Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sen harikasın. Maaşallah. :nazar::KK5:

Allah gönlüne göre versin inşallah öğretmenim 😊

Yarıştan kopmak yok Hazal Hanım. Nerde hareket orda bereket. Haydi biraz hareketlenelim. A Anka sporunu bitirdi bile haydi. Biraz leslie yapınca kendine geleceksin. Walk Walk Walk... :KK19:
Evet ya bugün Leslie 2 mil yapacağım böyle gitmez🤭🤭
Sağolasın canım inşallah bakalım:dua:
En son okuduğum kitapta baya farkındalık kazandım aslında ama tabii tavsiyelere uymak lazım. Mesela ben yapmam gereken işleri yapmak istemediğim ve yalnız olduğum için yediğimi anladım. Gerçi biliyordum da işte bi yerden okuyunca tam kabul ettim 😅
Bende de aynı durumdan vardı canım ve dediğin gibi insan daha çok yiyor sonra da kilo verdikçe daha da veresin geliyor sen zaten durumun farkındasın bundan sonra önemli olan harekete geçmek bugün itibariyle başlamış durumdasın devamı güzel olacak😍😍
Ne kadar şanslısın canım🤣🤣 önce artıları göndermem sonra da eksiye geçmem lazım çok işim var bu hafta🤭🤭
Kızlar günaydın 🌞
Ben bugün + gördüm 😒
Cuma 72,5
Pazartesi 73.0
çok bir artı değil canım ödemdir o zaten ödem için su hazırlayıp iç istersen işe yarıyor😘

Evet ya bugün Leslie 2 mil yapacağım böyle gitmez🤭🤭

Bende de aynı durumdan vardı canım ve dediğin gibi insan daha çok yiyor sonra da kilo verdikçe daha da veresin geliyor sen zaten durumun farkındasın bundan sonra önemli olan harekete geçmek bugün itibariyle başlamış durumdasın devamı güzel olacak😍😍

Ne kadar şanslısın canım🤣🤣 önce artıları göndermem sonra da eksiye geçmem lazım çok işim var bu hafta🤭🤭

çok bir artı değil canım ödemdir o zaten ödem için su hazırlayıp iç istersen işe yarıyor😘
Insallah yapacaksin canim. Cuma hunu eksileri beraber kutluycazz 😉

Ay insallah bakalim 2 hafta kayip resmen bugün cok körü sis uyandim ellerinde balon gibi , maydonoz lu su yaptimEki Görüntüle 2901866
İyi yapmışsın canım çok işe yarıyor bu tarz içecekler Benim de favori ödem içeceğim ananaslı su ben de çok işe yarıyor 😍
Kızlar ben bu haftayı sadece 1000 ip ve sağlıklı kahvaltı ile geçirmeyi düşünüyorum. Yani sabahları 1000 ip atlayacağım sonra sağlıklı kahvaltı yapacağım. Sonrası normal hayatımdaki gibi sıkmadan yasaklara girmeden gitsin. Önce kahvaltı olayını oturtayım diye düşündüm. Haftaya da 2,5 litre su hedefi koyarım. Bi anda koşmaya başlayınca tökezliyorum böyle bebek adımlarıyla gideyim 🤔
Senin için daha kolay olacaksa böyle yap tabi canım ben de ya hep ya hiç mantığı olduğu için yapamıyorum🤣🤣 Kademeli olarak diyete geçiş yap ama bence sen yine de akşam belli bir saatten sonra bir şey yememeye de çalış😘

Cuma: 74,4
Pazartesi saat 9: 75,8
Pazartesi saat 11: 75,2

Modum çok düştü bu artılar yüzünden ama iki gündür yedim inkar edemeyeceğim menü bile paylaşamadım bugün çok kararlıyım ama yarın güzel bir eksiyle uyanacağım🤣🤣
Canim hic dusurmr modunu yeyince oluyor. Dikkat et cumaya kadar. Gitmeyecek bir arti degil

İyi yapmışsın canım çok işe yarıyor bu tarz içecekler Benim de favori ödem içeceğim ananaslı su ben de çok işe yarıyor 😍

Senin için daha kolay olacaksa böyle yap tabi canım ben de ya hep ya hiç mantığı olduğu için yapamıyorum🤣🤣 Kademeli olarak diyete geçiş yap ama bence sen yine de akşam belli bir saatten sonra bir şey yememeye de çalış😘
Bende de var ondan işte bir lokma uygunsuz bişey yiyince battı balık yan gider moduna giriyorum ondan kurtulur muyum ki diye bebek adımları mı yapsam ki didimdi

Canim hic dusurmr modunu yeyince oluyor. Dikkat et cumaya kadar. Gitmeyecek bir arti degil
Öyle tabi canım ne artılar gönderdik inşallah bu da gidecek ama spor yapma hevesim hiç yok ya bu kadar değildim ne zamandır yapmıyorum hiç yapasım yok aslında bir başlasam devamı gelecek ama işte🙈
Bende de var ondan işte bir lokma uygunsuz bişey yiyince battı balık yan gider moduna giriyorum ondan kurtulur muyum ki diye bebek adımları mı yapsam ki didimdi
Bir de böyle dene bakalım belki daha iyi olacaktır olmazsa geri dönersin ya hep ya hiç moduna🤭🤭
Ay ben menü tablosu yapıyordum unutuyorum ya :olamaz:
Benim de spor listesini paylaşmam lazım artık yarın cumartesi ve pazartesiyi birleştiririm🤣🤣

Öyle tabi canım ne artılar gönderdik inşallah bu da gidecek ama spor yapma hevesim hiç yok ya bu kadar değildim ne zamandır yapmıyorum hiç yapasım yok aslında bir başlasam devamı gelecek ama işte🙈

Bir de böyle dene bakalım belki daha iyi olacaktır olmazsa geri dönersin ya hep ya hiç moduna🤭🤭

Benim de spor listesini paylaşmam lazım artık yarın cumartesi ve pazartesiyi birleştiririm🤣🤣
Ben basladim Hadi sende baslaaa , ben kilo bildirmiycem cok sisim

Takıma katıldığımdan beri ilk defa çarpı yemiş olabilirim hem de 2 gün üst üste🙈🙈 Misafirler misafirlikler tüm düzenimi alt üst etti🥺
Canım vakitsizlikten mi menü yazamadın ?
yoksa misafirlerden dolayı menü düzenin bozuldu bilerek mi yazmak istemedin ?

Canım vakitsizlikten mi menü yazamadın ?
yoksa misafirlerden dolayı menü düzenin bozuldu bilerek mi yazmak istemedin ?
İki gündür düzenim bozuldu kaptanım yememem gereken şeyler yedim o yüzden bilerek yazmadım ama bugün yazacağım zaten bir şey çıkmazsa bundan sonra rahatım cuma gününe kadar toparlarım da artı gelmem inşallah

MENÜ KONTROL LİSTESİ

üye adı13 ağustos14 ağustos15 ağustos15 ağustos16 ağustos17 ağustos18 ağustos19 Ağustos
@Sonsuz umut✅❎✅
DeryaOnDiet DeryaOnDiet ✅✅✅
eliya eliya ✅✅✅
Lizozom55 Lizozom55 ❎✅✅
pacman pacman ❎❎❎
kardelelen321 kardelelen321 ✅✅✅
Begonya2 Begonya2 ✅❎❎
kollontai kollontai ❎❎❎
MuMu85 MuMu85 ✅❎❎
A Anka ❎❎❎
hzlsel hzlsel ✅❎❎
sss35 sss35 ✅✅✅
Tempus Tempus ✅❎❎

Aaaaaa kızlar çarpılar çoğalmış ama

OLDU !!!!
:KK34::KK34::KK34::KK34:

Kızlar lütfen kendimize, takıma emeklerimize ayıp etmeyelim hergün düzenli menü yazalım
ortağımızı takip edelim menü yazmıyor ise ısrarla uyaralım..

pacman pacman Begonya2 Begonya2 kollontai kollontai :KK20:

MuMu85 MuMu85 A Anka hzlsel hzlsel cidden olmuyor kızlar cumaya kadar tek çarpı daha eklemeyelim hanemize anka hele hele sen yaaaa

Yok yok sen dikkat edersin ❤️

Kaptanım benim hiç rozetim yok rozetler bölümü de yok, nerden nasıl bulacağım bunları biliyor musunuz? Takım rozetimde mezun rozetimde görünmüyor, kaç sene oldu mezun olalı kimsede demedi bana sende alabilirsin diye :/ pro üye mi olmak lazım.?
Canım mezuniyet rozetin nasıl oldu fikrim yok :/ 2019 yılında yönetime iletilirken ismin atlanmış olabilir şuan ben takip ediyorum bunu..
takım rozetimiz ise şimdiye kadar 2 3 kez istedim ara ara talep ediyorum rozetler veriliyor.. sen o aralarda takımda yoksan senin için istememişimdir :)) aktif ve genelde listedeki üyelerin isimlerini veriyorum ama bir daha ki ilettiğimde takımda olursan iletirim tabiki :KK200:
Pazartesi tartım 95,6 gösterdi bu sabah.
Cuma 94,9 a ulaşabilirim inşallah
harikasın canımmmm :halay:
Vakit ayırıp destek olduğun için çok teşekkür ederim canım 😍
inan ben de bilmiyorum ne yaptığımı. Niye böyle olduğunu. Ne yapmam gerektiğini biliyorum, nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum, yapmazsam olacakları da biliyorum ama yok olmuyor. Üzerimde bi atalet var başlayamıyorum. Tam oblomova döndüm. Beynimde bir sürü fikir var durmadan konuşuyorlar ama hayata geçirecek dermanım yok. Ev işlerinde de aynı boş vermişlik vardı dün evi temizledim inşallah bu gün diyete de adapte olabileceğim. Psikolojik olarak çok dipteyim zaten. Psikolojik yardım alıyordum online ama telefonum bozuldu ona da ara verdim. Her konuda çok dipte olduğum dönemdeyim çıkarım inşallah hayırlısıyla bakalım teşekkür ederim desteğin için :KK36: ip atlayarak bir adım atayım inşallah bu gün ❤️❤️
Belki de bir tatile ihtiyacın vardır canım :KK43: yada bir mekan değişikliği falan gittiniz mi hiç bir yerlere bu aralar hiç kolay değil 4 cocuk bir eş koca evi döndürüyorsun çelik gibi bir psikoloji lazım valla

Tartı bildirimi
Cuma:78,6
Pazartesi: 79,2
Dün 80 di :işsiz:
bir daha 80 i görmeyelim inşallah ankacım inanıyoruz sana :KK200:
Günaydınn Kızlaaar
Cuma 71.45
Güncel 70.40
Siz ne alemdesiniz😅
oohoooooo maşallah maşallahh
1000 ip atlamayla silkelendim geliyorum inşallah canım :spor:
:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
harikasın bunu düzenli yapmaya çalış bize hep böyle ekran görüntüsü at belki kızlarda sana özenir :)) hem sana hem onlara iyi gelirr
Artılardan artı beğen Hazal🤣🤣🤣 ömrümden 2 günde böyle artı görmemiştim E Emnis kaptancığım kilomu paylaşmaya utanıyorum ve bugün detoksa başlıyorum🙈🙈🙈
bende + 2 flan zannnettim sen bunu halledersinnnnnnnnnnnnnn
gayet iyi deryacımm cumaya gelsin eksilerr :)
Birbirimizi dürtelim yaaaaaaa yoksa bırakıyoruz belli bir süre sonra. Artık mezun olmak istiyorum :KK53::KK53::KK53:
:halay: Ben seve seve dürterimm Hoppa :)))
Kızlar günaydın 🌞
Ben bugün + gördüm 😒
Cuma 72,5
Pazartesi 73.0
+500 ü kurtarabilirsin canım bazen çok ödemli oluyoruz hafta sonu dikkat ettiysen kesin ödemdir üzülme yola devammm :)
Cuma 55.3
Güncel 55.5
3 ay diyet yapıyorum deyip aynı kiloda yaşadım resmen 😔
demekki diyette olmasan yada buralarda olmasan artılardan artı beğenecekmişsinnn kolay dönemlerden geçmedin canım gayet iyi bence
Bende böyle şeyler boyuyorum duvar Tabağı olarak sizinle de paylaşayım dedim❤️ Benim ilaçlarda bunlar😂😂😂
harikaa renklerr canım bayıldımmm eline sağlık
Kızlar ben bu haftayı sadece 1000 ip ve sağlıklı kahvaltı ile geçirmeyi düşünüyorum. Yani sabahları 1000 ip atlayacağım sonra sağlıklı kahvaltı yapacağım. Sonrası normal hayatımdaki gibi sıkmadan yasaklara girmeden gitsin. Önce kahvaltı olayını oturtayım diye düşündüm. Haftaya da 2,5 litre su hedefi koyarım. Bi anda koşmaya başlayınca tökezliyorum böyle bebek adımlarıyla gideyim 🤔
hep sana ddediğim gibi anka basitten başla sen hep zordan başlıyorsun devamı gelmiyor gelmeyince bırakmak istiyorsun
hattta bu 1000 ip hergün olacak deme haftada en az 3 olacak fazlası olursa yanına kar olsun ama sonra 1 gün atlamadığında nasılsa kafamda ki plan program bozuldu demezsin
yapabilirsin çok beğendim ben çok mantıklı :KK37:

Cuma: 74,4
Pazartesi saat 9: 75,8
Pazartesi saat 11: 75,2

Modum çok düştü bu artılar yüzünden ama iki gündür yedim inkar edemeyeceğim menü bile paylaşamadım bugün çok kararlıyım ama yarın güzel bir eksiyle uyanacağım🤣🤣
gidecekkk gidecekkkk
bir dahaa bilerek menü paylaşmamak yok :KK34:

X