Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Yidin mi rakibim bugun de o gofretini, makarnani? Ye bak unutma himm cok iyi cok tatli, yeyince yag yapar kisin sicacik tutar o yaglar
Akşam misafirliğe gidecek Begonya2 sen her akşam misafirliğe git böyle ortim sana da bir şey bulmamız lazım rakipçiğim böyle olmaz

Akşam misafirliğe gidecek Begonya2 sen her akşam misafirliğe git böyle ortim sana da bir şey bulmamız lazım rakipçiğim böyle olmaz
Ay sanırm gidemicem ya
Eşimin işi varmış, yürüyerek gideblrm aslında ama onuda gözüm yemiyor yokuş var kararsız kaldım. Gitmezsem evde yemek yok napim bilemedm

Ohh miss. Ben de bugun sporumu erkenden yaptim. Bugun acikinca kendimi kahveye vurdum biraz. Tam 3 kahve ictim sna 1i kafeinsiz
Ben de gece acıkırım büyük ihtimal 3 ten önce uyuyamıyorum çünkü artık yeşil çay su soda filan içerim menümü de yazdım artık bir şey yiyemem
Ay sanırm gidemicem ya
Eşimin işi varmış, yürüyerek gideblrm aslında ama onuda gözüm yemiyor yokuş var kararsız kaldım. Gitmezsem evde yemek yok napim bilemedm
Kendine salata yapabilirsin canım çocuklara da bir şey uydurursun hem oraya gidersen yemeği çok yiyebilirsin öyle düşün

Rakibim bravoo sahane bir menu ve spor

Sabah
2 dilim kavun
1 gofret

Akşam
1.5 lahmacun
Salata
Ayran

Yarım sütlü muhallebi
Çay

Su 1 lt anca ya
Spor 30 dk yürüyüş

E Emnis hzlsel
Canim benim zaten cok birsey yemiyorsub. Ah bir de su yediklerin sekersiz gidalar olsa veya kan sekerini cabuk yukseltmeyecek gidalar olsa bak gor nasil cook hizli bir sekilde kilo veriyorsun.

afiyet olsun rakip, masallah cook iyi gidiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…