Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Destekleriniz için çok teşekkür ederim doldurdum formu umarım becerebilmişimdir
.Cuma günü de tartı resmimi atarım mutlaka 💕
Selam Simge hosgeldin.
ben Derya, 36 yasindayim. Benim kilo alma sebebim de hamilelik, 5 yasinda ve 8 aylik iki kizim var. 8 ayligin hamilelik kilolarini vermeye calisiyorum.

9 agustos
2 dilim ekmek
2 dilim kasar
1 salkim uzum
Salatalik

aksam
5 tane cigkofte
2 bardak ayran
marul

2.5 lt su

1 saat yuruyus

E Emnis hzlsel hzlsel
Yuruyus super. Menu de cok iyi , afiyet olsun 👍
Sabah 1 simit arası peynir salam

Öğlen tavuk sote 1 servis kaşığı makarna

17.00
1 dondurma

Akşam 1 dilim karpuz

2 litre su
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
Ortim karbonhidrat biraz fazla olmus gibi, ama kalori olarak cok degil kesinlikle.
afiyet olsun.
spora ne zaman baslayoruz ortim?
Dün akşam girdim sayfaya okudum okudum menüyü yazmayı unutup çıkmışım 🙈

9 ağustos pazartesi
Sabah tereyağlı yumurta
Peynir
🍅🌶🥒

Disaridaydim
Saat 5 gibi
1 lahmacun
1 ayran

Su 3 litre
45 dk yürüyüş

E Emnis
hzlsel hzlsel
kardelelen321 kardelelen321
Menu cok iyi, su cok iyi, ee yuruyus de var daha ne olsun 😉 afiyet olsun canim

9 Ağustos
Kahvaltı

1,5 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 hindi füme, 2 wasa, 1 çk reçel, 2 çatal krem peynir
Ara
İncirli yulaf top(sayısı biraz çok😅), yarım avuç leblebi
Akşam
1 adet Karnıyarık, 2 kaşık pilav, cacık

2 LT su, spor yok🥺
E Emnis Begonya2 Begonya2
Harika menü ortim gelsin eksiler 😍😍💪

Ay kuzum kıyamam🥺🥺 ağla doyasıya ağla ama arama canım o aramıyorsa sen hiç arama zaten sana yaşattıkları malum zamanla acın azalacak kuzum az daha dayan🥲

Pazartesi artı gelmek çok doğal senin artın çok da değil canım ben çarşamba gününe kadar artı gelip son iki gün birden eksi gelirdim inşallah sen de güzel bir eksi göreceksin 😍😍
Haklısın lakin dün içip içip aramışım gecenin sonunda, neyseki bi sıkıntı patlak vermedi. Kaskım kalmıştı onda, onu gidip almam gerekiyor bugün bakalım hayırlısı, biraz daha zamana ihtiyacım var.
15 Ağustosa ben 80 i deviririm :confused:
Sana güvenim tam ❤️
Bunu ben eski den diyet yaptığımda çok yaşadım çiğneyip yutamadim 🙈

harikaymış canım ortim. Ben +200 düm

o nasıl birsey yaaaa 🧿

kim gitti nasıl bitti bilmem ama hicbirsey eskisi gibi olmuyor. Derin bir nefes al gözlerini kapat. karşına al gözlerine bak sımsıkı sarıl ve vedalaş...ararsa buyursun arasın. 😔

Hayırlı olsun canımcım cumaya bol eksili olsun 🙏
Vedalaşamadım en canımı yakan o zaten, birazcık daha zamana ihtiyacım var dinlenmeye çalışıyorum 😔

Harika menü ortim gelsin eksiler 😍😍💪
Ay ortim utanarak yazıyorum ama gece 11 gibi kaçamak yaptım🙈 normalde yapacağım şey değil ama arkadaşlar vardı çok ısrar ettiler kıramadım🥺 cumaya kadar çok dikkatli olacağım💗
Haklısın lakin dün içip içip aramışım gecenin sonunda, neyseki bi sıkıntı patlak vermedi. Kaskım kalmıştı onda, onu gidip almam gerekiyor bugün bakalım hayırlısı, biraz daha zamana ihtiyacım var.

Sana güvenim tam ❤️

Vedalaşamadım en canımı yakan o zaten, birazcık daha zamana ihtiyacım var dinlenmeye çalışıyorum 😔
Hay Allah daha dün demiştik arama diye🤭 gelişmelerden haberdar edersin bizi de canım😘
Dünden bugüne eksi 1 kiloyum tartım bu sabah 55.0 gösterdi sanırım dün akşam yemek yemediğim için! Bugün de işlerim var 20 gündür geciken reglin bugün sancısı başladı. Saatli bomba gibiyim. Şu gün bir bitse
Çok iyi 1 kilo dikkat edersen birkaç gün daha cumaya güzel eksiyle gelirsin ama sen yine de gece geç saatlerde çok içmemeye çalış kuzum içki kilo yapmasa keşke🤣🤣

09.08.2021
Sabah uyandığımda 1 bardak su, 1 bardak filtre kahve
Saat 15.30 starbucks hindi füme sandviç (450 kalori)
Akşam 20.00 1 kase kereviz çorbası
1 tabak kavun
2 dilim ananas (kabukları sakladım akşam kaynatcam)
2 litre limonlu su
1 Türk kahvesi
14500 adım
Sandviçini kendin hazırlayıp götürsen belki daha az kalorili olur canım ama toplama baktığında gayet güzel bir menü adımlar da şahane
🥰

sabah tost ayran

öğlen nohut 4 kaşık pilav

mısır

kahve çikolata

semiz yoğurt 1 dilim ekmek

12 bin adım
@MuMu85
mısır biraz fazla gözüktü gözüme canım o olmasaydı daha iyi okurmuş adımlar çok güzel ne kadar su içtiğini de yazarsan daha iyi olur💗
9 agustos pazartesi

sabah: yulaf , yumurta, sut ve yagsuz peynirden krep. 2 dilim beyaz peynir, suylu kahve
Oglen: 2 bardak ayran, 1 avuc cekirdek
Aksam:18:30- 1 kase haslanmis tavuk, 1 kase yogurt, 1 bardak ayran

su:4 lt
Spor: 35 dk cardio
E Emnis hzlsel hzlsel @Sonsuz umut
Menün çok iyi canım sadece acaba çekirdek yerine kuruyemiş mi olsaydı dedim su mükemmel ötesi spor da şahane canım🤩🤩
9 agustos
2 dilim ekmek
2 dilim kasar
1 salkim uzum
Salatalik

aksam
5 tane cigkofte
2 bardak ayran
marul

2.5 lt su

1 saat yuruyus

E Emnis hzlsel hzlsel
Menün gayet güzel canım suyun sporun da var daha ne olsun gidecek inşallah artılar💗
Sabah 1 simit arası peynir salam

Öğlen tavuk sote 1 servis kaşığı makarna

17.00
1 dondurma

Akşam 1 dilim karpuz

2 litre su
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
1 simitin kalorisi çok oluyor canım onu yarıma düşürüp yanına başka yiyecekler ekleyebilirsin onun dışında akşamı çok hafif geçirmişsin zaten sabahı telafi etmiştir haftaya sporlarını da bekliyoruz😘
9 Ağustos
Kahvaltı (10.30): 40 gr lor, 5 yeşilzeytin, 25 gr tb ekmek, domates, közlenmiş yeşil biber, çay

Öğle (14.30): 1 kepçe yoğurt çorbası, 120 gr tavuk sote, 150 gr yoğurt, salata

Ara: 1 sade türk kahvesi, 15 gr çiğ kuruyemiş, 1 tane (11 gr) hurma

Akşam (20.30): 1 kepçe yeşil mercimek çorbası

Su: 2 lt

@Anka
Senin menülere bakınca hemen gidip kendime mutfak tartısı alasım geliyor🤣🤣 harikasın canım bir ara yürüyüşlerde yapıyordun devam et yine bırakma😍
Dün akşam girdim sayfaya okudum okudum menüyü yazmayı unutup çıkmışım
🙈

9 ağustos pazartesi
Sabah tereyağlı yumurta
Peynir
🍅
🌶
🥒

Disaridaydim
Saat 5 gibi
1 lahmacun
1 ayran

Su 3 litre
45 dk yürüyüş

E Emnis
hzlsel hzlsel
kardelelen321 kardelelen321
Akşamı erken bitirmen çok iyi olmuş gayet dengeli bir menü afiyet olsun😘 suyun çok iyi sporu da azcık daha yürüseydin keşke😅
9 Ağustos
Sabah
3 dilim sarı buğday ekmaği
2 has yum peynir zeytin yağ reçel

ara
1 muz

akşam
2 bira

su 2 lt
Spor yok

E Emnis
Biralar yarasın şekerim🤩🤩bir şeycik yememişsin zaten bugün de hafif atlatırsan inşallah gördüğün eksi kalıcı olmuş olur🥰

Arkadaşlar günaydın. Ben kahvaltı yapmakta epey zorlanıyorum saat 12 gibi yapmayı planlıyorum ilk öğünümü şimdilik sadece 1 fincan kahve ve bol su şeklinde ilerliyorum.Şu sabahları yaşadığım iştahsızlık akşam da olsa ne olurdu sanki 🤦‍♀️
Katılıyorum canım sabahları kahvaltı etmeyip geceleri çılgınlar gibi yiyen biriydim bende🤣🤣 if yapıyorum o yüzden zaten sabahları iştahım olmuyor geç kahvaltı etmek işime geliyor akşamları da alışıyorsun bir şey yememeye sürekli su içip duruyorum🤭 kahvaltıyı sevmiyorsan yulaf lapası şeklinde de yapabilirsin hem de pratik oluyor😘

X