Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Adına üzüldüm canım ama bu hissi hiç unutmaki önümüzdeki yaz aynı şeyleri yaşamak zorunda kalma . Boşa dememişler bin nasihat bir musibetten iyidir diye sende bunu gördün yaşadın bir daha kendine bunu yapmayacaksın inşallah
En güzel yaşlarımızı istemediğimiz sadece bedeni oldu diye mecburiyetten giydiğimiz kıyafetler içinde tüketmek çok acı cidden bunu kendimize yapmamalıyız. Keyfiyle alışveriş yapmak giyinmek aynaya bakmak kadar güzel bir şey yok

Destekleriniz için çok teşekkür ederim doldurdum formu umarım becerebilmişimdir
.Cuma günü de tartı resmimi atarım mutlaka
Teşekkür ederiz simge, Esra bende takım kaptanıyım,35 yaşındayım benimde 5 yaşında bir oğlum var :) Hedefine çok uzak değilsin ama insilün direnci varsa zor gidiyor olabilir umarım o engelleride bizle birlikte sıkılmadan aşarsın
Cuma günü dediğin gibi tartı resmi bekleriz fotoğrafta birde nickin ve tarihin yazılı olduğu kağıt olması lazım baskülün üstüne yanına koyabilirsin :)

Menülerini sporlarını mümkünse yarın itibariyle düzenli şekilde bekleriz canım :)
Menü sayfamız aşağıda da benzer sayfalarda çıkıyor linkini atayım

Thread '5.Takım Menü ve Spor Listeleri' 5.Takım Menü ve Spor Listeleri

Umarım ben de sizden aldığım motivasyonla kurtulurum kilolarımdan insanın hafif hissetmesi hiç bir yiyecekte yok gerçekten

Umarım ben de sizden aldığım motivasyonla kurtulurum kilolarımdan insanın hafif hissetmesi hiç bir yiyecekte yok gerçekten
Sorma canım ya hele kıyafetlerinin bol gelmesi nasıl bir mutluluk Burada insan çok motive oluyor ben çoktan bırakırdım diyeti burası olmasa hedefine çok uzak değilsin zaten inşallah mezun olduğunu da göreceğiz

Cok haklisin kaptancim, bu hissi kendine surekli hatirlatmam lazim

Afiyet olsun orticanım çok güzel olmuş. Akşamı öne çekemez misin?

Bunu ben eski den diyet yaptığımda çok yaşadım çiğneyip yutamadim

Kaptanım dün daha da eksideydi ama bugün de fena değil.
Geçen Cuma: 68.0
Güncel: 67.6
E Emnis
eliya ortim senin durumlar nasıl??
harikaymış canım ortim. Ben +200 düm

Günaydın kızlar
Cuma 77,1
Bugün 75,1 çok mutluyum 2 kilomu gönderdim inaşllah cuma gününe biraz daha eksi gelebilirim E Emnis
o nasıl birsey yaaaa

kim gitti nasıl bitti bilmem ama hicbirsey eskisi gibi olmuyor. Derin bir nefes al gözlerini kapat. karşına al gözlerine bak sımsıkı sarıl ve vedalaş...ararsa buyursun arasın.

eliya ortiim. Ortaklığımız hayırlı olsun❤
Hayırlı olsun canımcım cumaya bol eksili olsun

Hosgeldin Simge okuyunca aa ben dedim doğumla aldığım kilolardan sonra hiç eski ben olamadım 60 lara indim sonra tekrar tekrar pandemi zaten tuz biber inşallah verir bir daha almazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…