Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

9 ağustos
Kahvaltı yok
İkindi
1 servis kaşığı bulgur pilavı, 1 servis etli türlü, 1 bardak ev yapımı vişne suyu
2 litre su
10 agustos
Kahvaltı
1 yumurtadan omlet, yarım domates, 1 kk tulum, yarım dilim tb ekmeği, şekersiz çay
İkindi
1 servis kaşığı kavurma, az salata, 1 lokma cevizli sucuk 1 sade türk kahvesi
2 litre su
E Emnis , kollontai kollontai
Menülerin çok güzel kuzum. Bu arada mezun oldun diye seni hedef listesinden çıkarmışım ben kusura bakma. Cuma hedefin neydi kuzum😍
Kahvaltı (10.45): 1 haşlanmış yumurta, 25 gr lor peynir, 5 yeşilzeytin, 25 gr tb ekmek, yeşillik, domates, salatalık, yeşil biber, çay

Arada sadece türk kahvesi içmiştim. Midem çok ağrıdığı için saat 15.30 gibi: 1 kepçe mercimek çorbası, 4 yk taze fasulye

Akşam (18.30): 1 kepçe mercimek çorbası, 6 yk taze fasulye, 150 gr yoğurt, bol roka salatası

Bugün midem çok çok ağrıdı. Hala ağrıyor. O yüzden zorlasam da çok su içemedim. 😥 1200 ml

A Anka E Emnis
Çok geçmiş olsun canım. Mide ağrısı seni zorlasa da menün gayet iyi 😍

Ben de yine kilo aldım buralardayım canım. Artık bu defa incelemeden gitmek yoook 🤗🤗🤗
Bende aldım valla yalan yok. Çok hızlı veriyorum, çok hızlı alıyorum. Yani aslında dönüp dolaşıp buraya geliyorum diye kendime kızmıyor değilim. Yazık oluyor emeklerimize. Biraz sağlık sorunları, biraz keyiften, biraz aile meseleleri derken bu hale geldim ama şuan diyete başlamamın temel sebebi sağlık. 1 haftada 2 defa mide krizim tuttu E Emnis e bahsettim. 3 yıldır çekiyorum. Nefes aldırmayan ağrılarım oluyor. Ameliyat olmam lazım korkuyorum. Dedim biraz diyet yapıp dikkat edeyim 🥲

Sabah
2 dilim kavun
1 gofret

Akşam
1.5 lahmacun
Salata
Ayran

Yarım sütlü muhallebi
Çay

Su 1 lt anca ya ☹️
Spor 30 dk yürüyüş

E Emnis hzlsel hzlsel
Toplama baktığında aslında az bile yemişsin canım ama karbon ağırlıklı olmuş kahvaltıyı biraz daha doyurucu yapsan gün boyu seni daha iyi tutar ama yine de düne göre çok daha iyi bir menü💗
11 agustos menum:

sabah: 2 yumurtadan kiymali yumurta. 2 dilim peynir. 1 fincan sutlu kahve.
Oglen: 200gr kadar tavada somon
Ara: 2 fincan az sutlu kahve
Aksam-19:00: 1 kase icibe, 2 yk yukaf, 2 yk gojiberry, yogurt karisimi.

Su:3,5 lt
spor: 30 dk cardio

E Emnis hzlsel hzlsel SonsuzUmut SonsuzUmut
Tam bir rakibe menüsü🤭🤭 ne denir bu menüye az da yağlı ve karbonlu olsaydı menün🤣🤣 senin menüyü görmeseydim bu saatte karpuz yiyecektim ama tuttum kendimi rakibelerim çok dikkatli😅
11 Ağustos Çarşamba
Sabah
  • Menemen
  • 1 dilim tam buğday ekmeği
  • Az peynir
  • 4 zeytin
  • Yeşil çay
Öğle
  • 3 kaşık yoğurt
  • 2 kaşık yulaf ezmesi
  • 1 kaşık kuru üzüm
  • Sade neskafe
Akşam
  • Güveç et
  • 1 dilim tam buğday ekmeği
  • 1 bardak ev yapımı şalgam suyu
3 lt su
15 dk leslie
40 dk pilates
30 dk bölgesel egzersiz
500 ip atlama
eliya eliya hzlsel hzlsel E Emnis
Muhteşem 🤩🤩🤩 şu sporlara bak ya harikasın canım menün de çok güzel yansın yağlar💗💗💗
Kahvaltı (10.45): 1 haşlanmış yumurta, 25 gr lor peynir, 5 yeşilzeytin, 25 gr tb ekmek, yeşillik, domates, salatalık, yeşil biber, çay

Arada sadece türk kahvesi içmiştim. Midem çok ağrıdığı için saat 15.30 gibi: 1 kepçe mercimek çorbası, 4 yk taze fasulye

Akşam (18.30): 1 kepçe mercimek çorbası, 6 yk taze fasulye, 150 gr yoğurt, bol roka salatası

Bugün midem çok çok ağrıdı. Hala ağrıyor. O yüzden zorlasam da çok su içemedim. 😥 1200 ml

A Anka E Emnis
Çok geçmiş olsun kuzum😔😔 menüye laf yok zaten inşallah yarın kendini daha iyi hissedersin bebiş💓💓💓

Toplama baktığında aslında az bile yemişsin canım ama karbon ağırlıklı olmuş kahvaltıyı biraz daha doyurucu yapsan gün boyu seni daha iyi tutar ama yine de düne göre çok daha iyi bir menü💗

Tam bir rakibe menüsü🤭🤭 ne denir bu menüye az da yağlı ve karbonlu olsaydı menün🤣🤣 senin menüyü görmeseydim bu saatte karpuz yiyecektim ama tuttum kendimi rakibelerim çok dikkatli😅

Muhteşem 🤩🤩🤩 şu sporlara bak ya harikasın canım menün de çok güzel yansın yağlar💗💗💗

Çok geçmiş olsun kuzum😔😔 menüye laf yok zaten inşallah yarın kendini daha iyi hissedersin bebiş💓💓💓
Inan rakibim hergun mrnumu yazinca kendime sasiriyorum. Butun gun bunu mu yemisim diye. Ve coook mutlu oluyorum. Masallah canim sana da iyiki yememissin karpuzu 😉👍

Hu huuu yaris kızışıyor 🤣🤣 yokmu 1. Ligi alirim diyen
Kolay kilo veren yapımdan ötürü çok iddialıyım🤭🤭
Almak icin elimden geleni yapiyorum. Biraz 3-4 kadar kilo farkimiz var ama ben de diyete yeni basladim, benim de oyle bir avantajim var 😉 ben hala birinciligi alirim diyorum. Minimum karbonhidratla tarismaya tam gaz devam ediyorum kizzlaar 😉 hzlsel hzlsel A Anka Begonya2 Begonya2 sss35 sss35 Lizozom55 Lizozom55
Göreceğiz canım🤣🤣 ay bu arada yarış bahane 69 olmak şahane🤭🤭 ben çok mutluyum şu kiloları görebilmiş olduğum için böyle sizlerle 6lı rakamlar için yarışacağımı 4 ay önce söyleseler güler geçerdim😅
Inan rakibim hergun mrnumu yazinca kendime sasiriyorum. Butun gun bunu mu yemisim diye. Ve coook mutlu oluyorum. Masallah canim sana da iyiki yememissin karpuzu 😉👍
Günü hiç bu kadar erken kapatmamıştım şu an açım bildiğin🤣🤣 ama gerçekten bakınca ne kadar az yiyoruz biz zayıflamayalım da kimler zayıflasın🤭🤭

Sağol canım 💕 sabah ekmek yoktu ya ekmeksiz de yiyemiyorum p yüzden bişey yapmadım öyle geçiştirdim
Yarın çok sıkı tutmam lazm güzel bi eksi için 😬

Kolay kilo veren yapımdan ötürü çok iddialıyım🤭🤭

Göreceğiz canım🤣🤣 ay bu arada yarış bahane 69 olmak şahane🤭🤭 ben çok mutluyum şu kiloları görebilmiş olduğum için böyle sizlerle 6lı rakamlar için yarışacağımı 4 ay önce söyleseler güler geçerdim😅

Günü hiç bu kadar erken kapatmamıştım şu an açım bildiğin🤣🤣 ama gerçekten bakınca ne kadar az yiyoruz biz zayıflamayalım da kimler zayıflasın🤭🤭
Insallah 6lari da goreceksin canim yakinda. Masallah azmine 🧿
Kesinlikle oyle ama az yemeden zayiflanilmiyor bunu anlamis bulunmaktayim ☹️☹️

Gecmis olsun kaptancim. Insallah kisa surede iyilessin oglusun
İnşallah canım umarım gece ateş faalan olmaz :/
😀😀 73ler, 74ler, 77ler, 78ler hepimiz birarada. Kurtulalim artik su 7lerden 😉 gelsin 6lar, yasasin 6laar 🎉🎉
Gelsin tabii durduğunuz kabahat tekmeyi vurun 7 lereeeee :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Geçmiş olsun canım. Bir an evvel iyileşir inşallah 😘😘
İnşallah kuzum çok sağol 💕
Bu arada gördüm yazamadım :KK43: kızının geçmiş doğum günü kutlu olsun nice güzel yılları olsun inşallah ❤️❤️

zorlama canim, hastayken ac kalmak daha hizli iyilesme saglar zira sifa aclikta :) o yüzden otomatikmen istahimiz kesiliyor ( biz haric :KK70: ) suyunu icsin yeter
Aynen canım bol su ıhlamur falan dayadım 🙊😁
Ben biliyorum beni tuttuğunu, şimdi kızlar bana oy verdiğini görürlerse üzülürler yazık :KK45:
:sus:
Helloğğğğğğğğğ
:KK8:helloooı beyybiii hoşgeldin :)))))
Anca geldim canım💝
🤗🤗
Adımlarımı yazmamışım listeye 15000 adım attım. 5000i tempolu yürüyüş
Tmm kuzum bundan sonra ekleme olursa menü sayfasında yaz buralarda karışır gider bunu not aldım 🤩 harika yürümüşsünnnnn
kaptanım ben izne ayrılabilirmiyim , evi taşıyacağız internet falan da olmaz hemen . annemdeyim şimdi . 2 hafta sonra geri geleceğim E Emnis ocağı falanda bıraktım dışardan yiyeceğim :KK43: dikkat edemeyebilirim
Selam canım seni listeye 18 Haziran'da almışız 2 ay dolmadan izin hakkı olmuyor yani en erken 20 Ağustos cuma izne ayırabiliriz :KK43: idare edebilir misin ?
Edemezsen cuma günü yarışmadan ayrılmak istiyor diye yazarız onda da yarışmaya geri dönüş teee 6 ay sonra :KK43:

Sağol canım 💕 sabah ekmek yoktu ya ekmeksiz de yiyemiyorum p yüzden bişey yapmadım öyle geçiştirdim
Yarın çok sıkı tutmam lazm güzel bi eksi için 😬
Aynen canım yarın mühim maksimum dikkat gerekiyor ben ekmek yerine wasa yiyorum o da fena değil deneyebilirsin🥰ben yarın bütün gün hastanelerde olacağım bakayım ne kadar dikkat edebileceğim😅
Insallah 6lari da goreceksin canim yakinda. Masallah azmine 🧿
Kesinlikle oyle ama az yemeden zayiflanilmiyor bunu anlamis bulunmaktayim ☹️☹️
Bir bakmışsın 59 u bile görürmüşüm🤪🤪 o kadarını yapamam tabi🤭 yemek yemek bu işin %80 i spor da çok etkili ama yok yani yemeyince gidiyor kilolar hatırlıyorum sen izne ayrılmadan önce menülerinin kalorisi yüksekti şimdi çok daha az yiyorsun eminim çok güzel hızlı gidecek kilolar💗
Varmısn haftaya kim daha çok kilo verck 😈
Bu haftanın başı olsaydı gönül rahatlığıyla varım derdim🤣🤣 ama yine de varım😎

İnşallah canım umarım gece ateş faalan olmaz :/

Gelsin tabii durduğunuz kabahat tekmeyi vurun 7 lereeeee :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

İnşallah kuzum çok sağol 💕
Bu arada gördüm yazamadım :KK43: kızının geçmiş doğum günü kutlu olsun nice güzel yılları olsun inşallah ❤️❤️

Aynen canım bol su ıhlamur falan dayadım 🙊😁

:sus:

:KK8:helloooı beyybiii hoşgeldin :)))))

🤗🤗

Tmm kuzum bundan sonra ekleme olursa menü sayfasında yaz buralarda karışır gider bunu not aldım 🤩 harika yürümüşsünnnnn

Selam canım seni listeye 18 Haziran'da almışız 2 ay dolmadan izin hakkı olmuyor yani en erken 20 Ağustos cuma izne ayırabiliriz :KK43: idare edebilir misin ?
Edemezsen cuma günü yarışmadan ayrılmak istiyor diye yazarız onda da yarışmaya geri dönüş teee 6 ay sonra :KK43:
Insallah cikmaz kaptancim oglusunun atesi.
Su icmeyi seviyor mu oglun? Yok sevmiyorsa degisik bardaklardan degisik siselerden deneyebilirsin. Benim kizim hastalaninca oyle yapmistik. Siseler degisik guzel diye iciyordu😉

Aynen canım yarın mühim maksimum dikkat gerekiyor ben ekmek yerine wasa yiyorum o da fena değil deneyebilirsin🥰ben yarın bütün gün hastanelerde olacağım bakayım ne kadar dikkat edebileceğim😅

Bir bakmışsın 59 u bile görürmüşüm🤪🤪 o kadarını yapamam tabi🤭 yemek yemek bu işin %80 i spor da çok etkili ama yok yani yemeyince gidiyor kilolar hatırlıyorum sen izne ayrılmadan önce menülerinin kalorisi yüksekti şimdi çok daha az yiyorsun eminim çok güzel hızlı gidecek kilolar💗

Bu haftanın başı olsaydı gönül rahatlığıyla varım derdim🤣🤣 ama yine de varım😎
Kesinlikle oyle canim. Cok spor yaptim ama neye yarar cok kalori alinca gram gram gidiyor.
tmm belki en saglikli yol degil ama boyle az yemeyince de gitmiyor yahu su kilolar

🤸🏼‍♀️5.TAKIM SPOR PUAN TABLOSU 🤸🏼‍♀️

Güncel spor tablomuz kızlar ✌️

A Anka
Begonya2 Begonya2
SonsuzUmut SonsuzUmut
pacman pacman haydi kızlar güzel sporlarınızı bekliyoruz 🤩

S Sade_Bilge sen neredesin canım 😬

Bakalım cuma günü spor 1.miz kim olacak 🙃🙃🙃🙃🙃

ÜYE ADI 6 ağustos 7 ağustos8 ağustos9 ağustos10 ağustos11 ağustos12 ağustos
200​
100​
100​