Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ben daha yeni kalktım ne sabah sporu🤣🤣

Muhakkak uğra canım şu an zaten yaz dönemi olduğu için pek aktif değil sayfamız bekliyoruz sık sık😘

Olsun canım bence bu kiloya hiç de yüksek kilo deme ne kilolar görmüş olanlarımız var misal ben🤭🤭 ama artık çanlar senin için çalıyor 8lere bir adım kalmış hemen toparlanıp kendini yavaş yavaş 6lara atman gerekiyor🥰🥰
Aynen canım çok haklısın da neden başlayamadığımı bilmiyorum ki :KK43:
İnşallah birdaha görmezsin ama az bekle seni geçeyim öyle harekete geç😜
:KK61:

Bazen hazır hissedemiyoruz kendimizi sabah başlıyorsak akşam bozuyoruz ama sınıra yaklaşıyorsun canım şimdi bir başlasan sen de cuma gününe bomba gibi geleceksin sonra zaten kendin isteyeceksin bir bakmışsın hop 6lara gelmişsin o yüzden kendini gazla ve cıslara elini sürme🤭🤭

06 Ağustos - 13 Ağustos Cuma Hedef Listesi
🎯

5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
69,8​
69,5​
97​
96​
81,7​
80,7​
67,2​
66,9​
75,8​
74​
73,15​
72,7​
77,6​
77​
77,1​
76,5​
*​
??​
?​
?​
68​
67,4​
*​
??​
73,8​
??​
Hedef listesi bu şekilde E Emnis kuzum. Eksik arkadaşlar beni etiketleyip bildirim yapabilir misiniz lütfen❤❤❤❤​
Selam canim. Ne yazik ki cuma gunu tartiladim ama onceki kilom 77 idi. Ve bu cumaya hedefim 76,50.

E Emnis furusanı çıkardım canım. başka eklemem çıkarmam gereken var mı ? şimdi böyle + koydum telden geçince emoji koyarım.
M monarosaa
runib runib
SonsuzUmut SonsuzUmut
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
eliya eliya
Lizozom55 Lizozom55
pacman pacman
@matteroftime
kardelelen321 kardelelen321
Begonya2 Begonya2
C Cagrihilal1
kollontai kollontai
MuMu85 MuMu85
hzlsel hzlsel

arkadaşlar özel/önemli bir durum olmadığı sürece menü yazarken beni etiketlemenize gerek yok. çok fazla bildirim olmuş başka topiklerden gelenleri takip etmem zor olacak böyle. bir de menülerin başına tarih atarsanız benim de takip etmem daha kolay olur. herhangi bir aksilik olmazsa ben sabah 10:00-11:00 arası yaparım inşallah. herkese hayırlı akşamlar :KK36:
Tamamdir canim. 👍

Günaydınlar, sabah sporunda kimler var hanımlar ❤️❤️❤️
Bu sabah yapmadım canım sana katılamadım. Pazar herkes uyuyordu ben de uyudum 😁
Günaydınlar ben de geldim ☺
Hoşgeldin canım 😊
Günaydın kızlar bu hafta nasipse bomba gibi bir eksiyle geleceğim🤭🤭
Harikasın canım 👍👍
Günaydinnnnn❤❤

Eger tartim kafayi yemediyse cumaya bomba gibi geliyoreeeee 🤭🤭🤭
Süpersin canım 👍👍

Canım ben de çok yaşadım bu durumu ama hep başa sarmak zorunda kaldım. Her defasında emeklerim çöp oldu. Şu an çok odaklandım. Sabah sporumu yapıyorum. Ondan sonrası bana kalmış. Herşeye vaktim kalıyo. Spor yapmadığım günler farkına vardım daha çok yiyorum. Spor hem disiplinli olmamı hem de motive olmamı sağlıyor. Bir an evvel spora başlamalısın bence 😊

Kızlar günaydın herkese :KK36:
Tartıldım sonunda bu gün maalesef 78,3 geldim :KK61: E Emnis kardelelen321 kardelelen321 @Akrrep @LAydLiNe başka kimin bilmesi gerekiyordu hatırlayamadım :KK70: sanırım gördüğüm en yüksek kilo bu güne kadar :olamaz:

Bendim öğrenmiş oldum anka guşum :KK53:

Kilonu takip ettiğimden değil valla hayır işi için mesajlarına bakarken gördüm 😌

5.takıma sevgiler 💐

hzlsel hzlsel ve MuMu85 MuMu85 ya ayrıca sevgiler ❤

06 Ağustos - 13 Ağustos Cuma Hedef Listesi
🎯

5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
69,8​
69,5​
97​
96​