Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Evet kesinlikle şu akşamları da yememeye kendimi şartlayabilirsem gerisi gelicek inanıyorum

Zaten görüşmeyi düşünmüyorum bi daha. Sadece gidip kaskımı almak istiyorum artık bi noktada tamamen bitmesi gerek :/ uzun süredir içmiyordum yaw öyle bi canım çekti
kollontai kuzumm senin alıntı gitmiş ona sen perdeyi çek arkadaşlarınla vakit geçir yeni uğraşlar bul kendine ve bence tüm iletişim bilgilerini delete et
Haklısın kaptanım valla uzak durmayınca olmuyor bu işler

Günaydin kizkar, biraz rahatsizim bi kac gün gelemeyebilirim menüden muaf tutabilirseniz sevinirim

Ne zmn biseye baslasam bisey cikiyo zaten fix degismiyo hic
Geçmiş olsun canım bir an önce toparlanırsın inşallah
Olsun zaten - 2 desin
Sabah tartıldım sabittim kilo almamışım kilodan ziyade sana yeme motive ol dedim durdum sonra gittim kendim yaptım

Günaydin kizkar, biraz rahatsizim bi kac gün gelemeyebilirim menüden muaf tutabilirseniz sevinirim

Ne zmn biseye baslasam bisey cikiyo zaten fix degismiyo hic
Günaydın canım
Geçmiş olsun engel gibi düşünme olan biten bir şeyde yok yolumuza devam edeceğiz sen sıkma canını düzelmeye bak bakalım

A Anka böyle mumu gibi mazerini ileten yada rahatsızlanan arkadaşlarımız için eskiden free simgesi yapıyorduk ya yine kendi kafana göre bir simge koy istersen tabloda :)

7 de uyandım şimdi kahvaltı yaptım bende öyleyim maalesef

50 gr artimin eksisindeyim

Ben liste yapıyordum dimi tamamen unuttum

50 gr artimin eksisindeyim
Tartı bozuk 50 gr nedir yahu 100 gr olaymış bari artılar kilo kilo eksiler gramcık
Ben ac uyanıyorum resmen yerimden kalkinca yaptigim ilk seyi cayi koymak kahvalti yapmadan hic ayılamıyorum ben ya nasil caniniz istemiyor sizin ne guzel bisey cok imreniyorum
Saat 9dan beri ayaktayım karnım yeni yeni acıkmaya başladı bir iki saat daha yemeden dururum rahatça kahvaltı öğünü en az sevdiğim öğündür diyet hariç hayatımın her döneminde pas geçmişimdir kahvaltıyı ilk uyandığımda içim almıyor lokmalar büyüyor sanki ağzımda ama akşam yemeğini koy önüme nasıl iştahlı yerim

DeryaOnDiet seni kıskandım gittim ben de ölçülerimi aldım aslında mezurayı gördükçe kendimi ölçüyorumama en son Mayıs ayı ölçümlerini not almışım
Iyi yapmissin canim. Ben buraya yaziyorum ki yillar sonra bulmasi kolay oluyor
Burda onceki yillardaki olculerim de var hep.
Ee hadi o zaman bakalim beraber 1 ay sonrasina nasil incelmemiz olacak

aslinda yarismak da isterim seninle kilomuz ayni galiba. Ne dersin kim ilk once 75in ltina dusecek en azindan 74.9 gorecek, yarisalim mi?

Ben inanılmaz kalınlaşmışım şoka girdim resmen sabah ölçünce

Aslinda cekirdek de yemiycektim de iste ahh o ben. Esim yiyordu bir avuc alip yedim, sonra sukurler olsun kizim uyandi. Degilse o bir avucla kalmak cok zor benim icin.
Ama ozellikle yedigimde cook haklisin kuruyemis daha mantikli ve faydali. Sagol canim yorumun icin

Çok mantıklı buraya yazmak nereden nereye gelmişim görmek açısından ben çok aşırı spor yapamıyorum o yüzden senin kadar incelemem kesin ama az da olsa incelmek yetiyorBen cuma günü tahminimce görürüm 74,9 bugün 75,1 dim çünkü ama her türlü yarışa hazırım ölçülerimi paylaşayım ben de bakalım hangimiz toplamda daha çok incelmiş olacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…