Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Çekirdek tam bir bağımlılık yapıyor insanda o yüzden hiç ağzıma sürmüyorum biraz daha diye diye paketi bitiriyorum
Kızlar ben kahvaltımı yaptım şimdi gün sonunda mı yazmam gerekiyor menü paylaşım grubuna orayı nasıl yapıyoruz
gün sonunda paylaşıyoruz canım yediklerimizi içtiğimiz suyu yaptığımız sporu

O zaman 70i once kim geride birakacak yarisabiliriz, ne dersin ?

Muhteşem ölçülerimi paylaşayım
Sağ Kol:31
Sol Kol: 29
Sağ Bacak:57
Sol Bacak:56
Kalça:99
Bel:81
Göğüs:95,5
Sağ Alt Bacak:39
Sol Alt Bacak:38,5

DeryaOnDiet
Sen masallah cok daha incesin canim.
hadi bakalim olculerimize 1 ay sonra. Hem olcumuze hem kilomuza, benim kilom 77,70di olctugumde. Seninki 75,1 miydi? Yazalim bakalim ajandamiza, kim daha cok kilo verecek ve daha cok incelecek 1 aya ee bu da ne demek oluyor sporrr zamaniii

Günaydınnnn kızlar
Merhabalar kaptanım bizim grup tekrar toplanmış, ben bu, hafta sonu taşınıyorum daha taşınamadımlojman çıkmasını bekledik o yüzden geçikdi eşim dün geldi Diyarbakırdan lojmanı boyatmış eksikleri yaptırmış bende 2 ay önceden toplandım bekliyorum, kiloları da aldım ne yalan söyliyeyimmm Diyarbakıra yerleşince bende geleceğim gruba ama yedekten yazışmak istiyorum ben saten giremem gerçek listeye, yedek listede en azından kendimi dizginlerim psikolojim bozuldukça yemeklere verdim kendimi

O zaman 70i once kim geride birakacak yarisabiliriz, ne dersin ?
Şahane olur canım ay şu misafirler gitse de spora başlasam bir an önce
Benim boyum biraz daha uzun ya canım ondan herhalde ama benim sıkıntım alt göbek kesip atasım geliyor Bu sabah tartıldığımda 75,1 di azcık bir fark aramızda hadi bakalım daha fit olan kazansın

Merhaba canım kolay gelsin taşınma yerleşme zahmetli işler ama işler hallolunca hiç vakit kaybetme gel kilolar üst üste binmeden sonra insana daha da zor geliyor inşallah Diyarbakır’a da hemen alışırsınız orada kaldığınız vakitte tez geçer memleketinize hemencecik dönersiniz

Vaktin olur mu kuzum ? Hızır gibi bir şeysin galiba
Bayramdan sonra dönüyorm inşallah

İsmini yazarmısn canım uygulamanın

Geçmiş olsun canım bir an önce toparlanırsın inşallah

Sabah tartıldım sabittim kilo almamışım kilodan ziyade sana yeme motive ol dedim durdum sonra gittim kendim yaptım

50 gr artimin eksisindeyim

Ben liste yapıyordum dimi tamamen unuttum

Ben ac uyanıyorum resmen yerimden kalkinca yaptigim ilk seyi cayi koymak kahvalti yapmadan hic ayılamıyorum ben ya nasil caniniz istemiyor sizin ne guzel bisey cok imreniyorum

Normalde 6-7 gibi yerim de orticim. Sadece bugünlük böyle oldu.

Hepinizi çok özledimmm

İnşaAllah canım benim yerleşelim hemen geleceğim burası olmuyor diyet ama çok aldım ben ya, stresten ne varsa yedim

Hadi bakalim fit olan kazansin o zaman. Bakalim kim ilk once 70i geride birakacak

İnşaAllah canım benim yerleşelim hemen geleceğim burası olmuyor diyet ama çok aldım ben ya, stresten ne varsa yedim
Gel kuzum beraber beririz, ben de her tatilde ekledim ustune simdi artilarla geri dondum. Hicbir zaman gec degil.
yerlesirken gel, en azindan sadece menunu yaz, bakalim olmaz mi? Motive olursun. Elimizden geldigince yorumlariz, seni motive ederiz.

O sonradan alınanlar bir çırpıda gidiyor canım zaten hiç dert etme inşallah güzel olur her şey sizin için
Gel kusum sensiz olmaz. Hadi bakalim kizlar kim once 70i geride birakacak? Yarisss baslamistirr
ben mi?
hzlsel mi?
Yoksa A Anka mi??
Tabiki benn (kizistorayim biraz yarisi) Var mi baska yenilmek isteyen
Ben varken bilemedim şimdi canım

Gel kusum sensiz olmaz. Hadi bakalim kizlar kim once 70i geride birakacak? Yarisss baslamistirr
ben mi?
hzlsel mi?
Yoksa A Anka mi??
Ben ben benim de fazlasıyla motive olmaya ortalığın kızıştırılmasına ihtiyacım var yoksa başka türlü olmayacak 2 yıldır iki ileri 3 geri bıktım vallahi cidden bu yarış işleri daha fazla harekete geçiriyor insanı

Koş gel hem belki yarışınca daha motive olursun canım kaçamak da yapmamış olursun menüleri de paylaş ama artık

ben mi?
hzlsel mi?
Yoksa A Anka mi??

Aynen yani A Anka kusum menusuz olmaz gunahinla sevabinla gel yaz hergun menulerini.
Tamamdır kızlar anlaştık bu gün yazacağım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…