Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Selam kizlar, bugün misafirim vardi kötü bir gün gecirdim malesef kahvalti kacti sonrasindada sürekli biseyler atip durdum agzima , cok ta yorgunum regl de bugün gelmesi gerekiyordu gelmedi, 1 gün gecikse afakanlar basiyo beni

Selam kizlar, bugün misafirim vardi kötü bir gün gecirdim malesef kahvalti kacti sonrasindada sürekli biseyler atip durdum agzima , cok ta yorgunum regl de bugün gelmesi gerekiyordu gelmedi, 1 gün gecikse afakanlar basiyo beni
Misafir olunca öyle oluyor canım benim de misafirlerim var 2 gündür akşam yemeği 9a kalıyor regl de olursun inşallah canım bir an önce
Gel canım sayımız iyice kalabalıklaşıyor yok mu kızlar arttıran

Çok da kötü değil canım menün ama sabah 1 simit yerine çeyrek veya yarım simit yiyip yumurtalı yeşillikli bir kahvaltı olsaydı daha doyurucu olurdu keşke akşam gayet güzel canım pilavı daha az yiyip salata ekleyebilirsin yanına inşallah yarın spor da ekleyeceğiz

Sağol kuzm yarın daha dikkat edicem inşaAllah, yumurta hiç canım çekmiyor ama yemeye çalşcm
Benim kilo vermemdeki püf noktam akşam yemekten sonra hiçbişey yememem lazm ve bu gün itibariyle başlıyorum inşaAllah yemekten sonra birşey yememeye
Gidecek inşaAllah o yağlaaarrr

Kız yemek yiyip tartılınır mı hiç yapmayın etmeyin
Ben de öyle yapıyorum canım akşam yemeğiyle bitiyor günüm zor oluyor başta ama alışıyorsun bir süre sonra

Kız yemek yiyip tartılınır mı hiç yapmayın etmeyin

Ben de öyle yapıyorum canım akşam yemeğiyle bitiyor günüm zor oluyor başta ama alışıyorsun bir süre sonra
79.7 görünce bende bakim dedm 100 gr var aramızda

Alışırsam zorlanmamda inşaAllah çabuk alışır adapte olurm

Çok sevinirim..
Yapıyorum bugün çizelgeyi
Sen 9 u muydun❤

Benim de doğum günü hedefim 68 olsun o halde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…