Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Insallah kaptancim. Bu sefer tatilde cook kiDim kendime. Istediklerimi giyemedim. Bikinilerim bile olmadi. Buyuk beden bikini elbise almak zorunda kaldim tatile gitmeden. Ne onlarla bile kendimi hiic iyi hissetmedim, kendime cok kizdim coook. Ahh pis bogaz Derya dedim. ☹️☹️
:KK43: Adına üzüldüm canım ama bu hissi hiç unutmaki önümüzdeki yaz aynı şeyleri yaşamak zorunda kalma . Boşa dememişler bin nasihat bir musibetten iyidir diye sende bunu gördün yaşadın bir daha kendine bunu yapmayacaksın inşallah 🤗
En güzel yaşlarımızı istemediğimiz sadece bedeni oldu diye mecburiyetten giydiğimiz kıyafetler içinde tüketmek çok acı cidden bunu kendimize yapmamalıyız. Keyfiyle alışveriş yapmak giyinmek aynaya bakmak kadar güzel bir şey yok 💕

KATILIM FORMU

ADINIZ: ( isteğe bağlı ) SİMGE
YAŞINIZ:29
BOYUNUZ:162
KİLONUZ:74
HEDEF KİLONUZ:62
MEDENİ DURUMUNUZ:Evli
MESLEGINIZ:Ev hanımıyım
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI :1 tane 6 yaşında
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?:seneler önce yine burada takımlara dahil olmuştum
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu?Hayır hiç nick değiştirmedim
KİLO ALMA NEDENİNİZ:pandemi
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI:insülin direnci
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:kendimi bildim bileli kilolarımla başım dertte 92 kilo ile doğuma girmiştim en düşük gördüğüm kilo 61 fakat korumayı bilemedim ve şu sıralar daha fazla kilo almak istemiyorum eski 61 Li kilolarıma geri dönmek istiyorum aynada kendime bakınca mutlu olmak istiyorum tekrar

Destekleriniz için çok teşekkür ederim doldurdum formu umarım becerebilmişimdir
.Cuma günü de tartı resmimi atarım mutlaka 💕
Teşekkür ederiz simge, Esra bende takım kaptanıyım,35 yaşındayım benimde 5 yaşında bir oğlum var :) Hedefine çok uzak değilsin ama insilün direnci varsa zor gidiyor olabilir umarım o engelleride bizle birlikte sıkılmadan aşarsın 🤗
Cuma günü dediğin gibi tartı resmi bekleriz fotoğrafta birde nickin ve tarihin yazılı olduğu kağıt olması lazım baskülün üstüne yanına koyabilirsin :)

Menülerini sporlarını mümkünse yarın itibariyle düzenli şekilde bekleriz canım :)
Menü sayfamız aşağıda da benzer sayfalarda çıkıyor linkini atayım

Thread '5.Takım Menü ve Spor Listeleri' 5.Takım Menü ve Spor Listeleri

Teşekkür ederiz simge, Esra bende takım kaptanıyım,35 yaşındayım benimde 5 yaşında bir oğlum var :) Hedefine çok uzak değilsin ama insilün direnci varsa zor gidiyor olabilir umarım o engelleride bizle birlikte sıkılmadan aşarsın 🤗
Cuma günü dediğin gibi tartı resmi bekleriz fotoğrafta birde nickin ve tarihin yazılı olduğu kağıt olması lazım baskülün üstüne yanına koyabilirsin :)

Menülerini sporlarını mümkünse yarın itibariyle düzenli şekilde bekleriz canım :)
Menü sayfamız aşağıda da benzer sayfalarda çıkıyor linkini atayım

Thread '5.Takım Menü ve Spor Listeleri' 5.Takım Menü ve Spor Listeleri
Umarım ben de sizden aldığım motivasyonla kurtulurum kilolarımdan insanın hafif hissetmesi hiç bir yiyecekte yok gerçekten

Umarım ben de sizden aldığım motivasyonla kurtulurum kilolarımdan insanın hafif hissetmesi hiç bir yiyecekte yok gerçekten
Sorma canım ya hele kıyafetlerinin bol gelmesi nasıl bir mutluluk🤭 Burada insan çok motive oluyor ben çoktan bırakırdım diyeti burası olmasa hedefine çok uzak değilsin zaten inşallah mezun olduğunu da göreceğiz🥰

Screenshot_20210810_012348.jpg

:KK43: Adına üzüldüm canım ama bu hissi hiç unutmaki önümüzdeki yaz aynı şeyleri yaşamak zorunda kalma . Boşa dememişler bin nasihat bir musibetten iyidir diye sende bunu gördün yaşadın bir daha kendine bunu yapmayacaksın inşallah 🤗
En güzel yaşlarımızı istemediğimiz sadece bedeni oldu diye mecburiyetten giydiğimiz kıyafetler içinde tüketmek çok acı cidden bunu kendimize yapmamalıyız. Keyfiyle alışveriş yapmak giyinmek aynaya bakmak kadar güzel bir şey yok 💕
Cok haklisin kaptancim, bu hissi kendine surekli hatirlatmam lazim

9 Ağustos
Kahvaltı (10.30): 40 gr lor, 5 yeşilzeytin, 25 gr tb ekmek, domates, közlenmiş yeşil biber, çay

Öğle (14.30): 1 kepçe yoğurt çorbası, 120 gr tavuk sote, 150 gr yoğurt, salata

Ara: 1 sade türk kahvesi, 15 gr çiğ kuruyemiş, 1 tane (11 gr) hurma

Akşam (20.30): 1 kepçe yeşil mercimek çorbası

Su: 2 lt

A Anka
Afiyet olsun orticanım 🤗çok güzel olmuş. Akşamı öne çekemez misin?

Kızlar aslında diyet yaparken hep hissettiğim ya yesem nolacak, ama insan yememesi gerektiğine bunun sağlığı için olduğuna inanınca yemiyorsa içmiyorda. Dün arkadaş fanta almış bi çay bardağı içeyim nefsimi körelteyim diyordum ki vücuduma asit zararlıya beynimi o kadar ikna etmişim içemedim ağzıma götürürken gittim lavaboya döktüm. Kendimizi bunun önce sağlık için olduğuna ikna edersek sanki beynimiz bize yardım ediyor bizi kandırmıyor ❤️
Bunu ben eski den diyet yaptığımda çok yaşadım çiğneyip yutamadim 🙈

Kaptanım dün daha da eksideydi ama bugün de fena değil. 🥰
Geçen Cuma: 68.0
Güncel: 67.6
E Emnis
eliya eliya ortim senin durumlar nasıl?? 💕
harikaymış canım ortim. Ben +200 düm

Günaydın kızlar💗💗💗
Cuma 77,1
Bugün 75,1 🙈 çok mutluyum 2 kilomu gönderdim inaşllah cuma gününe biraz daha eksi gelebilirim🤭🤭 E Emnis
o nasıl birsey yaaaa 🧿

Sende 15 Ağustos dersin 🥰

Normalde olmazdı kaptanım uzun süredir ilk defa bu ay böyle oldu. Sinir stres aşk acısından sanırım. Yalan yok özleyip özleyip çok ağlıyorum arayasım geliyor falan kastım kendimi çok fazla 😔

İnşallah canım ❤️
kim gitti nasıl bitti bilmem ama hicbirsey eskisi gibi olmuyor. Derin bir nefes al gözlerini kapat. karşına al gözlerine bak sımsıkı sarıl ve vedalaş...ararsa buyursun arasın. 😔

eliya eliya ortiim. Ortaklığımız hayırlı olsun❤
Hayırlı olsun canımcım cumaya bol eksili olsun 🙏

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar öncelikle bu gruba davet edildiğim için teşekkür ederim.En baştaki yazıyı okudum fakat oradaki formu nasıl doldurmam gerektiğini anlayamadım.yarın sabahtan tartı resmî atmam yeterli olucak mı "..¿
Hosgeldin Simge okuyunca aa ben dedim doğumla aldığım kilolardan sonra hiç eski ben olamadım 60 lara indim sonra tekrar tekrar pandemi zaten tuz biber inşallah verir bir daha almazsın 🙏

X