Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Hoş geldiiin. Sen zaten olayı çözmüşsün. Yine hedefine kısa zamanda ulaşacağına eminim.

Basladim bakalim bugunden. Off bi su 70i geride biraksak super olacak

Sen uzun zamandır 7lerdesin canım insan öyle olunca çok sıkılıyor ben de uzun süre 9lada kalmıştım 8li rakamları görmek harika hissettirmişti ben en son 6lı rakamları 10 sene önce görmüştüm bakalım tekrar görmek nasip olacak mı

Ben de akşam yapacağım inşallah zor gelmezse Nike training bende de varmış bir program oluşturayım akşam bakalım yapabilecek miyim
Bende akşam yapabildim şükür hafif tempo başla seversin belki
Biliyorum o programı evet. Ama yapmak nasip olmadı. Yogaya başlamayı çok istiyordum bi ara. Sonra kaldı. Gerçekten insanı çok iyi hissettiriyor. Çok iyisin!
Yoga benim açımdan süren sürdürülebilir spor, bedeni alıştığında sporu bırakmaz zor oluyor insan için. Yogaya bir ömür yapabilirsin bende çok zevkli tavsiye ederim, o uygulamada başlangıç yoga programlarıda var hiç fena değil
Himm bu uygulamayi hic kullanmadim bakayim hemen. Sagol canim bilgi icib
Rica ederim canım temiz bir uygulama
İnşallah canım valla bu günü de batırdım ama inşallah yarın başlayacağım artık
Canım sen aslında 10 dk lık Leslie videolarına bile baksan faydası olabilir, hani çocuklardan uzun vakit kalmazsa, verirsin inşallah tüm kiloları çabucak yeniden
Hoşgeldin canım aslı bende, bekarım, 30 yaşındayım. Şuan 55 civarlarında kilom hedefim 50 aynı yıllarda yarışmışız önceden denk gelmemişiz hoşgeldin aramıza

Begonya2 MENÜLERİN YOK ORTİM :)) BEKLİYOM
Olmuyor yapamıyorum ben E Emnis

Başlamak bitirmenin yarısı derler. Kısa zamanda 60 ları göreceğin eminim canım
Bu azminle devam edersen kısa zamanda görec ğine eminim canım
Canım pes etme sakın. içindeki güce inan. İstersek başarırız.

Karar verilmiş plsnlar yapılmış canım daha ne olsun gitsin kilolar

Hosgeldin. Bende daha önce yarismistim senin gb tecrübelerin le en kısa sürede hedefine ulasacagina eminim. Kolaylıkla ver

Merhaba hosgeldin aramiza. Sen motive olurmusun olursun ama bize daha cok motivasyon oldun. Tebrik ederim cok iyi vermissin. Bu azimle en kisa zamanda hayal ettigin kiloda olursun. Zaten olani oldurmak daha kolay bir kere olmussa bir daha olur.

Aaaa hiç yakisiyor mu sana buraya kadar gelmisken birakirsan ayni bizim gibi olacaksin. Onunde canli ornekleriz 1 2 3 derken bi bakmışsın 10 olmuş o nasil oldugunu bile anlayamazsın inan bana. Sonra istemesen bile yine baslamak zorunda kalacaksin. Eninde sonunda baslayacaksin ayni eforu sarf edeceksin biraz mantikli dusun aldiklarini vermeye calistigin surede verdiklerinin ustune verebilirsin. Lutfen gec olmadan kendine gel. Aldiklarimi vermek benim cok zoruma gitti surekli kendime kizdim cok pisman oldum. Kendini topla lutfen sen haftada en az 1 kg veren insansin isteyince cok iyi ilerliyorsun bunu yapabilirsin ikinci mezuniyeti dort gozle bekliyoruz.

Afiyet olsun canım yine harikabir menü

Canım pes etme sakın. içindeki güce inan. İstersek başarırız.

neden bukadar zor geliyor nasıl yakalıcam eski istikrarımı
Çok istiyorm vermeyi ama okadar ağır geliyoki
Hergün gelmem lazm buraya burayı çok ihmal ediyorum anca öyle düzene girerim herlde yoksa olacağı yok

Acemi değilsin aslında anka değiliz yapılması gereken her şeyi biliyosun konuya çok hakimsin ama üstümüzdeki yılgınlık büyük işte.
Ya o kadar sıkıcı bir hayatım var ki beni rahatlatan tek şey tıkınmak şu sıralar. gerçi rahatlayamıyorum da midem acıyor resmen şu an uyuyamıyorum

Benim misafirlerim vardı yapamadım
yapamıyorum diye bir şey yok canımcım daha önce nasıl yaptıysan şimdi de yapabilirsin hep aynı hataya düştük kuzum 116 kiloya kadar çıktım bu bırakmalarım yapamıyorum demelerim yüzünden lütfen bu kadar kilon heba olmasın
Karar verilmiş plsnlar yapılmış canım daha ne olsun gitsin kilolar

Hosgeldin. Bende daha önce yarismistim senin gb tecrübelerin le en kısa sürede hedefine ulasacagina eminim. Kolaylıkla ver
ay inşallah canım bu kadarını yapabileceğime kendim bile inanmıyordum bir mucize benim için
kendin de demişsin canım her gün buraya girmeli ve menünü paylaşmalısın bir süre sonra adapte olacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…