Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Destekleriniz için çok teşekkür ederim doldurdum formu umarım becerebilmişimdir
.Cuma günü de tartı resmimi atarım mutlaka
Selam Simge hosgeldin.
ben Derya, 36 yasindayim. Benim kilo alma sebebim de hamilelik, 5 yasinda ve 8 aylik iki kizim var. 8 ayligin hamilelik kilolarini vermeye calisiyorum.

9 agustos
2 dilim ekmek
2 dilim kasar
1 salkim uzum
Salatalik

aksam
5 tane cigkofte
2 bardak ayran
marul

2.5 lt su

1 saat yuruyus

E Emnis hzlsel
Yuruyus super. Menu de cok iyi , afiyet olsun
Sabah 1 simit arası peynir salam

Öğlen tavuk sote 1 servis kaşığı makarna

17.00
1 dondurma

Akşam 1 dilim karpuz

2 litre su
DeryaOnDiet
Ortim karbonhidrat biraz fazla olmus gibi, ama kalori olarak cok degil kesinlikle.
afiyet olsun.
spora ne zaman baslayoruz ortim?
Menu cok iyi, su cok iyi, ee yuruyus de var daha ne olsun afiyet olsun canim

Harika menü ortim gelsin eksiler

Haklısın lakin dün içip içip aramışım gecenin sonunda, neyseki bi sıkıntı patlak vermedi. Kaskım kalmıştı onda, onu gidip almam gerekiyor bugün bakalım hayırlısı, biraz daha zamana ihtiyacım var.
15 Ağustosa ben 80 i deviririm
Sana güvenim tam
Vedalaşamadım en canımı yakan o zaten, birazcık daha zamana ihtiyacım var dinlenmeye çalışıyorum

Harika menü ortim gelsin eksiler
Ay ortim utanarak yazıyorum ama gece 11 gibi kaçamak yaptım normalde yapacağım şey değil ama arkadaşlar vardı çok ısrar ettiler kıramadım cumaya kadar çok dikkatli olacağım
Hay Allah daha dün demiştik arama diye gelişmelerden haberdar edersin bizi de canım
Çok iyi 1 kilo dikkat edersen birkaç gün daha cumaya güzel eksiyle gelirsin ama sen yine de gece geç saatlerde çok içmemeye çalış kuzum içki kilo yapmasa keşke

Sandviçini kendin hazırlayıp götürsen belki daha az kalorili olur canım ama toplama baktığında gayet güzel bir menü adımlar da şahane
sabah tost ayran

öğlen nohut 4 kaşık pilav

mısır

kahve çikolata

semiz yoğurt 1 dilim ekmek

12 bin adım
@MuMu85
mısır biraz fazla gözüktü gözüme canım o olmasaydı daha iyi okurmuş adımlar çok güzel ne kadar su içtiğini de yazarsan daha iyi olur
Menün çok iyi canım sadece acaba çekirdek yerine kuruyemiş mi olsaydı dedim su mükemmel ötesi spor da şahane canım
9 agustos
2 dilim ekmek
2 dilim kasar
1 salkim uzum
Salatalik

aksam
5 tane cigkofte
2 bardak ayran
marul

2.5 lt su

1 saat yuruyus

E Emnis hzlsel
Menün gayet güzel canım suyun sporun da var daha ne olsun gidecek inşallah artılar
Sabah 1 simit arası peynir salam

Öğlen tavuk sote 1 servis kaşığı makarna

17.00
1 dondurma

Akşam 1 dilim karpuz

2 litre su
DeryaOnDiet
1 simitin kalorisi çok oluyor canım onu yarıma düşürüp yanına başka yiyecekler ekleyebilirsin onun dışında akşamı çok hafif geçirmişsin zaten sabahı telafi etmiştir haftaya sporlarını da bekliyoruz
Senin menülere bakınca hemen gidip kendime mutfak tartısı alasım geliyor harikasın canım bir ara yürüyüşlerde yapıyordun devam et yine bırakma
Akşamı erken bitirmen çok iyi olmuş gayet dengeli bir menü afiyet olsun suyun çok iyi sporu da azcık daha yürüseydin keşke
9 Ağustos
Sabah
3 dilim sarı buğday ekmaği
2 has yum peynir zeytin yağ reçel

ara
1 muz

akşam
2 bira

su 2 lt
Spor yok

E Emnis
Biralar yarasın şekerimbir şeycik yememişsin zaten bugün de hafif atlatırsan inşallah gördüğün eksi kalıcı olmuş olur

Katılıyorum canım sabahları kahvaltı etmeyip geceleri çılgınlar gibi yiyen biriydim bende if yapıyorum o yüzden zaten sabahları iştahım olmuyor geç kahvaltı etmek işime geliyor akşamları da alışıyorsun bir şey yememeye sürekli su içip duruyorum kahvaltıyı sevmiyorsan yulaf lapası şeklinde de yapabilirsin hem de pratik oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…