Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar birşey soracağım açlık kan şekerim 55 çıktı , tatlı pek sevmem yemem de ,
Öyle ağır spor da yapmıyorum eliptik yürüş bandı filan. Karbonhidrat dengeö mi doğru değil , şimdi düşük çıkyı diye şekere girmek de istemiyorum
Ogunlerini yag ve protein ile doyurucu hale getirmeye çalış. Karatay diyeti gibi . Yoksa araogunlu; arada şeker dustukce meyve olan 5-6 ögunlu diyetlerden yapmak zorunda olursun. Dr. Ayşegül Coruhlu'nun videolarina bakabilirsin. Aclik kan sekeri dengesini falan cok iyi anlatıyor.
Misal 2 tabak makarna yiyince kan sekeri once fırlıyor sonra düşüyor :oops:. Oysa protein ve yag olsa vucut yag yakmayi bilse şeker daha duzenli gidiyor

Bende menümü yazayım. Bugün temizlik yaptım son gündü artık bitti işler. Sonra yine çat kapı görümcem geldi. Oğlumun uyku saatine denk geldi, oğlan halası gelince uyumadı. Habersiz geldikleri zaman sinir oluyorum bir şey de diyemiyorum. Markete gittik geldik ki kapıda kalmayalım mı.:KK1:Anahtar kapıda kalmış eşim yanına almamış her gün istisnasız alır bugün almayacağı tutmuş ben de dikkat etmedim. Çilingir çağırdık kaç saat onu bekledik, bugün yine acayip bir gün geçirdim.
Neyse yazayım menümü. Sinirlerim çok bozuk :KK43::cry:
Kahvaltı 13.00
3 yk granola + 1 sb süt + 1 çay kaşığı bal
Akşam Yemeği 19.30
1 kase mercimek çorbası, 1 dilim çavdar ekmeği, 30-40 gr kadar ton balığı
2,5 lt su + 1 lt dukan kiraz saplı
LenaG LenaG nurovic nurovic

8 Ekim menü
07.30 2 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve 1 kare çikolata 2 hurma
10.30 kefirli smoothie
13.00 1 fincan süt artırıcı bitki çayı,9 çilek 6 badem
16.45 1 fincan süt artırıcı bitki çayı 1 salatalık 12 beyaz leblebi
19.00 1 kase sulu pırasa yemeği, bol yesil salata, 2 kaşık yoğurt 2 dilim ekmek
20.30 2 kuru incir
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG LenaG nurovic nurovic

Senin tabakları ne zaman görsem tok bile olsam aç gibi hissediyprum 😋 afiyet eksi olsun canım 😘
Yarın ne yapsam acaba kahvaltiyaa🤪🤪
Hu huuuuu kırmızı takımın gülleri 🌹
Nasılsın?

Kızlar ben maalesef salilari artı geliyorum yahu🙃
Biliyordum yani kaybedecegimi.😌
Olsun biz önümüze bakalım, c.tesi için tam gaz yola devam.🫡 Motivasyonumuzu kaybetmiyoruz.😎
Menülerden memnunum çok sahanesiniz 🥰
Akşam heycanla bekliyorum bildirimleri 🤩

@Fit mutlu anne

@Sitare55

@Makaron23

Efenin_Annesi Efenin_Annesi

@Deltavealfa

bluegreeneyes bluegreeneyes

@Asya89

@Goklerce

@Jou

Boncuk2307 Boncuk2307

@Tesnim1903

Azmet5255 Azmet5255

@Sem2024

@dolar milyoneri

@Tutku44
1000167498.jpg

Akşam yemeğimiz ıspanak yoğurtlaması tavuk haşlama küçücük bir kasenin içerisine 3 yemek kaşığı bilemedinde yemek kaşığı Nohut pirinc pilavi corbayi icmedim🫡 öğlen 2 kuru kayısı 1 fincan kahve ve 1 soda ictim2.litre su kapattım günü 💕💕

Ben de anlamadim benimde 200 gitmis rahat 500 bekliyordum daha cok yedigim hafta daha cok verdim yemeye devam mi etsem 😅ya dun sksam sadece yogurt yedim kendimi aştim 😅biraz stresli bi hafta benim icin baya gerildim brlki vucudum da reaksiyon verdi.Senun icinde olabilir mi extra gerginlik yaratsn bir durum var mi?
tiroidden sonra ödem, felçten sonra lenfödem sorunu var, üstelik öğün sayısı azaldığı için kabızlık problemi yaşıyorum.
Haftada bir ödem hapı alıyorum, cuma gününe denk getiriyorum, kabızlığı da cuma çözmeye çalışıyorum.
O yüzden Salı + gelmesine takılmıyorum, hatta geçen haftalarda bir kilo üzeri artılar vardı

X