Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Katılıyorum canım sabahları kahvaltı etmeyip geceleri çılgınlar gibi yiyen biriydim bende🤣🤣 if yapıyorum o yüzden zaten sabahları iştahım olmuyor geç kahvaltı etmek işime geliyor akşamları da alışıyorsun bir şey yememeye sürekli su içip duruyorum🤭 kahvaltıyı sevmiyorsan yulaf lapası şeklinde de yapabilirsin hem de pratik oluyor😘
Evet kesinlikle şu akşamları da yememeye kendimi şartlayabilirsem gerisi gelicek inanıyorum

Ay ortim utanarak yazıyorum ama gece 11 gibi kaçamak yaptım🙈 normalde yapacağım şey değil ama arkadaşlar vardı çok ısrar ettiler kıramadım🥺 cumaya kadar çok dikkatli olacağım💗

Hay Allah daha dün demiştik arama diye🤭 gelişmelerden haberdar edersin bizi de canım😘

Çok iyi 1 kilo dikkat edersen birkaç gün daha cumaya güzel eksiyle gelirsin ama sen yine de gece geç saatlerde çok içmemeye çalış kuzum içki kilo yapmasa keşke🤣🤣
Zaten görüşmeyi düşünmüyorum bi daha. Sadece gidip kaskımı almak istiyorum artık bi noktada tamamen bitmesi gerek :/ uzun süredir içmiyordum yaw öyle bi canım çekti 🙈
kollontai kollontai kuzumm senin alıntı gitmiş ona sen perdeyi çek arkadaşlarınla vakit geçir yeni uğraşlar bul kendine ve bence tüm iletişim bilgilerini delete et :KK62:
Haklısın kaptanım valla uzak durmayınca olmuyor bu işler☹️

Günaydin kizkar, biraz rahatsizim bi kac gün gelemeyebilirim menüden muaf tutabilirseniz sevinirim

Ne zmn biseye baslasam bisey cikiyo zaten fix degismiyo hic :KK43:
Geçmiş olsun canım bir an önce toparlanırsın inşallah💗
Olsun zaten - 2 desin :KK48:
Sabah tartıldım sabittim kilo almamışım🤣🤣 kilodan ziyade sana yeme motive ol dedim durdum sonra gittim kendim yaptım🤭🤭

Günaydin kizkar, biraz rahatsizim bi kac gün gelemeyebilirim menüden muaf tutabilirseniz sevinirim

Ne zmn biseye baslasam bisey cikiyo zaten fix degismiyo hic :KK43:
Günaydın canım
Geçmiş olsun engel gibi düşünme olan biten bir şeyde yok yolumuza devam edeceğiz sen sıkma canını düzelmeye bak bakalım 😘

A Anka böyle mumu gibi mazerini ileten yada rahatsızlanan arkadaşlarımız için eskiden free simgesi yapıyorduk ya yine kendi kafana göre bir simge koy istersen tabloda :)

Arkadaşlar günaydın. Ben kahvaltı yapmakta epey zorlanıyorum saat 12 gibi yapmayı planlıyorum ilk öğünümü şimdilik sadece 1 fincan kahve ve bol su şeklinde ilerliyorum.Şu sabahları yaşadığım iştahsızlık akşam da olsa ne olurdu sanki 🤦‍♀️
7 de uyandım şimdi kahvaltı yaptım bende öyleyim maalesef 🙊

Sandviçini kendin hazırlayıp götürsen belki daha az kalorili olur canım ama toplama baktığında gayet güzel bir menü adımlar da şahane
🥰

mısır biraz fazla gözüktü gözüme canım o olmasaydı daha iyi okurmuş adımlar çok güzel ne kadar su içtiğini de yazarsan daha iyi olur💗

Menün çok iyi canım sadece acaba çekirdek yerine kuruyemiş mi olsaydı dedim su mükemmel ötesi spor da şahane canım🤩🤩

Menün gayet güzel canım suyun sporun da var daha ne olsun gidecek inşallah artılar💗

1 simitin kalorisi çok oluyor canım onu yarıma düşürüp yanına başka yiyecekler ekleyebilirsin onun dışında akşamı çok hafif geçirmişsin zaten sabahı telafi etmiştir haftaya sporlarını da bekliyoruz😘

Senin menülere bakınca hemen gidip kendime mutfak tartısı alasım geliyor🤣🤣 harikasın canım bir ara yürüyüşlerde yapıyordun devam et yine bırakma😍

Akşamı erken bitirmen çok iyi olmuş gayet dengeli bir menü afiyet olsun😘 suyun çok iyi sporu da azcık daha yürüseydin keşke😅

Biralar yarasın şekerim🤩🤩bir şeycik yememişsin zaten bugün de hafif atlatırsan inşallah gördüğün eksi kalıcı olmuş olur🥰
50 gr artimin eksisindeyim 🤣🤣🤣

Günaydın canım
Geçmiş olsun engel gibi düşünme olan biten bir şeyde yok yolumuza devam edeceğiz sen sıkma canını düzelmeye bak bakalım 😘

A Anka böyle mumu gibi mazerini ileten yada rahatsızlanan arkadaşlarımız için eskiden free simgesi yapıyorduk ya yine kendi kafana göre bir simge koy istersen tabloda :)
Ben liste yapıyordum dimi tamamen unuttum :bicak:

50 gr artimin eksisindeyim 🤣🤣🤣
Tartı bozuk🤣 50 gr nedir yahu 100 gr olaymış bari artılar kilo kilo eksiler gramcık🤭
Ben ac uyanıyorum resmen 🙈🙈 yerimden kalkinca yaptigim ilk seyi cayi koymak kahvalti yapmadan hic ayılamıyorum ben ya nasil caniniz istemiyor sizin ne guzel bisey cok imreniyorum
Saat 9dan beri ayaktayım karnım yeni yeni acıkmaya başladı bir iki saat daha yemeden dururum rahatça kahvaltı öğünü en az sevdiğim öğündür diyet hariç hayatımın her döneminde pas geçmişimdir kahvaltıyı ilk uyandığımda içim almıyor lokmalar büyüyor sanki ağzımda ama akşam yemeğini koy önüme nasıl iştahlı yerim🤭🤭

DeryaOnDiet DeryaOnDiet seni kıskandım gittim ben de ölçülerimi aldım🤭🤭 aslında mezurayı gördükçe kendimi ölçüyorum🤣ama en son Mayıs ayı ölçümlerini not almışım😅
Iyi yapmissin canim. Ben buraya yaziyorum ki yillar sonra bulmasi kolay oluyor 😀😀
Burda onceki yillardaki olculerim de var hep.
Ee hadi o zaman bakalim beraber 1 ay sonrasina nasil incelmemiz olacak 😉

aslinda yarismak da isterim seninle kilomuz ayni galiba. Ne dersin kim ilk once 75in ltina dusecek en azindan 74.9 gorecek, yarisalim mi?

Iyi yapmissin canim. Ben buraya yaziyorum ki yillar sonra bulmasi kolay oluyor 😀😀

aslinda yarismak da isterim seninle kilomuz ayni galiba. Ne dersin kim ilk once 75in ltina dusecek en azindan 74.9 gorecek, yarisalim mi?
Ben inanılmaz kalınlaşmışım şoka girdim resmen sabah ölçünce :bicak:

Sandviçini kendin hazırlayıp götürsen belki daha az kalorili olur canım ama toplama baktığında gayet güzel bir menü adımlar da şahane
🥰

mısır biraz fazla gözüktü gözüme canım o olmasaydı daha iyi okurmuş adımlar çok güzel ne kadar su içtiğini de yazarsan daha iyi olur💗

Menün çok iyi canım sadece acaba çekirdek yerine kuruyemiş mi olsaydı dedim su mükemmel ötesi spor da şahane canım🤩🤩

Menün gayet güzel canım suyun sporun da var daha ne olsun gidecek inşallah artılar💗

1 simitin kalorisi çok oluyor canım onu yarıma düşürüp yanına başka yiyecekler ekleyebilirsin onun dışında akşamı çok hafif geçirmişsin zaten sabahı telafi etmiştir haftaya sporlarını da bekliyoruz😘

Senin menülere bakınca hemen gidip kendime mutfak tartısı alasım geliyor🤣🤣 harikasın canım bir ara yürüyüşlerde yapıyordun devam et yine bırakma😍

Akşamı erken bitirmen çok iyi olmuş gayet dengeli bir menü afiyet olsun😘 suyun çok iyi sporu da azcık daha yürüseydin keşke😅

Biralar yarasın şekerim🤩🤩bir şeycik yememişsin zaten bugün de hafif atlatırsan inşallah gördüğün eksi kalıcı olmuş olur🥰
Aslinda cekirdek de yemiycektim de iste ahh o ben. Esim yiyordu bir avuc alip yedim, sonra sukurler olsun kizim uyandi. Degilse o bir avucla kalmak cok zor benim icin.
Ama ozellikle yedigimde cook haklisin kuruyemis daha mantikli ve faydali. Sagol canim yorumun icin 🥰

Çok mantıklı buraya yazmak nereden nereye gelmişim görmek açısından🥰 ben çok aşırı spor yapamıyorum o yüzden senin kadar incelemem kesin ama az da olsa incelmek yetiyor😍Ben cuma günü tahminimce görürüm 74,9 bugün 75,1 dim çünkü🤭🤭 ama her türlü yarışa hazırım ölçülerimi paylaşayım ben de bakalım hangimiz toplamda daha çok incelmiş olacağız🤩

X