Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sellam kollontai sabah sporunda neler yapıyorsun/yaptın?
Canım ben yoga ve fitness çalışıyorum aylık program çıkararak, hergün farklı bir çalışma yapıyorum. Mesela bugünki çalışma 45 dk fitness idi, yarının programına daha bakmadım. Nike Training Club diye bir uygulama. Ücretsiz. Kendi kondisyonuna göre seçebilirsin. Benim seçimimi sorarsan ben yüksek kondisyonlu çalışmalar ve esneme seviyorum. Azıcık ucundan jimnastik hareketleri deniyorum

Ay bende kalktım ama sporu yapamadım gaza gelip öyle yazmış oldum Akşama yapacağım bugün sende katıl hadi
Bende kalktım ama yapamadım bugünlük akşama yapalım

Ay bende kalktım ama sporu yapamadım gaza gelip öyle yazmış oldum Akşama yapacağım bugün sende katıl hadi

Bende kalktım ama yapamadım bugünlük akşama yapalım
Ben de akşam yapacağım inşallah zor gelmezse Nike training bende de varmış bir program oluşturayım akşam bakalım yapabilecek miyim

Yarın başlıyorum inşallah canım valla hiç acımıyor kilolar çatır çatr geliyor
Ya gece çocuklar uyutmuyor 2-3 saatlik uykuyla hiç dinç kalkamıyorum. İp atlayabilsem yetecek şimdilik.
Bendim öğrenmiş oldum anka guşum

Kilonu takip ettiğimden değil valla hayır işi için mesajlarına bakarken gördüm

5.takıma sevgiler

hzlsel ve MuMu85 ya ayrıca sevgiler ❤
Netcez bu kiloları bonuscan

Buneyin cizelgesi pek anlayamadim
Menü bildirimi yapan yapmayan listesi canım. Sporunu da menü bildirimi yaparken alta yaz, ne yaptığını, spor listesi tutan arkadaş ayarlıyor. Bu arada ben de haftalık hedef listesi tutuyorum. Güncel kilonu ve cuma hedefini yazarsan seni de eklerim canım

Spor puan cizelgesi yapiliyor mu yoksa sirf spor numarasi mi girilecek?
Ben sadece spor numarasını giriyorum canım haftada üç gün zorunlu spor günlerinde(pazartesi, çarşamba,cumartesi)kaptanımız E Emnis puan şeklinde yapıyordu ama o da çok yoğun olduğu için ne zamandır puanlama yapamıyor

Aynen canım çok acımasız alması kolay vermesi zor senden cuma bomba bir yüzde bekliyoruz rakiplerinde var hem hepsini çatlatacaksın

Ooyyy mutlu yaşlara olsun

vuhh menüye gel afiyetler olsun.

Iyi pazarlar kaptancim. Dun gece donduk biz. Evimdeyim artik
Artık evde otur can can

Biliyorum o programı evet. Ama yapmak nasip olmadı. Yogaya başlamayı çok istiyordum bi ara. Sonra kaldı. Gerçekten insanı çok iyi hissettiriyor. Çok iyisin!

Eline saglik canim, insallah cumaya hedeflerimizi ve hatta altini gorelim

Ooyyy mutlu yaşlara olsun

vuhh menüye gel afiyetler olsun.

Artık evde otur can can
Esime de soyledim. Bugun itibariyle bana en cok uyan ve en kolay yapabildigim modife edilmis dukan diyetine basladim (kendime gore hafif degistirdim). Bu sefer hedefim cok uzun vadeli. Daha once atak ve seyiri yapmistim ama guckendirme(koruma) evresini bitirmedim. Bu sefer onlari da bitirip kilo almiycam ve tabi sporla da destekliycem.

Nice mutlu saglikli yaslari olsun yavrucugunun.
Dogum gunune ragmen cok iyi bir menu

İyi akşamlar herkese
Sabah 1 küçük sandviç
Öğlen beğendi yatağında 4 köfte
Akşam 1 buçuk lahmacun.
10000 adım
2 litre su
Afiyet olsun canim. Adimlarin cok iyi
Himmm vitamin minarel protein herseyin oldugu saglikli guzel bir menu. Diyetisyen listesi mi? Cok guzel ve saglikli gorunuyor.
Afiyet olsun canim. Spor da var
Selam
7 Ağustos Cumartesi

Saat 12.30
Sebzeli omlet 1 yumurtadan
1 dilim peynir
🌶
5 zeytin

Saat 16
10 badem

Saat 20
Tarhana çorba
Tavuklu salata

Su 3 litre
Spor yok

E Emnis
A Anka
pacman
Sporun olmamasi kotu olmus ama menun cok iyi

7 ağust

sabah krep peynir domates zeytin
öğlen tavuk 1 but 3 kaşık pilav ayran salata

ara yarım tost

akşam taza fasulye yoğur 1 dilim ekmek

kahve 1 izmir bomba

11 bin adım bol su @lol
Adimlar da menu de gayet iyi olmus. Sadece su izmir bombasi aksam degil de sabahki kahvenin yaninda olsa daha iyi olurdu
7 ağostos
Sabah pek bir şey yemedim
Öğle 6 kaşık bulgur-soğanlı yeşil salata
Akşam 19.00
2 parça ızgara tavuk K-köz salatası 1 dilim ekmek
1,5 litre su
@Cagrihilal1
Az kalirili zayiflamaj icin cok iyi bir menu bence. Sutun az olmus sadece ve spor nerde ??

Himm bu uygulamayi hic kullanmadim bakayim hemen. Sagol canim bilgi icib

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…