Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Son 3 senedir doğum günümde 69 olacağım diyorum olamıyorum :KK70: bu yıl erken başlayayım doğum günüme 91 gün var. Tuttururum artık bi zahmet bu yıl :KK70:

@Akrrep çizelge yapalım beraber senin de 90 gün var tam 😅
Gecen yil bende dogum gunume zayif girecektim dogum gunune kadar 16 verip 10 geri aldim tam bir rezillikti 🙈🙈

Bugunku olculerim: 9 ag 2021
Bel:86
Gogus: 99
Kalca: 110
Sag bacak:69
Sol bacak:66
Sag kol:38
Sol kol: 36,5

aralikli olarak olculerime bakacagim. Asil Hedefim 1 ay sonra bakmak bakalim ne kadar incelme olacak. Yine gunluk spor ve az karbonhidratli beslenmeyle devam
Sen de bir armut kadınısın canım anlaşılan ben elma tipli olduğum için belimiz neredeyse aynı🤭 eminin sporla güzel farklar yaratacaksın😘

🤸🏼‍♀️5.TAKIM SPOR PUAN TABLOSU 🤸🏼‍♀️
Veee beklenen spor puanları 🙊😁😁 A Anka senin listeyi çaldım kolay oldu meğerse bunu bekliyormuşum 😜

**spor günlerinde tablodan yapılan sporlar için (Pazartesi çarşamba Cumrtesi günlerinde) ek puanlar eklenmiştir 🤩

Bugüne kadar hiç sporu olmayan caaanımmmm üyelerimiziii dansa davett ediyoruz :KK73::KK73:

ÜYE ADI 6 ağustos7 ağustos8 ağustos9 ağustos10 ağustos11 ağustos12 ağustos
200​
100​
100​
275​
45​
80​
200​
120​
245​
120​
97​
328​
200​
100​
250​
113​
40​
145​
70​
210​
45​

Son düzenleme:
🤸🏼‍♀️5.TAKIM SPOR PUAN TABLOSU 🤸🏼‍♀️
Veee beklenen spor puanları 🙊😁😁 A Anka senin listeyi çaldım kolay oldu meğerse bunu bekliyormuşum 😜

**spor günlerinde tablodan yapılan sporlar için (Pazartesi çarşamba Cumrtesi günlerinde) ek puanlar eklenmiştir 🤩

Bugüne kadar hiç sporu olmayan caaanımmmm üyelerimiziii dansa davett ediyoruz :KK73::KK73:

ÜYE ADI 6 ağustos7 ağustos8 ağustos9 ağustos10 ağustos11 ağustos12 ağustos
200​
100​
100​
45​
80​
200​
120​
245​
120​
97​
328​
200​
100​
250​
113​
40​
145​
70​
210​
45​

Hemen bugunu de yazayim kaptancim 😉

Sabah 1 simit

Ara
Yarım dondurma

Akşam 19.45 (eşim geç geldi :KK43:)
1 ytabağı etli patlıcan yemeği
7 8 kaşık bulgur pilavı
2 bardağa yakın ayran

Su 1.5 lt spor yok

Kötü bir menü biliyorum 🥺

E Emnis hzlsel hzlsel
Canim aksam yemegin gec bile olsa gayet guzel olmus.
Ama mesela sabah simit yeribe sandvic yeseydin icinde peynir domates et filan olan sonrasinda belki acikip dondurma yemezdin. Belki menun kalori olarak cok olmamis ama kan sekerini cok hizli yukseltip dusurecek gidalar tuketmissin. Sabaha ve oglene bolca protein koy canim ki cabuk acikma.

09.08.2021
Sabah uyandığımda 1 bardak su, 1 bardak filtre kahve
Saat 15.30 starbucks hindi füme sandviç (450 kalori)
Akşam 20.00 1 kase kereviz çorbası
1 tabak kavun
2 dilim ananas (kabukları sakladım akşam kaynatcam)
2 litre limonlu su
1 Türk kahvesi
14500 adım
Adimlarin da menun de cok iyi olmus canim 👍

9 Ağustos
Kahvaltı
1,5 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 hindi füme, 2 wasa, 1 çk reçel, 2 çatal krem peynir
Ara
İncirli yulaf top(sayısı biraz çok😅), yarım avuç leblebi
Akşam
1 adet Karnıyarık, 2 kaşık pilav, cacık

2 LT su, spor yok🥺
E Emnis Begonya2 Begonya2
Ohh menu super. Eee hani spor? Bi 15 dakikacik yuruyus veya leslie bile mi yook ☹️☹️
sabah tost ayran

öğlen nohut 4 kaşık pilav

mısır

kahve çikolata

semiz yoğurt 1 dilim ekmek

12 bin adım
MuMu85 MuMu85
Adimlarin harika canim. Menun de gayet iyi.

Insallah canim. Zayiflayinca cok guzel kadinsi cikintili vucudum oluyir. Ana kiloluyken iste top misali heryer cikiyor ☹️☹️
Ben de çok kıskanırım armutları hiç popom yok🙈 ama üst kısım maşallah 🤭🤭
Ama mesela sabah simit yeribe sandvic yeseydin icinde peynir domates et filan olan sonrasinda belki acikip dondurma yemezdin. Belki menun kalori olarak cok olmamis ama kan sekerini cok hizli yukseltip dusurecek gidalar tuketmissin. Sabaha ve oglene bolca protein koy canim ki cabuk acikma.

9 Ağustos

Ohh menu super. Eee hani spor? Bi 15 dakikacik yuruyus veya leslie bile mi yook ☹️☹️

Misafirlerim var canım hiç vaktim olmadı yarın giderlerse inşallah yapacağım😔

Ben de çok kıskanırım armutları hiç popom yok🙈 ama üst kısım maşallah 🤭🤭

Misafirlerim var canım hiç vaktim olmadı yarın giderlerse inşallah yapacağım😔
popo zayufken iyi oluyor da iste. Simdiki kilomdaylen kocaman birsey beni takip ediyor ☹️☹️
Off ya o oadar guzel kiyafetler almistim yazdan once kilo verip giyerim diye. Etiketleri bile ustunde, iclerine bile giremiyirum. Ama bu sefer olacak. Istedigim kiloya gelene kadar durmak yokkk.

Aa anladim. Tabiki misafirler olunca zor.

popo zayufken iyi oluyor da iste. Simdiki kilomdaylen kocaman birsey beni takip ediyor ☹️☹️
Off ya o oadar guzel kiyafetler almistim yazdan once kilo verip giyerim diye. Etiketleri bile ustunde, iclerine bile giremiyirum. Ama bu sefer olacak. Istedigim kiloya gelene kadar durmak yokkk.

Girersin canım ne güzel hedef sana işte 15 20 gün sonrasında tekrar giy bakalımm kesin fark olur yaptığın sporlar vücudunu hemen sıkılaştırıcaktır 🤩her ay git gide daha da güzel olacak üzerine o elbiseler

9 Ağustos

Yaa bir tek deryacım geneli yorumluyor 🤗🤗
Kızlar kızlar örnek alalım inşallah ✌️

Girersin canım ne güzel hedef sana işte 15 20 gün sonrasında tekrar giy bakalımm kesin fark olur yaptığın sporlar vücudunu hemen sıkılaştırıcaktır 🤩her ay git gide daha da güzel olacak üzerine o elbiseler
Insallah kaptancim. Bu sefer tatilde cook kiDim kendime. Istediklerimi giyemedim. Bikinilerim bile olmadi. Buyuk beden bikini elbise almak zorunda kaldim tatile gitmeden. Ne onlarla bile kendimi hiic iyi hissetmedim, kendime cok kizdim coook. Ahh pis bogaz Derya dedim. ☹️☹️

anim aksam yemegin gec bile olsa gayet guzel olmus.
İnşaAllah canım diyet menülerine geçicem ozaman daha dengeli olur inşaAllah,
Dondurma da aslında yemicektm kızım isteyince benimde elim gitti 😅

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar öncelikle bu gruba davet edildiğim için teşekkür ederim.En baştaki yazıyı okudum fakat oradaki formu nasıl doldurmam gerektiğini anlayamadım.yarın sabahtan tartı resmî atmam yeterli olucak mı "..¿

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar öncelikle bu gruba davet edildiğim için teşekkür ederim.En baştaki yazıyı okudum fakat oradaki formu nasıl doldurmam gerektiğini anlayamadım.yarın sabahtan tartı resmî atmam yeterli olucak mı "..¿
Hoş geldin canım ben Hazal Alıntı yapıp doldurabilirsin tartı resmini cuma günü yollarsın şu an sadece başlangıç kilonu söylemen yeterli 5. Takım menü ve spor sayfasına her gün menümüzü ve yaptığımız sporu yazıyoruz orayı da takip edersin inşallah güzelce kilolara veda edersin burada

Olsun bu yaz olmadı ama önümüzdeki yaz inşallah hepsine gireceksin canım bundan sonra bir engelin yoksa izne ayrılma hedef kilona ulaşana kadar birlikte verelim kiloları💗

Merhaba hoşgeldin aramıza 🤗
Kopyala yapıştır olabilir hatta ben direk form kısmını copy yapayım sana :) yada hazalın dediği gibi alıntı yapabilirsin nasıl rahatına gelirse :)

KATILIM FORMU

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ:
BOYUNUZ:
KİLONUZ:
HEDEF KİLONUZ:
MEDENİ DURUMUNUZ:
MESLEGINIZ:
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI :
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?:
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu?
KİLO ALMA NEDENİNİZ:
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI:
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:

X