Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ya o kadar sıkıcı bir hayatım var ki beni rahatlatan tek şey tıkınmak şu sıralar. :işsiz: gerçi rahatlayamıyorum da midem acıyor resmen şu an uyuyamıyorum :işsiz:
Canım duygusal açlığa kendini kaptırma yedikçe kilo alacaksın aynalara küseceksin kıyafetlerine giremedikçe daha da moralin bozulacak belki daha da yiyeceksin yapma kendine bunu

yapamıyorum diye bir şey yok canımcım daha önce nasıl yaptıysan şimdi de yapabilirsin hep aynı hataya düştük kuzum 116 kiloya kadar çıktım bu bırakmalarım yapamıyorum demelerim yüzünden lütfen bu kadar kilon heba olmasın😘
İnşaAllah canım yaaa bırakmayın beni 🥺
Beni tek yola getirecek olan ne biliyomusn 🥺 listeye girmek 😭 anca o sorumluluk beni yola getirir. Ama 4 kilo verip öyle girmem lazm ve o 4 gözümde büyüyor.
Keşke direk gireblsem 😭
Ben niye izine ayrılmadm ki ya 😭 ozaman direk girebilirdim listeye 😭 E Emnis

Ya o kadar sıkıcı bir hayatım var ki beni rahatlatan tek şey tıkınmak şu sıralar. :işsiz: gerçi rahatlayamıyorum da midem acıyor resmen şu an uyuyamıyorum :işsiz:

Ne demek hayatım sıkıcı senin evdeki şenlik kimde var :KK45:

Beni tek yola getirecek olan ne biliyomusn 🥺 listeye girmek 😭 anca o sorumluluk beni yola getirir. Ama 4 kilo verip öyle girmem lazm ve o 4 gözümde büyüyor.
Keşke direk gireblsem 😭
Mezuniyet kilon kaçtı canım

Keşke direk gireblsem 😭
Hayallerine kavuşmak için ufacık bir adım o 4 kg bence halledersin 🙏

Uff ya sabah çok kararlı bir şekilde başlamıştım. Oğlan etli ekmek istedi buzluktan çıkardım ısıttım sonra yemedi. Sonra baktım zaten biraz sertleşmiş tekrar ısınmaz e çöpe de atılmaz 🙈🙈 öyle yani 🙈🙈
Yedim deme kurumuş bide yani 🙈🤗

Evet bi yerden başlamam lazım inşallah
Canım aslında hepimiz yaşadık bu halleri ben geçen sene bu vakitler 47 kiloydum ondan bunaldım bundan daraldım yemesem napıcam ay az yiyim mutlu olayım derken 6 ayda 58 oldum! Şimdide bi aşağı bi yukarı🙈 hepimiz seni desteklemek ve motive etmek için göbeklerimizle bekliyoruz 😂😂 yalnız değilsin sıkma canını bu süreçlerde geçecek. 1 ağustosta başlıyorum diye ben kendimi de senide o yüzden gazlamaya çalıştım, bi anda bi silkelenmek gerek ve sen bunu başarabilirsin ❤️❤️❤️🥰

Kendimi tanıtayım.
İsmim Ayşenur siz kısa Ayşe de diyin farketmez :)
32 yaşımdayım ve evhanımıyım. Üç evladım var. İkizlerim 11 küçüğüm 8 buçuk yaşında. Eskişehir de yaşıyorum. Sağlık sorunum yok şükür.
160 boyum 66 kilom 55 kilo hedefim
Daha evvel bu yarışmalara katıldım ve yine bu takımdaydım ilk yarısma tecrübem 2012-2013 yılları arasıdır. En son 2017 senesinde katıldım yine bu takımdı. Kaptanımız toplight dı 🥰
Üç cocuk tan sonra 57 olan kilom 98 e çıktı. Evde kendi çabamla 88-89 a kadar düştüm sonrası farkettim ki benim motivasyona ihtiyacım var ve böyle tek basına zor. Sonra burayı keşfettim ve başladım 88.7 kg ile 2017 ye kadar olan sürece kadar 55 hatta 54 kg ile mezun oldum. Uzun zaman kilomu muhafaza ettim taki oğlumun ameliyatına kadar stres ve sürekli uzun yolculuklar ile çığırından çıktı ve 72 kg a kadarr çıktım. 10 gün evvel yeniden diyete başladım ve şuan 66 küsür deyim. Ve yine dedim ki benım motivasyona ihtiyacım var tek başıma yürütmek daha zor mottosuyla yola cıktım ve yine yeniden 5. Takımdaydım 🥰🥰🥰
Hosgeldin. Masallah ne guzel kilolar vermissin.
ve umarim oglunun saglik sorunu gecmistir artik.

Kızlar aslında diyet yaparken hep hissettiğim ya yesem nolacak, ama insan yememesi gerektiğine bunun sağlığı için olduğuna inanınca yemiyorsa içmiyorda. Dün arkadaş fanta almış bi çay bardağı içeyim nefsimi körelteyim diyordum ki vücuduma asit zararlıya beynimi o kadar ikna etmişim içemedim ağzıma götürürken gittim lavaboya döktüm. Kendimizi bunun önce sağlık için olduğuna ikna edersek sanki beynimiz bize yardım ediyor bizi kandırmıyor ❤️

Sen uzun zamandır 7lerdesin canım insan öyle olunca çok sıkılıyor ben de uzun süre 9lada kalmıştım 8li rakamları görmek harika hissettirmişti🤭 ben en son 6lı rakamları 10 sene önce görmüştüm bakalım tekrar görmek nasip olacak mı😅😅
Insallah nasip olur canim, ama masallah iyu gidiyirsun nasip olur 6li rakamlar. Ben de pesinden geliyirum 😀😀

Kızlar aslında diyet yaparken hep hissettiğim ya yesem nolacak, ama insan yememesi gerektiğine bunun sağlığı için olduğuna inanınca yemiyorsa içmiyorda. Dün arkadaş fanta almış bi çay bardağı içeyim nefsimi körelteyim diyordum ki vücuduma asit zararlıya beynimi o kadar ikna etmişim içemedim ağzıma götürürken gittim lavaboya döktüm. Kendimizi bunun önce sağlık için olduğuna ikna edersek sanki beynimiz bize yardım ediyor bizi kandırmıyor ❤️
Cok haklisin canim. Nefsine de masallah yani, supersin

X