Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Offf off of yakıyor menü harikasın canım herseyinle maşallah bol eksi olsun inşallah. kardelelen321

E Emnis kaptanım misafirlerim geldi teni girebildim bana pazar gününe kadar Bi esneklik saglayabilirmisiniz??? Tartı vs sıkıntı olmaz menukerimi de yazmaya çalışırım ama ge mis dört görünüyor şimdi yattım uyumadan size yazıyorum. kardelelen321 üzgünüm ortim iyi Bi orti olamıyorum

Herseyi kaçırdım 2 gündür kaptanım şimdi yatağa girdim lf elime aldım yatılı misafirlerim var
Kolay gelsin canım ❤
Offf off of yakıyor menü harikasın canım herseyinle maşallah bol eksi olsun inşallah. kardelelen321
İnşallah ortim teşekkürler
Öyle düşünme ortim gayet iyi bi ortisin Elinde olmayan durumlar var. ❤❤

6 ay çok uzun geldi listede olmasam bile buraya girerim takip edeeim. Beni listeden çıkarın ama ben yine buralarda olurum. 6 ay sonra belki hedefe ulaşırım kendi okulum çocukların alışveriş. İnternet yok, 15 gün yoğunum. Çok teşekkürler kaptanım

11 Ağustos
Sabah klasik kahvaltı1 dilim ekmek

13.00
1 Türk kahvesi 2 fındık kurabiye

18.00
Bir kase Rus salatası-şok az turşu

21.00
2 büyük bahçe salatalığı

1,5 litre su
DeryaOnDiet
Afiyet oldun ortim. Yarin guzel eksiler gelsin. Su biraz az olmus.
Veee Ortim spora ne zaman baslamayi dusunuyorsun? Gel hem zayiflayalim hem sIKilasalim

Amanin bu ne guzel boyle. Masallah
Menu de spor da su da harika
Gecmis olsun canim. Menun gayet guzel. Insallah mide agrin gecer bugun.

Kahvalti
2 dilim ekmek
1 kk peynir
karpuz
salatalik
Domates

aksam
3 biber dolmasi
3 yk yogurt

2.5 lt su

E Emnis
Yine guzel dikkat etmissin canim. Insallah yarina eksi gelirsin
Biraz fazla karbonhidrat olmus rakibim. Bugun dikkat edip telafi edersin spor da var
Gecmis olsun canim. Alkol bende hemen sislik yapiyor. Umarim sende yapmaz
11 Ağustos Çarşamba

Saat 13
İzmir tulum
🌶
Semizotu

Saat 19
2 ciğer şiş
Ufak bir lavaş
1 bardak ayran

Su 2 lt
Spor yok

E Emnis
hzlsel
kardelelen321
Menu cok guzel, azicik da olsa spor ekleseydin diycem ama misafirlerin oldugu aklima geldi.

Ben bu hafta max 1 gidecek belki o bile olmaz
Ama haftaya hazırıımmm
Şimdi aklıma geldi Ablamlar gelecek ama inşaAllah yemem
Öbür hafta mı yapsaydık
Daha iyi işte kendine nasıl hakim oluyorsun görmüş oluruz hem seni yenebilme ihtimalim artar oh ne güzel

Tempus hoş geldin yine gider kilolar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…