Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Insallah cikmaz kaptancim oglusunun atesi.
Su icmeyi seviyor mu oglun? Yok sevmiyorsa degisik bardaklardan degisik siselerden deneyebilirsin. Benim kizim hastalaninca oyle yapmistik. Siseler degisik guzel diye iciyordu
Seviyor Allah'tan canım çok içer her oda da bir suluğumuz var neredeyse :) sizde çok iyi yapmışsınız canım güzel fiikiir

Kuzum çok geçmiş olsun. Mide problemi zor, eşim de çok çekti. Hep dikkat etmek durumunda kalıyo. İnşallah hem fazlalıklardan kurtulursun hem de sağlığına kavuşursun bir an evvel canım.

Kesinlikle oyle canim. Cok spor yaptim ama neye yarar cok kalori alinca gram gram gidiyor.
tmm belki en saglikli yol degil ama boyle az yemeyince de gitmiyor yahu su kilolar
İkisini bir arada götüreceğiz canım spor inceltiyor sıkılaştırıyor ama insan tartıda da fark görmek istiyor
Ellerine sağlık kaptancığım

Mandalina reçeli
Bak buda benden domates reçeli
Menün çok güzel canım

Sabah
2 dilim kavun
1 gofret

Akşam
1.5 lahmacun
Salata
Ayran

Yarım sütlü muhallebi
Çay

Su 1 lt anca ya
Spor 30 dk yürüyüş

E Emnis hzlsel
Pardonnnnn baaayann biz diyet menüsü bakmıştık
Harika gidiyorsun canım ah birde şu tartı fotosu bildirm sorunlarını çözebillseydiik alt listede mezun olacaksın
Hariika menüüüü
Muhteşşemmnnn sporlarr
Bugün midem çok çok ağrıdı. Hala ağrıyor. O yüzden zorlasam da çok su içemedim. 1200 ml
Çok geçmiş olsun kuzum üşüttünmü ?
Kahvalti
2 dilim ekmek
1 kk peynir
karpuz
salatalik
Domates

aksam
3 biber dolmasi
3 yk yogurt

2.5 lt su

E Emnis
Afiyet olsun hilallcm güzel
Afiyet olsun canım
Öğlen mantı olduğu için akşam hiç ekmek yenmeseymiş harika olurmuş
Rakiiplerin menüleri daha iyi benden söylemesi

Eklentiler

• IMG_20210808_154059.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 24
Kolay gelsin canım. Hayli yorucu bi dönem
Canım azmine hayranım. Yazdıkların bana güç veriyor. Sıklıkla nasıl gidecek diye diye karamsarlığa düşerim. Ama sen böyle anlattıkça güçleniyorum. Bana iyi geliyor. Çok teşekkür ederim
Çok teşekkürler kaptanım 7yi doldurdu. Koca kız oldu. Bebekliği dün gibi

Ellerine sağlık kuzum❤

Maşallah canım büyüyorlar yaa

Rica ederim canım

Maşallah canım büyüyorlar yaa

Rica ederim canım

Domates reçeli hiç yemedim kaptanım ama bence reçellerin hepsi harika fakat favorim süt reçeli
Tamam ozamn bu cuma başlıyoruz
Şimdidenn hazırlan yenilgiye
Kızzz ben bütün kiloları bu hafta verdim haftaya detokslardan detoks beğeniyim en iyisi
Gençler ben sizi ortak yapmıştım
Bu haftanın ortağıyız ama haftaya en büyük rakibim olacak kendileri
Çok sağ ol canım yailk başladığında insan öyle hissediyor verecek çok kilo olduğu zaman gözünde büyüyor takvimi açar kilo hesabi kilo hayalleri yapardım sabır gerekli bizlere sadece boşuna demiyorlar sabrın sonu selamet o yüzden hiç karamsar olma canım senin de önce 8lere sonra 7lere geldiğini göreceğiz ve İnan bir çırpıda geçiyor zaman sen daha öncede vermişsin yine vereceksin ve inşallah bu sefer geri almayacağız kiloları

İnşallah kuzum

Kızzz ben bütün kiloları bu hafta verdim haftaya detokslardan detoks beğeniyim en iyisi
Ben bu hafta max 1 gidecek belki o bile olmaz
Ama haftaya hazırıımmm
Şimdi aklıma geldi Ablamlar gelecek ama inşaAllah yemem
Öbür hafta mı yapsaydık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…