktırmamız gerek.
Kızlar ben de hiç giremedim bugün regl olmuşum zaten şişkinliğim var cumaya inşallah artı gelmem
Ben de aynı durumdayım canım. Boşuna değilmiş benim yeme krizim. Cumadan sonra bekliyordum ama

Benim bu aralar olmam gerekiyordu ama ben de kesin gecikir haftaya olurum diyordum aynen bu açlıklar yemeklere dadanmalar normalmiş ben hala artıdayım bakalım cuma günü ne göreceğiz dukan birası yapsam işe yarar mı acaba

Evet dukan birası ben de yapayım. Ben iyi ödem atıyorum onunla

Ortim tarcinlo yogurt ye, bol bol salatalik ye krizini bastirsin.

Afiyet olsun canim. Menu de cok iyi spor zaten sahanee. Vaktin olunca yulafli dondurmanin tarifini yazar misin canim? Cook merak ettim.
Spir da menu de harikaa. Regliye ragmen super gidiyorsun canim
Canim menun com guzek. Ama gec saatte kunefe yeme fikrin cok iyi gelmiyir kulaga. Insallah cumaya arti gelmezsin. Emeklerine yazik olmasin.

canim yulafli hurma dondurma degil :) 3 kasik yulaf 10-12 suda yumusatilip kabugu soyulmus hurma 1 tatli kasigi kakao 3 ceviz rondoda cekip yuvarliyosun

ama muzlu dondurmanin tarifini vereyim oda güzeldi

Fit Dondurma Tarifi İçin Malzemeler​

• 4adetdondurulmuş muz
  • 1tepeleme yemek kaşığıkakao
  • 3yemek kaşığısüt
  • 1küçük boy kasebitter çikolata(parçaları) (isteğe bağlı)

Fit Dondurma Tarifinin Püf Noktası​

Rondodan geçirdikten sonra ihtiyaç duyarsanız bal ekleyebilirsiniz.

Fit Dondurma Tarifi Nasıl Yapılır?​

1. Çikolata parçaları hariç malzemeleri pürüzsüz olana kadar rondodan geçiriyoruz.
  2. Çikolata parçalarını ekleyip karıştırıyoruz. Buzluğa atıyoruz. Afiyet olsun.

Demekki canim dondurma istemis oyle okudum.
Cikolata da muz da bir sure yemiycem canim ama yemeye baslayinca denerim kesinlikle, cok sagol canim tarif icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…